Beyonce, Heat EDP

Beyonce, Heat EDP

Zapach niezwykle intrygujący, zmysłowy, kobiecy dostarczający niezapomniane wrażenia i doznania. Bogata nuta zapachowa oferuje nam rzadkie kwiaty. Perfumy Beyonce przepełnione są czerwienią, zmysłowością i gorączką!

Nuty zapachowe:
nuta głowy: olejek neroli, brzoskwinia, karaibska magnolia, orchidea
nuta serca: wiciokrzew, piżmo, migdały
nuta bazy: ambra, tonka, sekwoja

50 - 100ml
Rekomendacja
na dzień, wiosna / lato

73% jesień/zima 27% wiosna/lato

moja klasyka <3

Kwintesencja zapachu, esencja kobiecości zamknięta w pięknej logowanej buteleczce. Mój faworyt. Perfumy po raz pierwszy dostałam w prezencie, w gustownym małym opakowaniu, gdy jeszcze nie były dostępne w PL i od tamtej pory się zakochałam! Cudne! Trwałe, słodkie i nie za słodkie, delikatne i mocne, powabne i subtelne o pięknych nutach zapachowych.

Zapach

Pachnie nieskazitelnie pięknie. Zostawia po sobie długi ogon zapachu ;) nie przeszkadza, lecz wola o więcej. Prysnij prysnij. Używam go dość długo i nie zawodzi nigdy. Jest bardzo trwały. A flakon w którym jest przestawiany wyglada na prawdę pięknie

Stale u mnie goszczą

Perfumy piękne. Bardzo kobiece i zmysłowe. Mój mąż uwielbia kiedy ich używam. Są słodkie ale jednoczenie nie przytłaczają. Idealne na wieczór, randkę czy do łóżka ;) Kiedy się kończą, od razu kupuję koleją buteleczkę, która z resztą jest bardzo elegancka i ładnie się prezentuje.

Ładne, ale ciężkie

Perfumy mają ładny zapach, ale dla mnie jest on nieco za ciężki. Nie nadają się raczej na dzień, ani na lato. Plusem jest ładny wygląd flakonu, który może być w 2 rozmiarach oraz długotrwałość zapachu.

Robi się gorąco

I pomyśleć, że śmiałam się z tego zapachu, gdy tylko pojawił się na półkach ;) Pamiętam seksowną reklamę z Beyonce nasmarowaną olejkiem, prężącą się i zachęcającą do kupna tego gorącego zapachu. Jakie było moje zdziwienie, kiedy największą fanką tego zapachu okazała się być mega cicha, nieśmiała, koleżanka "szara myszka" ze studiów. Te perfumy tak gryzły się ze stylem ubierania i osobowością tej znajomej, że śmiałyśmy się z koleżankami z roku, że "Jaki kraj, taka Beyonce" ;) Przez lata studiów unikałam więc tego zapachu i zapomniałam o istnieniu jakichkolwiek produktów spod ręki Bey. Jakieś 3 lata temu szukałam zapachu na lato i wertując strony internetowe trafiłam na Heat w cenie jak barszcz i kliknęłam bez namysłu. Nie nastawiałam się na nic, cieszyłam się tylko z interesu życia ;)
Jakie było moje zaskoczenie, gdy przyszła paczka <3 Wyparłam z pamięci wspomnienia o zahukanej koleżance, a poczułam to, co próbowała nam przekazać Beyonce w 2010 r. w reklamach telewizyjnych. Ten zapach jest tak seksowny, namiętny, gorący, że szok. Jest w gruncie rzeczy bardzo prosty, otwarty, nie ma w nim żadnej tajemnicy, flirtu, prowokacji. Kawa na ławę. Doskonale wyczuwalne neroli, ambra i piżmo. Są ostre, otulające, ciągną się ogonem za właścicielką. Spryskując się nimi mam ochotę śladami Beyonce nasmarować się olejkiem i wbić się w czerwoną, krótką sukienkę. Jeśli tworząc je Beyonce inspirowała się swoją twórczością, to musiały to być "Naughty Girl" i "Baby Boy".
Flakon - typowa, ognistoczerwona butla, jak dla mnie całkiem wiernie odzwierciedla to, czego możemy spodziewać się wewnątrz opakowania. Niestety, jest też bardzo niewygodna przez kanciate, szerokie roki i niestety często wyślizguje mi się z dłoni.
Trwałość jest cudowna - czuję je na sobie dłuuuugo, a na ubraniach i włosach utrzymuje się do następnego dnia.
Polecam każdej dziewczynie, która choć przez chwilę chce poczuć się jak seksowna ciemnoskóra gwiazda nasmarowana lśniącym olejkiem ;)

Cudowności!

Heat to zdecydowanie mój ukochany zapach. Próbowałam wielu, ale żaden nie dopasował się do mnie tak idealnie! Używam go o każdej porze roku i zawsze sprawdza się extra, chociaż największą słabość mam do niego zimą. Rzeczywiście "rozpala zmysły" :). Co istotne, jest baaardzo trwały. Zapach utrzymuje się na mojej skórze cały dzień, nie przestaję go czuć po paru godzinach. Kiedy wracam wieczorem do domu, to często domownicy pytają się mnie "po co na noc się wypsikałam, przecież marnuję takie ładne perfumy". To dla mnie niezbity dowód, że wszystko "działa jak należy".Produkt czaruje nie tylko zmysł węchu, ale również wzroku - pod względem estetycznym deklasuje wiele swoich konkurentów :)

Moje ulubione!

Te perfumy są odzwierciedleniem całej mnie. Są słodko-kwiatowo-owocowe i jednocześnie mocne i eleganckie. Zapach utrzymuje się bardzo długo. Są wydajne, a ich cena nie jest zbyt wysoka. I ten flakon, który jest wprost przecudny, bardzo to doceniam, bo lubię jak zdobi moją toaletkę.

idealna

Jak dla mnie zapach idealny. Dośc mocny, raczej słodki, w sam raz na okres jesienno-zimowy, choć ja używam jej również podczas wiosny i lata:) na większe wyjścia w sam raz, trwałość jest w porządku, za cenę w drogeriach internetowych zwłaszcza!

Oj nieee

Perfum tych od kilku lat używa moja mama (60+). Bardzo je lubi, to jej ulubiony zapach i wszystkie flakoniki jakie miała, dostawała ode mnie. Pierwszy raz kupiłam je na prezent z okazji imienin, zupełnie w ciemno. Mama bardzo lubi Beyonce, a ja znałam i bardzo lubiłam wersję Heat Rush, więc sądziłam, że Heat nie może być złe. Mama z prezentu bardzo zadowolona, prosiła o nowy flakon za każdym razem, gdy woda zaczynała jej się kończyć.

Kilka razy coś tam na niej poczułam, ale nigdy zapach ten nie wydawał mi się jakiś super mocny, ot jakaś tam sobie słodka nutka powiewała w powietrzu. Całkiem ładnie.

Jesienią zaczęłam się rozglądać za jakimś tańszym zapachem do pracy. Perfum mam w swojej kolekcji dużo, ale jakoś szkoda było mi zużywać moje "perełki" na co dzień. Kiedy mama poprosiła, abym zamówiła jej kolejny flakonik Bey, postanowiłam, że jeden kupię też dla siebie, dzięki czemu zyskam codzienne psikadełko do pracy czy na szybkie wyjście do sklepu (tak, jestem osobą, która musi oblać się perfumami przed wyjściem po bułki).

Gdybym robiła zakupy w perfumerii stacjonarnej, przed zakupem sprawdziłabym zapach na własnej skórze, ale zawsze kupuję perfumy przez Notino, więc nie miałam szans na zrobienie testu. To był błąd.

Na mnie ten zapach jest okropnie duszący. Jest słodko, ale negatywnie słodko. Nie jestem w stanie wydobyć poszczególnych nut, taka słodka, mdląca pulpa, przyprawiająca o ból głowy pod koniec dnia. Dla otoczenia wyczuwalna bardzo delikatnie, ale dla osoby ją noszącej jest okropnie męcząca.

Wersja Heat Rush jest dużo przyjemniejsza, bardziej soczysta, radosna. Wyobrażam sobie jak twórca zapachu wyciska sok z owoców. Przepyszny, chłodny, czysty soczek przelał do flakoników Rush, a wszystkie resztki wrzucił do wora na śmieci, wyniósł do brudnego śmietnika nagrzanego słońcem i tak powstało Heat.

Flakonik oryginalny, ale 100 ml strasznie "rozpycha się" na toaletce.

Nie dam rady zużyć do końca. Oddam oczywiście mojej mamie.

Fajny, ale

Kupiłam ją kiedyś na promocji perfum w Rossmann. Zapach jest bardzo świeży i słodko owocowy. Czuć w nim nuty takie jak czerwona pomarańcza, mocno wyczuwalna marakuja, kwiat mango, orchidea i hibiskus. Zapach spodobał mi się od razu, bo wydawał się świeży, słodki a przy tym egzotyczny. Jednak trwałość tych perfum nie jest adekwatna do zapachu. Zapach na plus, trwałość na minus. Czasami mam wrażenie, że jak psikam się idąc do sklepu pod domem, to gdy wracam perfum już nie czuć.

Fatalna trwałość

Nie mam nawet okazji poznać tych perfum, bo tak szybko znikają. Na papierowym testerze z drogerii mnie urzekły, stonowana, piżmowa baza i wybijający się migdał. Zakupiłam je i mam wrażenie, że chyba pomyliłam zapachy w drogerii. W tych wyczuwam wiśnię (której w ogólnie ma w składzie) i jakiś zgniły bukiet kwiatów. Co więcej po 2 godzinach nie ma po nich najmniejszego śladu. Rozpływają się w niebyt.

Ulubiony

Miałam wszystkie zapachy Beyonce, ten był pierwszy i według mnie jest najlepszy. Uwielbiam ten zapach. Jest dosyć słodki i intensywny, ale ja właśnie takie lubię. Długo wyczuwalny na skórze i ubraniach.
Ja używam go zawsze na większe, wieczorne wyjścia.