Oriflame, Excite EDT

Oriflame, Excite EDT

Ocean czystej, zmysłowej męskości. Bergamotka i melon tworzą rześki początek -jakbyś zanurkował w chłodnej, przejrzystej wodzie. Akordy ozonowe łączą się z aromatycznymi nutami herbaty, budząc zmysły. Mech i drewno cedrowe dodają naturalności i głębi.

Świeżość i męskość

To chyba najlepsze perfumy z Oriflame:) Pierwsze skojarzenia to przystojny męźczyzna z gołym torsem wynurzający się z morskiej bryzy. Zapach jest orzeźwiający i bardzo męski ale nie przytłacza i nie powoduje duszności wśród otoczenia, długo się utrzymuje. Perfumy są wydajne, w przystępnej cenie, mają ładny flakonik. Nadają się zarówno na dzień jak i na noc. Tak je uwielbiam, że zdarza mi się podkradać je chłopakowi:)

Świeżość czuję :)

Od jakiegoś czasu testuję na swoim mężczyźnie różne zapachy, szukając czegoś bardziej męskiego, cieplejszego i z większą głębią, niż Acqua di Gio.
Excite jest typowym świeżakiem, dominują w nim nuty ozonowe, przez co kompletnie mi nie odpowiada, bo jest przeciwieństwem tego, czego szukam. Do tego jest nietrwały, po dwóch godzinach nic już nie czuć.
Obiektywnie jednak zapach jest ładny, myślę, że wielu osobom będzie odpowiadał, bo jest bezpieczny i subtelny, nienachalny i nieduszący.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: próbki i testy

typowy powalacz :)

Jest swietny ten zapach dziala na zmysly :) same plusy zaoach powala , jakosc super, cena przystepna , flakon ciekawy , kocham ten zapach podobny jest do C H 212. zmuszam mojego faceta by tym pachnial

Kobiety go lubią :)

Dostałam próbkę zapachową do zamówionych kosmetyków i od razu ten zapach zauroczył mnie i mendża. Zapach jest delikatny a jednocześnie treściwy. Taki typowo męski...jak to ja lubię :)Utrzymuję się wiele godz na skórze za co kolejny plus i chyba zwraca na siebie uwagę ponieważ już kilka kobiet pytało mendża cóż to za zapach i gdzie można go zakupić .Kolejny plus to wydajność oraz buteleczka( wykonana estetycznie).
Co prawda zapachy to kwestia gustu, ale jeśli nadarzy Wam się możliwość dostania próbki zachęcam do zapoznania się z owym produktem :)

Używam tego produktu od:3
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1