Erborian, Red Pepper Pulp Radiance Booster Gel Cream (Energetyzujący krem-żel do twarzy)

"Energetyzujący booster" do twarzy, Red Pepper Pulp natychmiastowo dodaje skórze zdrowego blasku!
Ekstrakt z pulpy czerwonej papryki, superskładnika znanego ze swoich niesamowitych właściwości energetyzujących, zamknięty został w kremowo-żelowej konsystencji kremu do twarzy, która jest delikatna dla skóry i dodaje jej blasku. Szybko wtapia się w skórę i dodaje jej dawki nawilżenia.

GOOD FOR VEGAN
Produkty przyjazne weganom, bez skladników pochodzenia zwierzecego.

uniwersalne
normalna, mieszana, dojrzała, odwodniona
nawilżające, rozświetlające
w słoiczku
lekkie
żel

No i po co te silikony?

Ten krem to moje pierwsze spotkanie z tą marką. Opakowanie to szklany, ciężki słoiczek- jest jakby luksusowo ;) Ma koralowy zapach i żelową, leciutką formułę. Zapach jest delikatny, świeży bardzo przyjemny. Żel bardzo szybko się wchłania, daje uczucie świeżości, przyjemnie chłodzi. Przy mojej mieszanej skórze świetnie sprawdza się na dzień na serum i pod makijaż. Leciutka formuła jest idealna na lato. To nie jest krem dający turbo nawilżenie i odżywienie, jest na to za lekki aczkolwiek przy mieszanej skórze efekt był wystarczający, a do tego był baaardzo przyjemny w użyciu.

Przyznam, że byłam nim zachwycona, do tego marka Erborian jest marką która jak sama się reklamuje chce przekazać reszcie świata sekrety koreańskiego piękna. Niestety czar prysł kiedy zagłębiłam się w skład...Mamy niacynamid, roślinne emolienty, glicerynę, ekstrakt z pulpy czerwonej papryki, owocowe olejki ale na jakiego grzyba ten silikon? I to na drugim miejscu zaraz po wodzie. To nie jest tani produkt i myślę, że to nie uczciwe go tu pakować za tyle szelestu. Silikon ma to do siebie, że tworzy na skórze film i złudne uczucie gładkiej skóry, często działa komedogennie. Reasumując jest to na prawdę przyjemny, lekki, żelowy krem ale jeśli chodzi o skład to mam wątpliwości. . Na plus, fakt, że można go kupić w mniejszej i większej pojemności. Mniejsza jest idealna na wypróbowanie.