KWC LogobyWIZAŻ logo
Szampony do włosów

Joanna Rzepa, Szampon wzmacniający z odżywką do włosów przetłuszczających się, ze skłonnością do wypadania

3,2 na 5117 opinii
flame12 hity!
42% kupi ponownie

Porównaj ceny

TAGOMAGO.PL
Joanna Rzepa szampon z odżywką do włosów wypadających i przetłuszczających się 400ml
8,69  zł

Średniak!
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Jako szampon odświeżający włosy - sprawdza się. Po myciu są czystsze, gładkie i przyjemne w dotyku. Niestety włosy przetłuszczają się tak samo, wypadanie włosów również się nie zmniejszyło. Łupieżu nie mam wiec tego nie oceniam. Ale ogólne obietnice producenta nie zostały spełnione. Do tego szampon fatalnie pachnie, nie lubię zapachu rzepy od dzieciństwa i nic w tej kwestii się nie zmienia. Jedynie na włosach zapach jest już inny. Sam kosmetyk jest średnio wydajny. Jedna dawka nie wystarcza i średnio się pieni, trzeba użyć dwóch. Dla mnie średniak. Nie wrócę do niego. Zalety: - oczyszcza włosy, - cena. Wady: - nie działa na wypadanie włosów, - nie działa na przetłuszczanie, - brzydko pachnie. - nie wydajny.
    W hipermarkecie
    22 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 12 maja 2019 o 18:02
    Średni
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Burza hormonów tarczycy.. zmieniła również moje włosy.. z dnia na dzień zaczęły wypadać i bardzo szybko się przetłuszczaly.. Z opinii wielu dowiedziałam się że nic tak nie ujarzmi moich włosów jak szampony z czarną rzepą. Po pierwszym użyciu tego szamponu nie zauważam specjalnych efektów.. pomyślałam że musi minąć trochę czasu,bo to jest szampon a nie cudowny eliksir. Po miesiącu stosowania zauważyłam już zmiany.. włosy znacznie mniej wypadały. włosy mniej się przetłuszczaly.byly świeże i mocniejsze. Tylko ten zapach trochę mnie odstraszał.. na szczęście nie czuć go gdy włosy wyschną. Dlatego daje tylko cztery gwiazdki.
    Zalety:
    • Działa.. sprawił że po jakimś czasie włosy przestały wypadać i nie przetłuszczają się już tak szybko.
    Wady:
    • Zapach.
    W aptece
    7 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 1 marca 2022 o 17:17
    2 w 1 .
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Lubię takie szampony z odżywka bo mniej miejsca zajmują w domku,łatwiej zapakować taki produkt na wakacje albo ferie. Szampon jest wydajny,delikatnie pachnie ,dobrze się pieni. Dobrze oczyszcza skórę głowy , włosy są miękkie ,lekkie i lśniące . Do tego zauważyłam że szampon jest wydajny i kosztuje grosze . Ogólnie fajny . Polecam
    Zalety:
    • Cena
    • Wydajność
    • 2 w 1 ( dobra opcja na wakacje czy ferie )
    Wady:
    • Brak
    Inna drogeria
    5 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 24 sierpnia 2022 o 22:50
    Szampon do włosów przetłuszczających się
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Szampon kupiłam gdzieś pod wpływem impulsu, nie czytając wcześniej żadnych opinii na jego temat, skusiła mnie niska cena oraz fakt, że czarna rzepa dobrze działa na wypadanie włosów. Pierwsze wrażenie było raczej średnie, zapach okropny - ale po jakimś czasie można się do niego przyzwyczaić, na włosach w ogóle zapach się nie utrzymuje. Szampon jest w dużej butelce, lecz dość poręcznej, zrobionej z plastiku który się nie wyślizguje z ręki. Jest wydajny. Co do działania - przy moich przetłuszczających się włosach działa całkiem w porządku, mycie co 2 dzień.
    Zalety:
    • Wydajność
    • Niska cena
    Wady:
    • Zapach
    Inna drogeria
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 21 marca 2022 o 14:05
    Trochę się minął z powołaniem...
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    A więc, włosy muszę myć codziennie lub maksymalnie co 2 dzień przy pomocy suchego szamponu. Bardzo się tłuszczą więc zwykle kupuję coś lekkiego, przeznaczonego do mojego typu włosów. Po tym szamponie, moje włosy od razu są tłuste. Są takie jakby minęło już 3/4 dnia. Nie mam pojęcia dlaczego, być może przez dodatkową funkcję odżywki, ale nie nadaje się to do moich włosów, mimo że opis brzmi jak stworzony z dedykacją dla mnie. Dodatkowo śmierdzi niemiłosiernie, wierzę, że są osoby, którym może pasować ten zapach, ja nie mogę go znieść. Tak więc po umyciu nim włosów one wyglądają jakbym wcale tego nie zrobiła i jeszcze śmierdzą bardziej niż wcześniej. Nie dla mnie.
    Wady:
    • wszystko
    W hipermarkecie
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną