KWC LogobyWIZAŻ logo

Miliony iskrzących drobimek!
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Jako typowa kobieta uwielbiam błysk na powiece, ale... mój gust co do błysku jest dość wyrafinowany. Nie lubię widocznych, dużych drobin, wolę na swoich powiekach efekt tafli i w końcu znalazłam pigmenty, które mi go dają. Pigmenty można zamówić w różnych pojemnościach - 1 grama lub 5-ciu. Jest to bardzo fajna opcja, gdyż osoby, które zajmują się makijażem profesjonalnie mogą wziąć większą pojemność, natomiast osobom używającym pigmentu tylko na użytek własny, wystarczy mniejsza pojemność. Sama posiadam mniejszą wielkość, a pigmentu jest na tyle dużo, że nie wiem kiedy go zużyję. Pigment jest zapakowany w plastikowy, przezroczysty słoiczek, przez który widać kolor. Ja dla siebie wybrałam odcień chic gold, który ma złoty odcień oraz golden rose, czyli różowe złoto. Z obu pigmentów jest bardzo zadowolona. Pigmenty Dessi są bardzo drobno zmielone, dzięki czemu nie uzyskujemy na oczach ciężkiego efektu. Po nałożeniu na powiekę, drobiny nie są widoczne, uzyskujemy mój ukochany efekt - efekt tafli. Dzięki temu, że pigment wygląda bardzo lekko, a przy tym mocno świeci z powodzeniem można go używać na każdej powiece, również tej dojrzałej, gdyż nie podkreśla on faktury powieki i nie wchodzi w zmarszczki. Ja pigmentów zawsze używam na klej do pigmentów, dzięki czemu mogę być pewna, że pigment przyklei się i będzie się trzymał w nienaruszonym stanie przez cały dzień. Efekt, jaki chcemy uzyskać zależy od ilości nałożonego produktu. Możemy nim lekko oprószyć powiekę lub nałożyć go w większej ilości.
    Zalety:
    • efekt tafli
    • łatwość pracy
    • uniwersalne kolory
    • różna gramatura do wyboru
    Szczegóły:
    • Wydajność