Avon, Full Speed EDT

Avon, Full Speed EDT

Jak pachnie euforia? Wejdź do męskiego świata i poczuj smak adrenaliny.

Inspiracją do skomponowania tego śmiałego męskiego zapachu było uczucie euforii, jakiego dostarcza ekstremalne doznanie. Ten nagły skok adrenaliny, gdy wciskasz gaz do dechy i jedziesz z pełną prędkością. Chcieliśmy uchwycić tę energię, podniecenie i pośpiech.

Kategoria: cytrusowo-zielono-piżmowa

Główne nuty zapachowe: jałowiec, cyprys, piżmo

Dla kogo?

Full Speed to męskie perfumy dla faceta, który kocha ryzyko. Żyje szybko i odważnie zdobywa świat. Full Speed podkreśli Jego męską, żywiołową energię.

Zmrożony koktajl mocnego alkoholu z owocami jałowca i świeżą, zieloną nutą tworzą wybuchowy początek kompozycji. Gorące, żywiołowe serce Full Speed to połączenie aromatycznego kardamonu z cyprysem, zaś świeże cytrusy potęgują siłę tego niezwykle energetycznego koktajlu. Na koniec dotrze do Ciebie nieco spokojniejsza woń piżma, z drzewnym akcentem cedru i sandałowca.

Nuty głowy: owoc jałowca, zmrożona wódka, zielone nuty

Nuty serca: kardamon, cyprys, cytrusy

Nuty bazy: cedr, sandałowiec, piżmo

Co oznaczają poszczególne rodzaje nut zapachowych?

Nuty głowy to zapach, który dociera do Ciebie jako pierwszy. Intensywny, dominujący, świeży, choć całkiem szybko ustępuje miejsca kolejnym nutom.

Nuty serca pojawiają się kilka minut później, a ich woń utrzymuje się na skórze przez dłuższy czas. Nuty serca to charakter perfum, który poznajesz chwilę po zachłyśnięciu się pierwszym wrażeniem.

Nuty bazy to prawdziwa głębia perfum. To, co drzemie u podstaw ich powstania. Ten zapach budzi się najpóźniej i zostaje z Tobą do końca.

wody toaletowe
drzewne

62% jesień/zima 38% wiosna/lato

Wykorzystała: kilka próbek

• Flakon: 4

Zapach całkiem w porządku

Avon Full Speed to mieszanka świeżości cytrusów i aromatycznych nut, która od razu dodaje energii. Początkowo czuć zapach owoców, a potem zmienia się w nuty drzewne i paczuli. Jest intensywny, ale nie przytłaczający. piżma. Fajnie trzyma się na skórze przez długi czas, ale żeby tak było, trzeba dość sporo razy nacisnąć atomizer.

Flakon wygląda fajnie - jest taki nowoczesny i niestandardowy. To zapach dla tych, co lubią energiczne i świeże nuty, idealny na co dzień. Dodaje pewności siebie i pasuje do różnych okazji. Avon Full Speed to zapach, który się raczej nie wyróżnia, ale jest poprawny, przyjemny i meski. Mój mąż ma dużo różnych perfum, dzięki czemu ja też mogę poznać wiele różnych zapachów. Avon Full Speed odpowiada nam obojgu, dlatego ten zapach zagościł u nas na dłużej.

• Flakon: 1

Zapach niczym wyperfumowany wujek Zenon z wesela

Design tych perfum nie powala, ale nie chciałam się zniechęcać tylko dlatego, że flakonik wygląda tandetnie. Naczytałam się pozytywnych opinii, więc kupiłam te "perfumy" mojemu partnerowi. Teraz przyznam, to nawet nie nadają się do psikania w toalecie. Jasne, perfumy są trwałe, tego nie można im odmówić... Na moje nieszczęście. Gdybym chciała najtrafniej opisać ten smród, to musiałabym użyć takiego porównania: gdy niucham te perfumy to przed oczami mam obraz wujka Zenona, ciężkie czasy PRLu, wesele jedynej córki Gochy. Zenon wylał na siebie pół flakona perfum, co by się dobrze zaprezentować. Tak własnie pachną Avon Full Speed. Wujek Zenon lubi to.

Ciekawa propozycja dla Mężczyzn

Perfumy drzewne. Zapach jest świeży, intensywny i trwały. Perfumy idealne na codzień. Flakon podkresla sportowy charakter perfum. Ciekawa propozycja dla Mężczyzn.

• Flakon: 5

Jeden z ulubieńców mojego partnera

Mój partner dostał te perfumy na gwiazdkę. Zapach jest boski i długo utrzymuje się na skórze oraz ubraniach. Wystarczą dwa psiknięcia aby zapach był intensywny i długotrwały. Flakon jest dosyć duży więc perfumy wystarczają na bardzo długo, flakon jest ładny i ma fajny kształt co czyni go wygodnym w użyciu.

typowy, męski zapach

Mój mąż od lat używa antyperspirantów z tej serii. Przy okazji kiedyś kupił też perfumy. Zapach jest typowy, męski ale elegancki. Jakość jest naprawdę dobra - zapach utrzymuje się bardzo długo na ubraniach. Nuty zapachowe nawet w butelce nie wietrzeją - flakon stoi już jakiś czas i nadal pachną tak samo. Wystarczy niewielka ilość aby zapach był dobrze wyczuwalny. Duże opakowanie wystarcza na więc na długo. Flakon jest półprzezroczysty, więc widać ile go pozostało w opakowaniu. Dobre i tanie perfumy.

Kupiony w: Inna perfumeria

Mój mąż je uwielbia!

Kupiłam je pierwszy raz dla mojego męża na Dzień Mężczyzny. Baardzo mu się spodobały! Zapach jest bardzo charakterystyczny, męski i co najważniejsze długo się utrzymuje. Samo opakowanie ma fantastyczny design. Śmiało mogę polecić, żeby używać ich do pracy, na imprezę.

• Flakon: 2

Odradzam

Kupiłam go na jakąś okazje dla kogoś znajomego , zapach jest mocny, drapiący w gardło, męczący . Zapach dla mężczyzny dojrzałego. Nie będzie pasował każdemu. Jak dla mnie nie jest to zapach który można używać się non stop, ale to kwestia gustu.

Piękne perfumy dla mężczyzn

Bardzo często kupuje te perfumy mężowi mają bardzo intensywny i trwały zapach. Pojemność jest dość duża dzięki temu wystarczają na długi czas. Mężowi też się bardzo podoba zapach tych perfum. Butelka ma fajny flakon.

Ulubieniec od Avonu!

Dla mnie ten zapach to męski hit od Avon. Ponadczasowy, już nie wiem ile lat jest w ofercie, ale nigdy się nie zmienił. Jest wyrazisty, pociągający, bardzo męski i seksowny. Odpowiedni na dzień jak i na wieczór oraz bardzo trwały. Energetyzujący, mocno przyprawiony. Doskonały dla pewnego siebie męzczyzny.

Zapach dla prawdziwego mężczyzny

Lubię gdy męskie perfumy są wyraziste, zapach głęboki i nieoczywisty. Te perfumy są jednymi z tych, które marce Avon się naprawdę udały. Kupuję mojemu tacie. Polecam.

Są boskie <3

Kupiłam je mojemu facetowi jakieś 4 lata temu.Powąchałam kartkę z katalogu i bardzo mi się spodobały.Są bardzo męskie i seksowne.Mogłabym je ciągle wąchać i gdyby nie były męskie to pewnie sama bym się nimi psikała xD Jakiś czas temu kupiłam je bratu na urodziny i jemu też przypadły do gustu.Są piękne, trwałe i niedrogie <3 Buteleczka też jest bardzo ładnie wykonana.Gdyby to ode mnie zależało to każdy facet miałby właśnie te perfumy są cudowne !!!

Udany zapach

Kupiłam go dla mojego mena w ciemno niecałe 4 lata temu, za zawrotną dla mnie wówczas cenę - 44 zł. Zaciekawił mnie opis nut i wygląd flakonika.

W ogóle uważam też, że męskie perfumy z Avonu są naprawdę całkiem w porządku i mają dobrą jakość w stosunku do ceny.

Przyznam, że inaczej wyobrażałam sobie ten zapach, ale jak go dostaliśmy, to mi się spodobał. I nie tylko mi - również otoczenie pytało, co to za zapach, a co niektórzy kupili swoje egzamplarze.

Czułam cytrusy i drzewne akordy, to chyba był cedr i nieco jałowca, sądząc po opisie nut.
Udana mieszanka, naprawdę męski zapach, choć z gatunku tych lżejszych, sportowych.

Projekcja na plus, trwałość również - czułam zapach cały dzień. Dobrze przechowywany pachniał identycznie przez te 4 lata, niedawno został wykończony.

Polecam :)