Nivea, Hydra Skin Effect, Esencja-serum głęboko nawadniające

Nivea, Hydra Skin Effect, Esencja-serum głęboko nawadniające

NIVEA HYDRA SKIN EFFECT Esencja-Serum Głęboko Nawadniające z czystym kwasem hialuronowym [HA] natychmiastowo i intensywnie nawadnia przez 72H oraz wychładza cerę, zapewniając jej długotrwałe uczucie komfortu. Wyjątkowo lekka formuła już w 20 sekund delikatnie wtapia się w skórę, zwiększając jej poziom nawilżenia i sprężystości oraz nadając skórze zdrowy blask. Odpowiedni dla każdego typu cery. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie.

BY TWOJA SKÓRA BYŁA PEŁNA ŻYCIA!
Innowacyjna formuła jest wypełniona CZYSTYM KWASEM HIALURONOWYM [HA], który aktywuje komórki skóry do produkcji własnego kwasu hialuronowego. Tak czyste i cenne cząsteczki kwasu hialuronowego otrzymywane są dzięki wieloetapowej filtracji w procesie produkcji.

Booooskie!

Używam w komplecie z kremem na dzień i na noc i jestem zakochana od pierwszego dnia!
Maska ma bardzo wodnistą konsystencję, wystarcza mi jedna kropla na pokrycie całej twarzy. Wchłania się stosunkowo szybko, od razu po nałożeniu skóra jest rozświetlona i wygląda żywo. Super jako baza pod makijaż, nic się nie roluje i nie kejkuje. Znakomicie nawilża skórę, po kilku dniach stosowania nie widzę białej wysuszonej skóry na twarzy, jest miękka i przyjemna w dotyku. Ogromny plus za to, że absolutnie w ogóle mnie nie wysypało. Niestety wszystkie kosmetyki nivea do twarzy wywołują u mnie wysyp trądziku, a tutaj absolutnie NIC. Plus za bardzo przyjemny zapach.