Face Facts, Vitamin C Facial Serum (Serum do twarzy z witaminą C)

Face Facts, Vitamin C Facial Serum (Serum do twarzy z witaminą C)

Face Facts serum to skoncentrowany preparat, charakteryzujący się większym stężeniem aktywnych składników niż zwykły krem, poprawiając koloryt, redukująca widoczność drobnych przebarwień skóry. Witamina C i betaina pomaga rozjaśnić i nawilżyć skórę, aby tymczasowo zmniejszyć widoczność drobnych linii i zmarszczek. Idealny preparat do pielęgnacji skóry przed nałożeniem makijażu, aby uzyskać najlepszy blask. Opracowany bez parabenów.
Udowodniono, że stymuluje produkcję kolagenu, aby przywrócić naturalną elastyczność skóry, a tym samym zmniejszyć zarówno drobne jak i głębokie zmarszczki.
Poprawia koloryt skóry i teksturę, aby uzyskać gładszą, jaśniejszą i bardziej promienną cerę.
Silne właściwości antyoksydacyjne neutralizują wolne rodniki, aby odwrócić szkody spowodowane przez słońce, zanieczyszczenia, dym papierosowy i inne uszkodzenia wolnych rodników.
Chroni skórę przed uszkodzeniami promieni UV, takimi jak plamy starcze, przebarwienia i przywraca promienny młodzieńczy wygląd.
Jego delikatnie żelowa konsystencja szybko się wchłania.

normalna, dojrzała, z przebarwieniami / defektami
ujędrniające, regenerujące, wybielające / rozjaśniające, przeciwzmarszczkowe
bez parabenów
z pipetą
emulsja
serum

Bardzo dobre serum na dzień

Używałam tego serum na dzień, pod spf i jest do tego świetne.
Konsystencja lekka, raczej dość wodnista.
Mam cerę tłustą, nie zapchalo mnie i nie spowodowało wysypu.
Dla mnie zapach jest niewyczuwalny.
Serum szybko się wchłania, poza tym jest w szklanej wygodnej buteleczce z pipetką która się nie zapowietrza.
Na mały minus jedynie dość mała wydajność.
Dobrze się sprawdza również pod makijaż.

Ok

Serum mocno rozjaśniło moje przebarwienia na twarzy. Nie spodziewałam się, aż tak świetnego działania. Zapach jest przepiękny ale nie utrzymuje się długo na twarzy. Serum jest w szklanej buteleczce z zakraplaczem/pipetą. Nie wiem czy to wina serum ale w trakcie stosowania produktu moja cera stała się lekko przesuszona.