L`Oreal Paris, Hyaluron Specialist, Concentrated Jelly (Skoncentrowany żel)

L`Oreal Paris, Hyaluron Specialist, Concentrated Jelly (Skoncentrowany żel)

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.90/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Aby przedłużyć młody wygląd i komfort skóry po 25. roku życia, laboratoria L’Oréal Paris wprowadziły wypełniającą pielęgnację nawilżającą, która przywraca nawilżenie i wygładza zmarszczki. Skoncentrowany Żel posiada formułę wzbogaconą dwoma rodzajami kwasu hialuronowego, który występując w takim połączeniu maksymalizuje widoczny efekt redukcji pierwszych oznak starzenia skóry.
Wielkocząsteczkowy kwas hialuronowy - Wspomaga nawilżenie i wygładzenie powierzchni skóry
Małocząsteczkowy kwas hialuronowy - Wnika w głębsze warstwy naskórka by przywrócić skórze sprężystość
Dzięki swojej lekkiej i świeżej żelowej formule może być stosowany do każdego rodzaju skóry, zarówno normalnej i mieszanej, jak i tłustej, nie pozostawiając uczucia ciężkości i lepkości na skórze.

z pompką

+ wygodne użytkowanie
+ łatwa, higieniczna aplikacja
+ bezzapachowy
+ nawilża
+ idealny pod makijaż jako baza

+/- pozostawia lepki film na skórze

- kiepski skład
- cena

Nie jestem zwolennikiem żelowych kosmetyków ale ten jest super!

Kosmetyki L'Oreal w ???? % spełniły swoje zadanie. Są lekkie, nadają się pod makijaż, nie rolują się, cera pomimo tego, że jest mieszana nie błyszczy się, jest miękka, nawilżona, gładka :) żelowa konsystencja szybko się wchłania, nie musi być w pełni sucha a już możesz się malować :) polecam :)

Lepszy niż inne żele

Przede wszystkim brawa za opakowanie, lubię proste formy, lubię kolor fioletowy, lubię dozowniki. Może mało fortunne jest zrobienie odblaskowych liter na tak obłym kształcie, bo przeważnie światło pada na jedną, dwie literki, ale że nie o rozwój czytelnictwa tu chodzi to jeszcze raz chwalę buteleczkę ;)

Co do działania to mam uczucia mieszane: z jednej strony nie robi mi krzywdy jak inne żelowe kremy, nie ściąga mi skóry, nie wysusza, nie uwidacznia już suchych skórek, ale przy dłuższym stosowaniu widziałam lekkie zapychanie porów. Na plus jednak widoczne nawilżenie i odświeżenie. Przy stosowaniu 3-4 razy w tygodniu może być, regularne używanie u mnie odpada. Ale ja generalnie mam problem z kremami o takiej konsystencji, więc to raczej wina niedopasowania do formy, a nie złego produktu.

ten produkt, to złoto

L`Oreal Paris, Hyaluron Specialist, Concentrated Jelly, to złoto - poprzednio stosowałam żel aloesowy, ale ten produkt znaczne lepiej nawilża i idealnie sprawdza się na ciepłe dni - zarówno rano, jak i wieczorem. Co ważne, nie klei się i świetnie uspokaja i nawilża skórę. Opakowanie z pompką na wielki plus, ponieważ produkt się nie marnuje, widzimy ile jeszcze jest. Zapach bardzo delikatny, nie przeszkadza - zwłaszcza osobom wrażliwym na zapachy.

Świetny kwas hialuronowy!

Świetne serum! Idealne do pielęgnacji rano i wieczorem. Teraz latem nakładam tylko to serum i na to filtr i moja mieszana ale odwodniona cera jest nawilżona i nie przetłuszcza się mocniej. Wieczorem mieszam z innymi produktami (niacynamidem lub pod retinol). Po użyciu czuć, że skóra jest nawilżona, odżywiona i wygładzona. Oczywiście nakładam na lekko wilgotną skórę.
Po moim zachwycie produkt wypróbowała też moja Mama, mająca bardzo suchą, odwodnioną i dojrzałą cerę i również jest zachwycona!
Bardzo gęsta konsystencja, nie potrzeba dużo produktu, ładny zapach taki sam jak cała seria Hyaluron. Opakowanie ładne, air less a nie pipetka której nie znoszę ;) Uwielbiam i na pewno do niego powrócę.

Pozytywne odczucia

Żel ma delikatny kwiatowo-szamponowy zapach i treściwą żelową konsystencję. Szybko się wchłania i sprawia że cera zyskuje zdrowy glow, nie jest "tępa" jak bywa po niektórych żelach czy serach. Żel dobrze sprawdza się pod makijaż, nawet samodzielnie bez kremu. Najczęściej po jego użyciu nie kładę już kremu, ponieważ jego konsystencja jest na tyle bogata że razem z kremem tworzą jak dla mnie zbyt ciężki duet.
Żel stosuję także mieszając go z olejkiem (u mnie olejek z konopi). Dzięki takiemu połączeniu olejek lepiej i szybciej się wchłania.
Rzeczą do której mogłabym się przyczepić jest fakt, że żel klei się na twarzy jeśli wcześniej nałożę na nią tonik. Ten żel najlepiej jest stosować samodzielnie.

Plusy:
- ładny zapach
- dobrze się wchłania
- wydajny
- bardzo dobrze nawilża
- pozostawia cerę gładką, sprężystą, rozświetloną
- dobry pod makijaż

Minusy:
- uczucie ciężkości na twarzy po nałożeniu na niego kremu
- lekko klei się przy nałożeniu na stonizowaną twarz

Skuteczny, lekki żel

Kosmetyk ma przyjemną, lekką, żelową konsystencję. Szybko się wchłania nie pozostawiając na skórze lepkiej ani tłustej warstwy. Świetnie sprawdza się pod makijaż. Skutecznie nawilża skórę, sprawia, że jest bardziej sprężysta i wygładzona. Co ważne, na efekty nie trzeba długo czekać! Duży plus za opakowanie z pompką typu airless, która pozwala na dozowanie odpowiedniej ilości żelu, a także za przezroczyste opakowanie. Jest niekomedogenny, co akurat przy mojej problematycznej cerze jest niezwykle istotne. Uważam, że to świetny, uniwersalny kosmetyk, który bardzo pozytywnie zaskoczył mnie swoim działaniem. Nie spodziewałam się aż takiej skuteczności i efektów w krótkim czasie :)

Przyjemny produkt.

Kosmetyk zamknięty w bardzo ładnym opakowaniu z pompką, dzięki której dozowanie produktu jest przyjemnością. Bardzo fajnym rozwiązaniem jest to, że opakowanie jest przezroczyste, co pozwala kontrolować zużycie produktu. Konsystencja jest lekka, w formie przezroczystego żelu i szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej i lepkiej warstwy. Uważam, że śmiało można używać go zarówno na dzień jak i na noc. Mam skórę mieszaną. Skóra twarzy jest nawilżona, cera jest miękka i gładka. Nie wiem, czy to po tym produkcie, czy to zbieg okoliczności ale zauważyłam w trakcie testowania kilka niewielkich wyprysków. Zapach moim zdaniem dosyć intensywny ale przyjemny. Co do właściwości przeciwzmarszczkowych to jeszcze chyba zbyt wcześnie aby się wypowiadać ale uczucie wygładzenia i napięcia skóry czuję.

Ultra lekki żel

Hyaluron Specialist, Concentrated Jelly (Skoncentrowany żel) spełnił moje wszystkie oczekiwania. Sprawdza się zarówno do stosowania na noc, jak i na dzień pod makijaż. Ma bardzo lekką formułę, która szybko się wchłania i pozostawia skórę miękką, gładką u nawilżoną. Jego konsystencja ułatwia rozprowadzanie. Trzeba też wspomnieć o fajnym opakowaniu z pompką dzięki któremu możemy użyć taką ilość produktu jaka jest nam potrzebna. A do tego ten piękny, delikatny zapach. Super. Na pewno będę stosowała dalej.

Świetny kosmetyk

Świetny, nawilża, napina, boska baza pod makijaż. W pierwszej chwili zostawia delikatnie lepka bazę co umożliwia nałożenie podkładu i idealne rozbledowanie. Robi co producent obiecuje. Jak już całkiem się wchlonie to nie czuć go na skórze a cera jest miękka i aksamitna. Idealny do cery tłustej.

Pełnia nawilżenia i sprężysta skóra

Krem świetnie nadaje się do skóry suchej, zmęczonej z utratą sprężystości. Świetnie koi, nawilża i przywraca jędrność. Produkt posiada delikatny zapach, właściciel niewyczuwalny. Stał się moim ulubionym produktem nawilżającym w tak ciężkim okresie dla skóry jakim jest lato

Gładka i nawilżona skóra

Kosmetyk ma żelową konsystencję, dobrze się wchłania, nie uczula i nie zostawia lepkiej warstwy. Skóra jest zdecydowanie bardziej nawilżona, gładka i przyjemna w dotyku. Po kilku dniach zauważyłam wygładzenie drobnych zmarszczek. Zdecydowanie bardziej sprawdził się u mnie na noc. Mam cerę mieszaną i średnio nadał się u mnie pod makijaż. Opakowanie jest bardzo eleganckie z wygodną pompką, dzięki czemu higienicznie dozuję się odpowiednią ilość kosmetyku. Zapach - bardzo delikatny i przyjemny.