L`Oreal Paris, Elseve, Dream Long, Frizz Killer Serum (Lekkie serum bez spłukiwania)

Lekkie serum bez spłukiwania, które zapobiega puszeniu się włosów i chroni je przed wysoką temperaturą. Zapewnia blask, odżywienie oraz zapobiega puszeniu przez cały dzień. Dodatkowo sprawia, że włosy nie są naelektryzowane i układają się dokładnie tak jak chcemy. Elektryzowanie i puszenie się włosów sprawia, że wyglądają one na krótsze i niedbale ułożone. Frizz Killer Serum pozwala uzyskać do 4 cm długości włosów poprzez ich wygładzenie oraz doskonały wygląd włosów przez cały dzień.
JAK TO DZIAŁA?
1-2 pompki produktu należy rozprowadzić na suchych lub wilgotnych włosach. Dla najlepszego efektu produkt należy stosować wraz z innymi produktami z gamy Dream Long.

wygładzające
z pompką
serum

Warto się zainteresować

Jestem posiadaczką długich do pasa, gęstych choć cienkich włosów, które nie są farbowane. Rządzą się swoimi prawami. Z natury są gładkie i proste, lecz nieodpowiedni szampon lub odzywka powoduje, że bardzo się buntują. Nie prostuję ich. Serum używałam regularnie, by nadać włosom zdrowego blasku i w tej roli skutecznie się sprawdziło, nie obciążając dodatkowo włosów. Już poleciłam koleżance, która włosy prostuje i efekt jest u niej zachwycający, więc warto zainteresować się tym produktem - jeśli zależy komuś na lśniących, zdrowo wyglądających i wygładzonych włosach.

Poprawne

Serum stosowane na końcówki dobrze je zabezpiecza, co ważne nie powoduje puszenia włosów. Mogłoby się to wydawać logiczne jednak często się to zdarza w tego typu produktach. Konsystencja jest przyjemna, aplikacja też bez wad

Zabezpiecza końcówki włosów + termoochrona

Korzystam z tego serum do zabezpieczania końcówek włosów jako ostatni etap pielęgnacji i jak na razie jestem zadowolona. Serum spełnia swoje zadanie w tej kwestii. Ma bardzo lekką konsystencję, dzięki czemu łatwo rozprowadza się na włosach. Włosy nie są tłuste, ani sklejone, a nawet zachowują swoją sypkość po zastosowanej pielęgnacji. Nie puszą też końcówek. Można zauważyć, że włosy trochę mniej się elektryzują, ale nie jest to efekt "wow". Dodatkowym, nawet dużym plusem jest funkcja termoochronna, co jest niezbędne podczas suszenia czy też prostowania włosów, a rzadko można spotkać tego typu produkty. Opakowanie również na plus, tak samo jak wydajność - wystarczą dosłownie 1 - 2 pompki na jedno użycie.

Jestem zadowolona

Bardzo przyjemnie używało się tego produktu. Nie byłproblematyczny, nie szkodził moim włosom. Zapach był przyjemny, kosmetyczny, ale nie drażniący. Opakowanie ładnie się prezentuje. Będę dalej testować

Mam sporo lepszych produktów

Serum do włosów używam od wielu lat, ponieważ bardzo lubię jaki dają efekt na moich zniszczonych końcówkach jak i całych włosach. Ten produkt jest odwrotnością tego do czego jestem już przyzwyczajona. Producent obiecywał mniejsze puszenie się włosów, a jest zupełnie odwrotnie. Po zastosowaniu tego serum włosy są matowe i tępe w dotyku. Produkt ten nie ma konsystencji olejku ani jego właściwości, jest to jakiś dziwny żel do włosów który nic z nimi nie robi. Nie widzę pozytywów tego produktu. Jestem posiadaczką umiarkowanie zniszczonych wysokoporowatych bardzo długich włosów za pas, może posiadaczom innego typu włosów ten produkt spodoba się bardziej

Świetne serum

Serum spełnia moje oczekiwania. Nie klei włosów , zabezpiecza przed uszkodzeniami . Bardzo pomocne przy rozczesywanie włosów bo sprawia że się nie plączą. Pięknie pachnie i zapach długo pozostaje na włosach co mi bardzo odpowiada. Używam z szamponem z tej serii i zgrywają się świetnie. Dzięki serum moje włosy nie puszą się a tego bardzo nie lubię. Są miękkie, sypkie i pięknie błyszczą. No i ten zapach !!Co do opakowania jest ładne i wygodne . Lubię kosmetyki z pompką bo nie marnujemy produktu.
Kosmetyk spełnia moje oczekiwania polecam !!

Idealne serum do długich włosów

Stosowałam kosmetyk frizz killer serum Dream Long marki Loreal Elseve przez okres 2 tygodni i do tego czasu się odniosę. Przy regularnym stosowaniu tego produktu zauważyłam że moje włosy (a jestem posiadaczką włosów długich kręconych) stały się bardziej miękkie, nawilżone i odżywione. Wreszcie czułam że moje włosy zostały otoczone dobrą opieką. Bardzo spodobał mi się zapach tego produktu.
Plus też za design opakowania, cenę i dostępność. A dzięki serum moje włosy przestały się wreszcie tak elektryzować i puszyć a ich rozczesywanie nie jest już aż tak skomplikowane jak wcześniej.

Dodatek dla włosów

Ten kosmetyk traktuje jako taki dodatek do pielęgnacji moich włosów, nie jest to najważniejszy produkt w mojej rutynie pielęgnacyjnej. Preparat przeznaczony jest dla użytku w przypadku włosów długich i puszących się, czyli takich które ja posiadam. Uważam, że eliksir dobrze sprawdza się w tej roli i ujarzmia moje pasma włosów pozwalając w lepszym stopniu kontrolować ich wygląd po wyschnięciu. Produkt minimalnie zmniejsza elektryzowanie się, jednak nie są to jakieś kolosalne efekty. Producent rekomenduje, aby nałożyć kosmetyk na wilgotne włosy, później wysuszyć je przy użyciu urządzenia i wyprostować oraz ponownie zaaplikować formułę na suchych włosach. Ta instrukcja nie przypadła mi do gustu, ponieważ ja nie używam, ani suszarki, ani prostownicy, więc stosuje po swojemu to serum. Nakładam produkt w opisanej na buteleczce ilości na mokre włosy. Kosmetyk ma płynną konsystencję, łatwo się rozprowadza po pasmach, ale należy uważać, aby nie przesadzić z ilością aplikowanych pompek tego preparatu, ponieważ to spowoduje, że włosy będą posklejane. Zapach tej gamy produktów jest dla mnie zbyt intensywny i słodki, bywa męczący. Opakowanie z podajnikiem jest wygodne i higieniczne, a produkt jest wydajny. Na plus zasługuje fakt, że buteleczka jest przezroczysta i widać ile serum pozostało nam jeszcze do zużycia. Uważam, że jest to ciekawy produkt, jednak traktuje go jako uzupełnienie, a nie podstawę pielęgnacji moich włosów. Atutem preparatu jest fakt, że nałożenie go na włosy zajmuje bardzo mało czasu.

Serum jak serum

Serum otrzymałam wraz z "więcej niż szampon" z Klubu Recenzentki do przetestowania za co bardzo dziękuję. Dla lepszego efektu oba produkty stosuję stosuję jednocześnie. Serum ma ładne i wygodne opakowanie z dozownikiem co ułatwia stosowanie oraz oleistą konsystencję. Zapach jest słodki i utrzymuje się na włosach do 2h. Co do efektów - trochę obciąża moje włosy i brakuje mi efektu nabłyszczenia.

Bardzo dobre serum do stylizacji

Świetne serum. Lekkie nie obciążające włosów. Bardzo podoba mi się to że chroni przed temperatura do 230 stopni. Mam wrażenie, że po użyciu włosy suszą się szybciej, są gładkie, miłe w dotyku. Mniej się puszą. Serum bardzo ładnie pachnie, ma wygodne opakowanie z pompką. Myślę, że zakupię ponownie.

Polecam, produkt zaskoczyl pozytywnie

Szampon pozostawia niesamowicie miękkie i gładkie włosy. Był wielkim zaskoczeniem. Natomiast serum, ujarzmia puszące się włosy, przy tym nawilżając je. Poza tym pięknie pachnie. Polecam

Serum jest średnie

Ciężko powiedzieć coś więcej o tym kosmetyku. Raczej jest średni. Włosy rzeczywiście trochę mniej się puszą i to tyle. Ładnie pachnie, łatwo się nakłada. Wygodne opakowanie.