Vichy, Mineral 89 Probiotic Fractions (Skoncentrowane serum regenerujące z frakcją probiotyczną)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.89/5

wapteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

zobacz więcej ofertzwiń

Wewnętrzne i zewnętrzne negatywne czynniki środowiskowe każdego dnia osłabiają naturalne mechanizmy obronne skóry. Skóra wolniej się regeneruje, a jej stan się pogarsza. Pojawiają się oznaki stresu: szarość, drobne zmarszczki oraz utrata sprężystości.
MINÉRAL 89 PROBIOTIC FRACTIONS od Vichy zwiększa odporność skóry na stres i negatywne działanie czynników środowiskowych oraz przyspiesza odbudowę jej bariery ochronnej. Zawiera regenerującą frakcję probiotyczną, wzmacniającą Wodę Wulkaniczną Vichy oraz niacynamid w stężeniu 4%, który działa łagodząco i przeciwzapalnie.
Skuteczność w pielęgnacji skóry narażonej na stres potwierdzają badania kliniczne*:
+45% blasku
+41% elastyczności
-23% widoczności drobnych linii.
Bezpieczna formuła testowana pod kontrolą dermatologiczną:
- wysoka tolerancja nawet na skórze narażonej na przewlekły stres
- hipoalergiczne
- niekomedogenne
- bez substancji zapachowych.

* Test kliniczny przeprowadzony na grupie 42 kobiet po 4 tygodniach stosowania Mineral 89 Probiotic Fractions.

Skład jest w trakcie moderacji.

• AQUA / WATER / EAU, NIACINAMIDE, PROPANEDIOL, PEG/PPG/POLYBUTYLENE GLYCOL-8/5/3 GLYCERIN, GLYCERIN, METHYL GLUCETH-20, PEG-60 HYDROGENATED CASTOR OIL, CARBOMER, SODIUM HYALURONATE, TOCOPHEROL, HYDROXYACETOPHENONE, CITRIC ACID, VITREOSCILLA FERMENT, CAPRYLYL GLYCOL, BIOSACCHARIDE GUM-1, MALTODEXTRIN, BUTYLENE GLYCOL

świetne ukojenie na lato

Serum otrzymałam w ramach testów za co bardzo dziękuję.
Jest niesamowicie lekkie, w sam raz na upalne dni, gdy chcemy nawilżyć, schłodzić i ukoić skórę. Formuła wchłania się błyskawicznie, dzięki czemu nie mamy uczucia obciążenia skóry.
Dodatkowo efekt po użyciu jest bardzo widoczny, znika uczucie ściągnięcia po umyciu, mamy zdrowy glow.
Nadaje się zarówno do samodzielnego użycia, jednak ja stosuję go pod kremy dzienne i nocne, a na noc domykam olejkiem.
Nie wahajcie się z zakupem, jest warty każdej złotówki, a efekty jego stosowania zobaczycie bardzo szybko.
Ja przede wszystkim zauważyłam zmniejszenie widoczności zmarszczek mimicznych pod oczami, ujednolicenie koloru, a także rzadsze pojawianie się niedoskonałości ( zawiera niacynamid wysoko w składzie )
Dość wydajny, wystarczy na długo.
Skóra odwdzięczy się wyjątkowym wyglądem, polecam gorąco :)

Nawilżenie i Ujednolicenie w jednym. Polecam bo działa!

Polecam! Idealne na lato, lekka konsystencja, super wchłanie nianie. Bardzo dobry produkt pod makijaż. Idealnie się utrzymuje nie pozostawia na skórze filmu. Idealny dla osób, które preferują kosmetyki o delikatnym zapachu bądź bezzapachowe.

Nie ma wody na pustyni... ale jest Vichy. ;)

Bardzo lubię firmę Vichy i jeszcze nigdy nie zawiodłam się na żadnym ich produkcie, który wybrałam czy dostałam (choćby od Mamy, ale od niej wszystko jest trafione ;)). Ten produkt dostałam do przetestowania i bardzo się cieszę, bo może wpadłby w moje ręce dużo później.
Uważam, że opakowanie jest świetne, estetyczne, ładnie wykonane. Jestem wielką fanką szkła i jakoś nie przekonują mnie plastikowe słoiczki, buteleczki, choć oczywiście wiele ciekawych produktów też takie posiada. W tym przypadku mała szklana buteleczka cieszy oko i serce. Aplikacja jest bardzo wygodna, łatwo wybrać pożądaną ilość eliksiru. Płyn jest dość rzadki, koloru białego, ale mimo to ma na tyle zwartą konsystencję i precyzyjny aplikator, że jeszcze nie zdarzyło mi się zmarnować nawet kropli.
Jako miłośniczka perfum mam obsesję zapachową. Miałam dość zabawną sytuację związaną z tym serum. Na początku nie zarejestrowałam zapachu tego kosmetyku. Co jest dziwne, ale teraz już wiem, że zupełnie nie skojarzyłam zapachu z tym produktem. Za drugim, czy trzecim razem, podczas nakładania serum, pomyślałam, że coś dziwnie pachnie. Szukałam źródła tego zapachu i już brałam różne opcje pod uwagę (nowe mydło, jakaś szmatka, którą wilgotną gdzieś rzuciłam...). Kiedy jednak podejrzenia padły na serum, sprawdziłam i... bingo. Dla niektórych może on być trochę drażniący, dla mnie jest na tyle delikatny i naturalny, że nie mam z nim problemu. Jeśli kosmetyk spełnia swoje zadanie dobrze, to mogę mu wybaczyć nie-kwiatowy i nie-romantyczny zapach. Wyczuwam go tylko przez chwilę.
Serum dobrze rozprowadza się po skórze, koi ją i przyjemnie orzeźwia. Rano to miła pobudka dla zaspanej skóry, a wieczorem kojące odprężenie po intensywnym dniu. Skoncentrowane serum regenerujące z frakcją probiotyczną Vichy dobrze nawilża, delikatnie chłodzi, nawadnia cerę. Moim zdaniem to świetna kosmetyczna opcja na gorące, letnie dni. Co prawda stosuję teraz kilka nowych kosmetyków, ale zdecydowanie, ku mojej radości- widzę wygładzenie drobnych zmarszczek. Cera jest pełna życia i blasku. Kosmetyk nie zapycha, nie podrażnia. Nawet przy małych niedoskonałościach, czy nadwrażliwości był przyjazny dla skóry. Wydajność produktu jest zadowalająca. Przy aplikacji wystarczy niewielka ilość serum, więc pomimo, że buteleczka nie jest olbrzymem to spokojnie pobędzie z nami kilka miesięcy (stosowane rano i wieczorem).
Chętnie znów sięgnę po serum z Vichy, szczególnie latem. Lubię produkty tak naturalne, a jednocześnie dające skórze wiele dobrego. Polecam ja- posiadaczka wrażliwej, trochę skomplikowanej cery mieszanej, której wiele produktów nie służy. A ten służy i robota jest wykonana na tip- top. ;)

Piękna butelka

To kolejne fajne serum, na które trafiłam w #klubrecenzentki po Neutrogenie z neoglukozaminą, ale lepsze od niej na upalne lato.

Jest bardzo lekkie, bezsilikonowe, więc nie zostawia tej charakterystycznej dla silikonów warstwy, pod którą tłusta cera w upały się poci. Ma zresztą w składzie maltodekstrynę, która pochłania pot i sebum delikatnie utrzymując mat i wygładzając skórę. Nawilżenie, które oferuje zawarta w nim gliceryna i jej pochodna w zupełności wystarcza mojej cerze latem, na tyle, żeby stosować je samodzielnie (ta mieszanka zostawia też ładniejszy i bardziej przyjazny "finisz", pozbawiony glicerynowej lepkości). Po aplikacji skóra jest wygładzona i lekko zliftingowana. Niacynamid działa sobie powoli, łagodząc podrażnienia i stany zapalne, w czym synergicznie wspomaga go Vitreoscilla Ferment i to właśnie będzie bohater dzisiejszej pogadanki o ciekawych składnikach ;-)
Wyciąg z kultury bakterii Vitreoscilla, to składnik wszechstronny i bardzo cenny dla osób takich jak ja - alergiczek i właścicielek wrażliwej cery. Znany z silnych właściwości kojących i przeciwzapalnych. Przywraca też równowagę mikrobiomu, wzmacniając naturalną barierę obronną skóry i czyniąc ją bardziej odporną na niekorzystne czynniki z otoczenia (już w 2013 r. pracę na ten temat opublikowało medyczne Clinical, Cosmetic and Investigational Dermatology), a wynikało z niej dodatkowo, że ekstrakt Vitreoscilla filiformis, wzbogacony wodą termalną aktywuje dysmutazę ponadtlenkową - kluczowy enzym naszej ochronnej bariery antyoksydacyjnej.

Serum jest nieperfumowane, ma postać gęstego żelu. Na całą twarz wystarcza jedna (!) kropla. Zapakowane w pięknie zaprojektowaną niebieską butelkę, z pipetą (niestety), a szkoda, bo jest tak gęste, że pompka byłaby dobrym rozwiązaniem.

Jestem na Tak

Otrzymuje malutkie serum , które jest zamknięte w małej buteleczce z pipetką . Według mnie pipetka nie spełnia swojej funkcji , bo jest to niewygodne . Natomiast serum poprawia elastyczność skory . Stosowałam rano oraz wieczorem. Bardzo nawilża . Tego , co oczekiwałam to jak najbardziej serum posiada . Nawadnia skore . Szybko się wchłania . Polecam :)

Serum Vichy

+ ładne opakowanie
+ wygoda użytkowania
+ higieniczna pipeta
+ dozuje się odpowiednia ilosc
+ nie podrażnia skóry
+ dostępność
+ wydajność

- brak efektów
- wysoka cena

Kompleksowe serum

Zalety serum MINÉRAL 89 PROBIOTIC FRACTIONS przerosły moje oczekiwania. To produkt, który dogłębnie nawilżył moją skórę, ukoił ją oraz dodał blasku. Drobne zmarszczki przestały być widoczne, a cera jest zdecydowanie bardziej elastyczna. Kosmetyk ten zdecydowanie mogę polecić każdemu!

Strzał w dziesiatkę!

Już od pierwszego użycia zakochałam się w tym serum!

Mam suchą i wrażliwą cerę, cały czas poszukuję idealnego zestawu do pielęgnacji.

Serum ma piękne opakowanie i to co uwielbiam - poręczną pipetkę do nabierania produktu. Dzięki temu bez problemu można zaaplikować tyle produktu ile się chce.

W konsystencji jest dosyć rzadki, ale po nałożeniu nie spływa. Potrzeba na prawdę niewielkiej ilości, aby pokryć całą twarz. Serum szybko się wchłania, ma przyjemny zapach, nie pozostawia tłustego ani lepkiego filmu, nie roluje się. Ma piękne satynowe wykończenie. Testowałam go na mokrą stonizowaną twarz, pod krem, bezpośrednio pod podkład i w każdym przypadku spisywał się świetnie. Ani krem ani podkład nie zważyły się.

Po nałożeniu skóra staje się rozpromieniona, gładka i napięta, serum widocznie wygładza drobne zmarszczki, rozjaśnia.

Jak dla mnie to odkrycie roku i na pewno zostanie ze mną na dłużej :)

Magia zamknięta w buteleczce :)

Serum testowałam jako uzupełnienie linii, ponieważ używam już boostera i kremu pod oczy z tej samej serii. Jako część pielęgnacji idealnie wzmocnił rezultaty. Ze względu na konsystencję (koncentrat) stosowałam go głównie na noc. Na dzień nie sprawdził się pod makijaż. Odczucia - faktycznie dla mojej skóry był magiczny. Mam wrażliwą cerę, podatną na wysuszanie - bez problemu kilka kropli serum nawilżało twarz i łagodziło uczucie ściągnięcia. Po tygodniu widziałam już poprawę, uczucie suchości pojawiało się coraz rzadziej. Sama skóra jest bardziej napięta, widać wygładzenie zmarszczek. Sam produkt jest mały (aczkolwiek wydajny), poręczny i sprawdza się też w ciągu dnia jak potrzebne jest szybkie i dogłębne nawilżenie skóry. Jest bezzapachowy i nie podrażnia twarzy. Jestem zakochana. I w odróżnieniu do olejków, nie pozostawia tego dziwnego, "tłustego" uczucia na twarzy i dłoniach.

Serum do zadań specjalnych - ukojenie i nawilżenie

Serum miałam okazję przetestować dzięki uprzejmości wizaz.pl, za co bardzo dziękuję. Według opisów producenta miało za zadanie zwiększyć odporność skóry na stres i negatywne działanie środowiska, oraz przyspieszać odbudowę jej bariery ochronnej.

Moja cera jest wrażliwa i skłonna do podrażnień, pojawiły się na niej zmarszczki, borykam się również z utratą sprężystości. Oczywiście moim marzeniem jest doskonale nawilżona i ukojona, pełna blasku skóra, bez oznak starzenia, za to wyglądająca zdrowo i promiennie.

Czy serum Vichy pomogło mi je osiągnąć?
Wiadomo, że na zmarszczki niewiele może pomóc, ale za to pozostałe potrzeby serum Mineral 89 Probiotic Fractions spełniło jak najbardziej.

Opakowanie: ładne, eleganckie - kartonik. W środku plastikowa przezroczysta niebieskawa buteleczka z wygodną i higieniczną pipetą.

Konsystencja: lekka, żelowa, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu, nie barwi, nie ma zapachu, więc nie "kłóci się" nam z innymi kosmetykami, bardzo wydajna.

Stosowanie: serum używałam codziennie rano i wieczorem, jest bardzo wydajne i wygodne w użyciu, dwa naciśnięcia pipetki wystarczają na twarz, szyję i dekolt.

Działanie: produkt doskonale się wchłania i koi nawet podrażnioną skórę, świetnie się nada zarówno do cery suchej czy przesuszonej, jak i innych typów skóry, ponieważ jest lekkie, nie obciąża skóry i nie zapycha jej porów. Po regularnym stosowaniu przez 3 tygodnie zauważam wyraźną poprawę kondycji skóry, większe nawilżenie, dobre napięcie skóry i spłycenie drobnych zmarszczek. Serum nadaje się również na bardzo delikatną skórę pod i wokół oczu.

Opinia: serum Vichy spełnia obietnice producenta i jest doskonałym kosmetykiem zarówno dla alergików, jak i dla pozostałych osób. Jest bezbarwne i bezzapachowe, co czyni go produktem unisex. Świetnie się wchłania i nie zostawia tłustej powłoki. Wyraźnie odpręża skórę i dodaje jej sprężystości i blasku. Z pewnością na stałe zagości na mojej łazienkowej półce.

Cudo! Polecam!

Dostałam to serum do testów i z ochotą przystąpiłam do działania. Nakładałam solo, pod krem, mieszając z kremami, pod makijaż, rano i wieczorem. Z ręką na sercu - jestem oczarowana. Serum w widoczny i ekspresowy sposób poprawia stan naszej skóry. Nawilża, uelastycznia, wygładza i rozpromienia. Skóra uzyskuje blask. W dotyku staje się miękka i gładka. Wchłania się szybko i do matu. Co ciekawe po połączeniu z tłustym kremem (Weleda) również krem wchłania do matu. Nie zatyka porów, nie wałkuje się pod kremem i pod pokładem. Polecam!

Zadowolona z działania

Serum vichy bardzo przyjemnie kończy dzień, stosowalam po wieczornym demakijazu na czystą skóre i przez dwa tygodnie było moim jedynym produktem wieczornej pielęgnacji, serum fajnie napina skore i sprawia, że świeżo po aplikacji staje się gładka i napięta, generalnie produkt mogę polecić przy utracie jedności i problemach z nawilzeniem, bo efekt dzialania serum jest widoczny dość szybko, mnie trochę po tym serum wysypalo (to chyba te dziwne frakcje), ale zważywszy na gigantyczną skłonność mojej skory do podrażnień, to i tak nie było tragedii, serum jest koloru rozwodnionego białego, zapach ma taki drożdżowo mleczny, szybko się ulatnia, na skorze trochę się lepi, myślę ze pod minerały się sprawdzi, trochę cena może wysoka, ale to w końcu Vichy, musi kosztowac