Biosilk, Silk Therapy (Naturalny jedwab - odżywka regenerująca bez spłukiwania)

Biosilk, Silk Therapy (Naturalny jedwab - odżywka regenerująca bez spłukiwania)

Naturalny jedwab- Silk Therapy- odżywka regenerująca zawiera czysty jedwab, witaminy i wyciągi z roślin. Rekonstruuje i silnie nawilża włosy i skórę głowy. Zapewnia włosom zniszczonym, suchym i matowym bardzo zdrowy wygląd, sprężystość i zmysłową miękkość. Włosy są podatne na układanie. Regularne stosowanie jedwabiu chroni włosy przed utratą wilgoci, wysoką temperaturą, promieniami UV, skutkami chemii fryzjerskiej oraz zanieczyszczeniami środowiska.
Pozostawia włosy jedwabiste z niewiarygodnym połyskiem.
Bez spłukiwania. Można używać do kąpieli i nawilżenia skóry.
Produkt jest bardzo wydajny.

Na błyszczące włosy

Jedwab w płynie to odżywka, którą warto wypróbować, zwłaszcza, jeśli tak jak ja jesteście posiadaczkami włosów z tendencją do puszenia się. Po zastosowaniu jedwabiu problem ten znika. Włosy stają się gładsze, a przy tym też miłe w dotyku.

Jedwab pomaga też w odżywieniu włosów po potraktowaniu ich prostownicą czy lokówką. Dodatkowo warto też wspomnieć, że dzięki Biosilk włosy ładnie błyszczą i lepiej się rozczesują. Niekiedy używałam jedwabiu na same końcówki i tutaj też się sprawdził.

Trzeba jednak uważać z ilością kosmetyku, żeby nie przedobrzyć. Jeśli użyjemy zbyt dużo jedwabiu włosy mogą sprawiać wrażenie przetłuszczonych. Tak więc, trzeba zachować umiar. :)

Naprawdę ułatwia rozczesywanie!

Jeden z moich ulubionych produktów do włosów. Stosuję go już wiele lat i naprawdę mnie nie zawodzi. Moje włosy są średniej długości, dość rzadkie i rozjaśniane. Nie każdy kosmetyk dobrze z nimi współpracuje. Ten jest genialny. Produkt absolutnie nie obciążył moich włosów. Wręcz na odwrót! Wyglądają świetnie. Są gładkie, jedwabiste i z łatwością się rozczesują. Konsystencja jest jak najbardziej w porządku, dzięki czemu dobrze się rozprowadza. Produkt jest wydajny, wystarcza na długo. Polecam go przetestować. :)

Bez spłukiwania

Ładna, zgrabna buteleczka. Chyba wolałbym żeby była pompka. Gdyż już parę kropli wystarczy na całe włosy. Bardzo lubię ten zapach. Odżywki jest bez spłukiwania. Szybciutko się wchłania. Włosy są gładsze, lśniące. Końcówki odżywione. Mam wrażenie, że odrobinę szybciej się przetłuszczają. Opakowanie bardzo wydajne.

Byle nie przesadzić

Jedwab do włosów Biosilk, zna chyba każda kobieta i napewno większości wpadła kiedyś ta mała buteleczka w ręce. Jedwab o pojemności 15ml. dostępny w prawie każdej drogerii za naprawdę małe pieniądze. Kiedyś gościł u mnie prawie cały czas. Bardzo wydajny wystarczy kropelka na całe włosy i pięknie pachnie, choć kojaży mi się z specyficznym zapachem po wyjściu od fryzjera.
Po paru latach przerwy z tym kosmetykiem postanowiłam kupić go ponownie. Po nałożeniu odrazu wygładza włosy, ułatwia rozczesywanie ,są miękkie i miłe w dodyku. Niestety szybciej się przetłuszczają po nim włosy, a gdy się użyje za dużo włosy są tłuste jak po oleju, więc trzeba uważać żeby nie przesadzić. Po paru latach używania różnych odżywek preferuję jednak te do spłukiwania. Nie obciążają tak włosów i nie zmniejszają optycznie objętości . Nie mówię temu produktowi "Nie" bo naprawdę często go używałam, jednak teraz wystarczy mi raz na jakiś czas.

o tak!!

Pamiętam jak odkryłam ten produkt to przez długi czas nie mogło go u mnie zabraknąć. Byłam nim zachwycona, zresztą nadal jest jednym z moich ulubionych produktów. Ten jego zapach! Jest wspaniały, nieziemski, czarujący. Doskonale odżywia włosy, pasma stają się wygładzone, włosy się nie puszą i wyglądają bardzo zdrowo.

stosuję od lat

Mój ulubiony jedwab do włosów. Stosuję go zawsze po myciu na wilgotne włosy na końcówki. Nigdy nie zdarzyło mi się z nim przesadzić. Dobrze chroni końcówki i przy okazji pięknie pachnie. Przez to, że stosuje się go niewiele jednorazowo to jest dość wydajny.

fajny

Bardzo fajny gdy ma się ochotę na bardzo duże wygładzenie włosów, trzeba jednak bardzo uważać, bo niejednokrotnie przesadziłam i wyglądało to jak tłuste strąki, mimo, że wcale aż tak dużo nie użyłam.
Bardzo fajny zapach i konsystencja jednak trochę denerwuje mnie zbyt duży otwór w buteleczce, bo niejednokrotnie wylewałam za dużo i musiałam jakoś wlać nadmiar do buteleczki.
Bardzo fajny produkt ale działanie tylko powierzchniowe i krotkotrwałe

Mały produkt- wielki efekt

Biosilk, Silk Therapy (Naturalny jedwab - odżywka regenerująca bez spłukiwania) o pojemności - 15 ml, kupiłam rok temu w hipermarkecie za bardzo małe pieniądze. Od tamtego momentu ten mały produkt na stałe zagościł w mojej łazience. Uwielbiam go. Mam krótkie, farbowane włosy, ale rozczesanie ich po myciu lub tuż po koloryzacji, to dla mnie męka. Odżywka bez spłukiwania jest dla mnie idealnym rozwiązaniem. Szybko i bez boleśnie doprowadzam włosy do pięknego wyglądu.
Używam jej prawie codziennie i nie zauważyłam efektu obciążenia. Moje włosy wyglądają na idealnie. Blask i zdrowy wygląd- gwarantowany. Odżywkę bardzo dobrze się rozprowadza. Wystarczy kilka kropel nanieść na mokre lub wilgotne włosy. Produkt zdecydowanie wydajny. Ma stonowany, delikatny zapach. Mała, przezroczysta butelka pozwala śledzić zużycie. Cena - bardzo atrakcyjna. Dostępny w każdej drogerii lub w hipermarkecie. Polecam.

ZALETY:
+ skuteczność,
+ wydajność,
+ atrakcyjna cena,
+ delikatny zapach,
+ dostępność.

Mój pierwszy skuteczny kosmetyk

Biosilk Silk Therapy to zdecydowanie linia, której warto jest się przyjrzeć. Ja osobiście kupowałam kosmetyki z tej linii wielokrotnie, bo jako jedyne pomagały mi w przeszłości. Mianowicie kiedyś rozjaśniłam sobie włosy i musiałam jakoś o nie dbać. Wtedy taka odżywka bez spłukiwania to było dla mnie coś naprawdę pomocnego. Dzięki regularnemu używaniu moje włosy nie wyglądały na tak bardzo zniszczone, czy suche. Co ciekawe, wyglądały całkiem nieźle, a do tego pięknie się mieniły. Na moich włosach zaobserwowałam też taki efekt, że dzięki używaniu tego jedwabiu włosy mi nie odstawały "na każdą stronę". Uzyskały gładki wygląd, ale nie przyklepany. Ceny kosmetyków tej linii może i są dość wysokie, ale naprawdę warto dać im szansę i sprawdzić, co potrafią ciekawego zdziałać.

Cudo dla włosów

Cudowny produkt dla moich włosów. Wmasowany w mokre włosy ułatwia rozczesywanie. Doskonale nawilża przesuszone końcówki włosów. Po uzyciu włosy stają się gładkie i jedwabiste w dotyku. Nie obciąża włosów. Przyjemnie pachnie.

Fajny, ale na początku..

Na początku stosowania byłam zachwycona. Jednak z czasem zaczęłam zauważać, że produkt mocno obciąża włosy i wyglądają nie świeżo . Poprawy kondycji włosa nie zauważyłam nawet po długotrwałym stosowaniu. Jedyny plus to wydajność jedwabiu. Warto więc poszukać czegoś innego, z lepszym składem.

Rewelacyjna, wydajna i przepięknie pachnie

Uwielbiam ten produkt niezależnie od sprzecznych opinii na temat stosowania jedwabiu do włosów. Wygładza, pięknie pachnie i ułatwia rozczesywanie
Używam tej odżywki od około 2 lat i jestem z niej bardzo zadowolona. Używam jej prawie codziennie i widzę znaczą poprawę moich włosów. Włosy są silniejsze, zdrowsze. Odżywka ta nadała im blasku i pięknego wyglądu. Mam długie włosy i rozczesywanie było bardzo uciążliwe. Ten produkt ułatwia rozczesywanie moich długich włosów. Po użyciu odzywki nie robi się łupież, nie obciąża włosów. Dobrze się rozprowadza. Ma w miarę ładny zapach. Warto kupić ten produkt tym bardziej, że czesto jest w bardzo korzystnej cenie.
Wspaniale pachnie, bardzo wydajny i gesty .