L'Oreal Paris, Hyaluron Specialist, Concentrated Jelly (Skoncentrowany żel)

L'Oreal Paris, Hyaluron Specialist, Concentrated Jelly (Skoncentrowany żel)

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.61/5

Średnia ocena: 3.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Aby przedłużyć młody wygląd i komfort skóry po 25. roku życia, laboratoria L’Oréal Paris wprowadziły wypełniającą pielęgnację nawilżającą, która przywraca nawilżenie i wygładza zmarszczki. Skoncentrowany Żel posiada formułę wzbogaconą dwoma rodzajami kwasu hialuronowego, który występując w takim połączeniu maksymalizuje widoczny efekt redukcji pierwszych oznak starzenia skóry.
Wielkocząsteczkowy kwas hialuronowy - Wspomaga nawilżenie i wygładzenie powierzchni skóry
Małocząsteczkowy kwas hialuronowy - Wnika w głębsze warstwy naskórka by przywrócić skórze sprężystość
Dzięki swojej lekkiej i świeżej żelowej formule może być stosowany do każdego rodzaju skóry, zarówno normalnej i mieszanej, jak i tłustej, nie pozostawiając uczucia ciężkości i lepkości na skórze.

koncentraty i esencje
normalna, tłusta, mieszana
przeciwzmarszczkowe, nawilżające
z pompką
żel

Bardzo fajny żel

Żel zamknięty jest w dobrym opakowaniu z pompką i widać zużycie na bieżąco, więc jest to duży plus. Jedna pompka jest idealną porcją na całą twarz i szyję. Po nałożeniu cera jest ewidentnie nawilżona i "spulchniona". Nakładam go na wieczór, a później dokładam jeszcze krem i mam uczucie porządnego okładu nawilżającego.

Otulający żel-krem na twarzy

Krem wybrałam z polecenia znajomych, jako, że podobno świetnie nawilża i pozostawia cerę dobrze nawodnioną. Czy bym się z tym zgodziła? Pół na pół.
Jako pierwsza rzecz, którą zauważymy to pompka, która z każdym skorzystaniem podnosi cały produkt do góry, przez co możemy zobaczyć ile produktu nam zostało. A nie powiem, pierwszy raz się z czymś takim spotkałam i w sumie miło się patrzyło ile produktu jeszcze zostało :)
Jeśli chodzi o konsystencję, jest to taki typowy żel - ma on przezroczystą formę i sądzę, że jedna do dwóch pompek jak najbardziej nadawała się do skorzystania z tego produktu, przez to jest on bardzo wydajny. Czy nadawał się pod makijaż? Rollować się nie rollował - ale oddawał wrażenie, jakby się kleił na twarzy. Mimo kilku etapowej pielęgnacji twarzy, produkt dawał o sobie znać. Miałam wrażenie, że skóra jest mocno nawilżona/mokra - ale za mocno. Możliwe, że to przez konsystencję produktu. Dlatego wolałam zostawić owy żel na noc, a z rana skorzystać z lżejszego produktu.
Czy produkt nawilżał? No nie za bardzo. Oprócz tego, że zostawiał po sobie lepką warstwę na skórze to niezbyt widziałam, żeby aż tak super nawilżyło mi twarz. Powiedziałabym, że jest to zwykły żel do codziennego korzystania - byle by coś z czegoś skorzystać, ale mimo to żadnych pozytywnych rezultatów nie przynosił.

Dobry, jednak są lepsze

Zakup tego produktu był przypadkowy w trakcie poszukiwań nowego nawilżającego składnika do codziennej pielęgnacji.

1. Gdzie kupić?
Rossman, Hebe, inne drogerie - produkt raczej łatwo dostępny

2. Opakowanie
Opakowanie poręczne, duże, z pompką, estetyczne, higieniczne - produkt można zużyć do końca

3. Zapach, kolor
Zapach ładny, mocno wyczuwalny, kolor - przeźroczysty

Jak obiecuje producent produkt ma konsystencje gęstej galaretki

5. Działanie
Zauważyłam lekkie nawilżenie, jednak produkt nie wygładził zmarszczek itp. jak sugeruje producent. Produkt nie podrażnił cery.

6. Efekty
Skóra lekko nawilżona

7. Wydajność
Produkt starcza na długi okres czasu przy stosowaniu tylko rano

8. Podsumowanie
Produkt dobry, jednak pozostawia dość lepką skórę przez dłuższy czas przez co trzeba poczekać z pozostałą pielęgnacją i nałożeniem makijażu. Produkt u mnie lekko nawilżył skórę jednak nie było efektu wow.

Uwielbiam

Lekki, cera mi się po nim nie błyszczy (mam mieszaną cerę). U mnie się sprawdza, dobrze nawilża, świetnie się rozprowadza. Wydajny. To już moje drugie opakowanie i na pewno będzie ich więcej. Polecam

Szału nie ma

Produkt pięknie opakowany, wiec z przyjemnością się z niego korzysta.
Niestety na mojej skórze mieszanej nie zrobił nic co bym zauważyła. Używałam go najpierw samego po umyciu twarzy a ok połowy opakowania na serum, zawsze było tak samo, po chwili buzia tłusta i taka nieświeża.
Chociaż wydawało mi się, jako ze jest to żelowa konsystencja, na twarzy będzie leżał lekko i świeżo.

Idealny krem-żel pod makijaż

Krem-żel Hyaluron Specialist od Loreal Paris bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Przy mojej mieszanej cerze idealnie sprawdza się pod makijaż i do codziennej pielęgnacji również na noc.
Kwas hialuronowy w składzie bez wątpienia trzeba ocenić na plus. Żel bardzo dobrze nawilża i niesamowicie szybko się wchłania. Produkt nie pozostawia tłustego filmu na twarzy, klei się po nałożeniu dosłownie przez kilkanaście sekund. Skóra po nałożeniu żelu jest nawilżona, ukojona, gładka i zaopiekowana :) Żel dzięki powyższym zaletom idealnie nadaje się jako baza pod makijaż.
Moja skóra jest wrażliwa i bywa problematyczna, ale ten żel-krem jest na tyle delikatny, że nie powoduje żadnych podrażnień, nie zatyka porów.
Konsystencja żelu jest bardzo odpowiednia, zapach delikatny i przyjemny, a opakowanie wygodne - pozwala na higieniczne używanie produktu.
Podsumowując polecam serdecznie, ja mam już zakupione kolejne opakowanie :)

Wykorzystała: kilka próbek

Więcej szkody niż pożytku przy cerze wrażliwej

Recenzję zacznę od opakowania, które jest bardzo poręczne z wygodną higieniczną pompką, która ułatwia wydobycie odpowiedniej ilości kosmetyku szczególnie przy dłuższych paznokciach. Jest również transparentne, ale i fioletowe, więc widać ile produktu nam ubywa. Więc jak zobaczyłam nawilżającą (dla mnie) nowość od razu skusiłam się na zakup.

Moja cera jest sucha i bardzo wrażliwa, kosmetyk bardzo mnie podrażnił i nie uważam aby był właśnie przystosowany do cer wrażliwych lub naczynkowych. Już wysoko w składzie na 4 miejscu plasuje się alkohol denat, ale oczywiście zorientowałam się już podczas użycia, mam po tym produkcie przestrogę aby czytać składy i omijać tego typu produkty. Tuż po wydozowaniu produktu roznosi się nieprzyjemny alkoholowy zapach. Konsystencja jest bardzo lekka, transparentna, łatwo się rozprowadza, na pewno jest przez to wydajny.

Moment po nałożeniu żelu moja twarz czerwienieje, jestem przekonana, że powodem jest duża ilość alkoholu denat. Odziwo nie odczuwam uczucia szczypania czy pieczenia, ewentualnie w okolicach oczu, trzeba naprawdę zrobić duży odstęp niż standardowo. Jednakże skóra po kilku minutach od smarowania potrafi swędzieć. Szybko to on się nie wchłania, skóra jest lepkawa. Pomimo powyższej reakcji dałam kilka szans kosmetykowi i nie uważam aby to było wystarczające nawilżenie przy cerze suchej. Również po stosowaniu 2-3 dni pod rząd wysypało mnie krostami na policzkach. Testowałam go później na twarzy pół na pół z innymi kremami i dlatego śmię winić hyaluron specialist. Kosmetyk wylądował w koszu, uważam, że to pieniądze wyrzucone w błoto.

Nawilżenie i wygładzenie w jednym

Jest to pierwszy mój taki kosmetyk w takiej formie. Świetna konsystencja, bardzo przyjemna aplikacja. Trzymam go w lodówce, więc podczas upałów był ulgą dla skóry. . Opakowanie jest bardzo wygodne w użyciu. Zapach nie przeszkadza, jest bardzo delikatny
Bardzo fajny żel, nadający się super pod makijaż jak i na noc. Jego bardzo lekka formuła idealnie wtapia się w skórę dając uczucie nawilżenia i gładkości skóry.

Żel Loreal

+ ładne opakowanie
+ dostępność
+ wydajność
+ wygodne użytkowanie
+ łatwa, higieniczna aplikacja
+ bezzapachowy
+ nawilża
+ idealny pod makijaż jako baza

+/- pozostawia lepki film na skórze

- kiepski skład
- cena

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Nie jestem zwolennikiem żelowych kosmetyków ale ten jest super!

Kosmetyki L'Oreal w ???? % spełniły swoje zadanie. Są lekkie, nadają się pod makijaż, nie rolują się, cera pomimo tego, że jest mieszana nie błyszczy się, jest miękka, nawilżona, gładka :) żelowa konsystencja szybko się wchłania, nie musi być w pełni sucha a już możesz się malować :) polecam :)

Lepszy niż inne żele

Przede wszystkim brawa za opakowanie, lubię proste formy, lubię kolor fioletowy, lubię dozowniki. Może mało fortunne jest zrobienie odblaskowych liter na tak obłym kształcie, bo przeważnie światło pada na jedną, dwie literki, ale że nie o rozwój czytelnictwa tu chodzi to jeszcze raz chwalę buteleczkę ;)

Co do działania to mam uczucia mieszane: z jednej strony nie robi mi krzywdy jak inne żelowe kremy, nie ściąga mi skóry, nie wysusza, nie uwidacznia już suchych skórek, ale przy dłuższym stosowaniu widziałam lekkie zapychanie porów. Na plus jednak widoczne nawilżenie i odświeżenie. Przy stosowaniu 3-4 razy w tygodniu może być, regularne używanie u mnie odpada. Ale ja generalnie mam problem z kremami o takiej konsystencji, więc to raczej wina niedopasowania do formy, a nie złego produktu.

ten produkt, to złoto

L`Oreal Paris, Hyaluron Specialist, Concentrated Jelly, to złoto - poprzednio stosowałam żel aloesowy, ale ten produkt znaczne lepiej nawilża i idealnie sprawdza się na ciepłe dni - zarówno rano, jak i wieczorem. Co ważne, nie klei się i świetnie uspokaja i nawilża skórę. Opakowanie z pompką na wielki plus, ponieważ produkt się nie marnuje, widzimy ile jeszcze jest. Zapach bardzo delikatny, nie przeszkadza - zwłaszcza osobom wrażliwym na zapachy.