OPI, Avojuice, Skin Quenchers (Nawilżające balsamy do skóry dłoni i całego ciała (różne rodzaje))

Fontanna naturalnych składników nawilżających dla jedwabiście gładkiej skóry! Linia Avojuice OPI pełna jest składników nawilżających oraz kuszących zapachów co daje skórę jedwabiście gładką w dotyku i zachwycająco pachnącą.
Avojuice wystepuje w różnych wersjach zapachowych:
- karmel

lotion
100 – 250ml, <50ml

średniak

Zacznę od plusów:
- piękne zapachy, do wyboru chyba kilkanaście, jak dla mnie to chyba każdy pachnie ładnie, nie ma w nich sztuczności.
- trzy pojemności, najmniejszy jest idealny do torebki lub na wypróbowanie, średni i największy są już z pompką.
- konsystencja jest bardzo lekka, świetnie sprawdza się latem, kiedy nie mamy ochoty na tłuste i ciężkie kosmetyki

No to teraz minusy:
- balsamy mają wprawdzie lekką i przyjemną konsystencje, ale ich działanie nie jest mocne. Jest to bardziej ładnie pachnący gadżet dla osób które nie mają większych problemów z suchością skóry
- cena: jak dla mnie za wysoka. Jakość produktu jest słaba.

Podsumowując, jest to ładnie pachnący gadżet, w ładnym opakowaniu, który jako kosmetyk pielęgnacyjny sprawdza się kiepsko. Cena duża za wysoka jak na jakość jaką prezentuje.

Piękny zapach, słabe działanie

Krem do rąk o zapachu trawy cytrynowej w wersji mini kupiłam przy okazji wykonywania manicure. Uwielbiam jego zapach i podoba mi się poręczna forma buteleczki, w sam raz do torebki. Niestety, działanie nawilżające jest średnie, w dodatku dosyć krótkotrwałe. Traktuję ten krem bardziej jako aromaterapię do dłoni, kiedy chcę poprawić sobie nastrój ;-)

Używa produktu od: próbka

e tam

Ten krem to średniak na wykończenie manicure. Lubię go używać właśnie wtedy, w gabinecie kosmetycznym - jest lekki, pachnie owocowo. Wolę wersję mango niż jaśminową. Jednak na codzień jest do bani. Stwierdzam to po otrzymaniu buteleczki 30ml. Czasami pokrywam dłonie kilkoma warstwami kremu, a i tak nie czuję ulgi i nawilżenia. Dużo bardziej polecam kupić krem pat&rub bądź inny, ekologiczny albo smarować sobie dłonie jakimś masełkiem. Cena balsamu trochę mnie przeraża, jednak do salonu jest w sam raz, a tam koszt się rozkłada. Wydajny, lekki, dający poślizg, pachnący. Syntetyczny, o złym składzie. Taki komercyjny gadżecik spod logo OPI. To wszystko o nim.

bardzo przyjemne ;)

Nie jestem fanką OPI. Produkty tej marki są według mnie przereklamowane, a stosunek ceny do jakości jest wręcz śmieszny. Jednak od każdej reguły jest jakiś wyjątek ;)
Avojuice to wspaniałe balsamy na lato. Piękne zapachy i lekka, nietłusta konsystencja. Dobrze nawilżają, a do tego zapach wyczuwalny jest jeszcze długo po aplikacji. Używałam kilku wersji, zdecydowanie najbardziej polubiłam jaśmin i żurawinę.

+konsystencja
+szybko się wchłaniają
+nie pozostawiają na dłoniach filmu/tłustej warstwy
+oszałamiające zapachy
+wydajne

-cena

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: nie wiem

Niestety

Pracując na produktach OPI dane mi było używać wszystkich zapachów.
Niestety nie są ładne- owszem intensywne ale zbyt chemiczne.
Skład to porażka, dużo parafiny i zapychaczy.
Nawilzający ale na moment, a przy dłuższym stosowaniu wysusza skórę.
Efekt\'nawilżenia\' utrzymuje się przez chwile.
Plus za pompkę która się nie zacina, i dozuje odpowiednią ilość kremu. Fajnie schodzi ze ścianek i ani kropla do końca opakowania się nie marnuje.
Zbyt wysoka cena. Ogoólnie nie polecam

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka różnych zapachów

biurowe :-))

Byłam bardzo ciekawa tych kremów.Bardzo podoba mi się higieniczny dozownik,odmierza idealna ilosc kremu.Posiadam 2 wersje zapachowe.Na poczatku kupilam slodka herbate z ciekawosci,pozniej naczytalam sie o jaśminowym cudzie i również zamówiłam.Oba balsamy maja identyczne wlasciwosci nawilzajaco-wygladzajace.Sa lekkie idealne latem oraz prrzy pisaniu na klawiaturze,bo blyskawicznie wchlaniaja sie do tego przepieknie pachna:)Jedna buteleczke mam w domu i smaruje sie jak sobie przypomne,druga w pracy uzywam.Po myciu rak jest bardzo dobre,dla moich dloni wystarczajace.Wieczorem,glownie na noc uzywam dosc silnych kremow odzywczych granatowej neutrogeny,skoncentrowanej czy kremu z konopii The Body Shop.
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 pełnowymiarowych

Rozczarowanie

Mam od pół roku ten balsam, długo sie nad nim zastanwiałam ze względu na cene i różne opinie na wizażu.
Jako iż lakiery OPI sa bardzo dobre, liczyłam że balsam im dorówna.

Balsam jest tragiczny, mam zapach jaśmin ktory wcale nie przypomina mi jasminu, zbyt intensywny chociaż jest ładny.
Konsysytencja żadna, wydaje sie być tanim kremem z drogerii.
Zero nawilżenia, po nałożeniu pozostawia delikatny film i nic poza tym, dłonie wydaja sie suche zaraz po nalożeniu balsamu.

Jedna gwiazdka za fajne opakowanie.
Druga gwiazdka za zapach.

Cała reszta jest nie warta zachowu, a napewno nie tej ceny jak po takiej marce człowiek spodziewałby sie super balsamu tak ten jest kompletnym zaprzeczeniem jakości.

Nie polecam!
Nigdy nie kupię!

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Jaśminowa miłość

Z kremami z serii Avojuice spotkałam się po raz pierwszy w salonie manicure, do którego chodzę. Przyjemna, dosyć lekka konsystencja, szybkość wchłaniania i intensywne, ale nie chemiczne, zapachy, sprawiały, że zakończenie każdej wizyty było miłym akcentem. Pewnego dnia użyłam z ciekawości zapachu Jaśminowego i wtedy przepadłam! W pełni podzielam zdanie mojej poprzedniczki - to najpiękniejszy zapach kosmetyku, jaki miałam okazję kiedykolwiek używać. Oczywiście od razu zakupiłam miniaturkę, którą noszę teraz ze sobą w torebce. Krem nie poradzi sobie z bardzo przesuszoną skórą, ale dla mnie na okres wiosenno-letni jest idealny, a jego właściwości pielęgnacyjne w zupełności wystarczające. Dostępny w trzech pojemnościach. Większe opakowania mają bardzo praktyczne i higieniczne pompki.
Mały minus za cenę, bo płacąc tyle za krem, mógłby jednak trochę lepiej nawilżać. Mimo to na pewno do niego wrócę ;)

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego małego

Obłędne!

Dostaaję to cudo w małych buteleczkach od kosmetyczki. Mam jaśmin i to najpiękniej pachnący krem jaki w życiu miałam, nawet mailowy balsam AA się nie umywa. Trzymałam moją miniaturkę w biurku i byłam zaskoczona wydajnością, bo starczyła mi na 4miesiące.
Po wmasowaniu krem zostawia na dłoniach przyjemną satynową powłokę, wchłania się migiem. Ma raczej lekką konsystencję, więc nie podola w przypadku bardzo suchej skóry, ale do takiego pielęgnacyjnego stosowania nadaje się super.

Używam tego produktu od: Piąty miesiąc
Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

Idealny do gabinetu

Mam ten krem u siebie w gabinecie. Aktualnie zapach Mango, mmm... Plusem są właśnie niewątpliwe przepiękne zapachy bez chamskiej chemicznej nuty. Krem ma wygodną pompkę, która dozuje tyle, ile trzeba. Znakomicie wykańcza manicure, klientki same dopraszają się o niego na koniec każdego zabiegu ;) jest rzadki, więc baaaardzo wydajny, ale również nietłusty, co pozwala pani od razu wyjść z gabinetu nie czekając na wchłanianie i bez obawy o wytłuszczenie ubrania, kierownicy w samochodzie ;) niestety krem słabo nawilża, raczej doraźnie, niż tak serio serio. Na suche dłonie trzeba zaaplikować coś bogatszego.
P.S. Fajnie, że jest wersja 10ml, ja kupuję wszystkie zapachy i testuję lub daje klienkom w gratisie, zawsze mają buteleczkę w torebce ;)

Ilość zużytych opakowań: 3 zużyte

Bez szału

Avojuice mają swoje plusy i minusy.
Najważniejszym plusem są na pewno zapachy! Wiele możliwych wariantów, choć moim faworytem jest Raspberry Lilly.
Niestety, tak szybko jak przemija zapach, przemija też efekt nawilżenia. W zimie te kremy nie są w stanie poradzić sobie z przesuszoną skórą. Nawet dobrze nawodnionej skóry dłoni nie są w stanie uchronić przed nadmiernym przesuszeniem. Nie wspomnę już o moich biednych łapkach, narażonych na ciągłe działanie środków do dezynfekcji.

Są trochę zbyt rzadkie jak na kremy do rąk. Szybko się wchłaniają, ale jak już wspomniałam - efekt nie utrzymuje się zbyt długo.

Można je stosować doraźnie w celach aromaterapeutycznych :)

Cena trochę odstrasza...ale w pewnym stopniu rekompensuje ją wydajność.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: kilka różnych zapachów

idealny !

Ja mam jaśmin. Zapach ... chyba najlepszy ze wszystkich, chociaż mango tez mu dorównuje ;) No niestety nie jest to typowy &quot;odżywczy kremik dla suchych dłoni czy ciała &quot; ale dobrze się wchłania, ma świetna konsystencję, nie zostawia plam, nie jest tłusty, no i powalający zapach, który no nie ukrywam jest chyba największym atutem produktu..

Zdecydowanie Najlepszy!

Ilość zużytych opakowań: 2 ; jeden duży , drugi mały