Lancome, Génifique Repair Youth Activating Night Cream (Krem na noc do każdego rodzaju skóry `Aktywator młodości`)

Lancome stworzył preparat pielęgnacyjny, który pobudza aktywność `genów młodości`. Przywraca on aktywność genów i pobudza produkcję protein młodości. Wibrująca młodością skóra wygląda jakby była rozjaśniona od wewnątrz - staje się promienna. Młodzieńczy wygląd skóry zostaje przywrócony: jest ona miękka w dotyku.

żelazeczko^^

Właśnie skończyłam otrzymaną miniaturę, która wystarczyła na miesiąc stosowania. I o ile serum z tej serii nie robiło na mojej buzi kompletnie NIC, tak z kremu jestem bardzo zadowolona.

Jest bardzo wydajny, wchłania się błyskawicznie i nie pozostawia upiornej lepkości. Moja buzia się po nim nie świeci jak latarnia. Niby to na noc nie przeszkadza, ale nie lubię się świecić.

Krem natychmiastowo wygładza buzię, napina skórę, choć bez żadnego uczucia dyskomfortu czy ściągania. Pozostawia ją gładziutką- gdy przesuwa się po policzkach dłonią to ma się takie wrażenie, jakny ktoś nam porządnie przeprasował je na gładko. Choć zmarszczek nie posiadam ( poza tymi własciwymi wiekowi lat 20plus) to doceniam bardzo własnie ten efekt gładkości. Rano efekt wciąż jest wyczuwalny. Miniaturę potraktowałam jako zastrzyk witalności dla cery. No i też nawilżenia tak potrzebnego w okresie grzewczym, gdy powietrze jest suche i niekorzystnie wpływa na nasz wygląd.

Chętnie zużyłabym kolejną miniaturę;)
Niestety, regularna cena tego kremu jest bardzo wysoka ( cóż, w końcu Lancome). Postanowiłam jednak trochę pooszczędzać i nabyć produkt pelnowymiarowy w okresie przedwiosennym lub jesiennym.

Ilość zużytych opakowań: miniatura

Rewelacyjny wygładzacz!

Kupiłam aktywator młodość Genifique razem z zestawem miniaturek. Wśród nich był również ten krem. Aktywator jestem gotowa wyrzucić do śmieci, ale krem okazał się strzałem w dziesiątkę! Na tyle, że nabyłam pełnowymmiarowe opakowanie za kosmiczną kwotę.
Nie mam najlepszych doświadczeń z kremami Lancome, więc tym milej jestem zaskoczona.
zapach jest śliczny, różany, delikatny, wcale niemęczący. Konsystencja przyjemna, dla mojej suchej skóry w sam raz, choć zdecydowanie w stronę cięższej niż leciutko-żelowej. Łatwo się rozsmarowuje, zostawiając na twarzy przyjemny, tłustawy film - dla mnie to wielka zaleta bo nie znoszę kremów, które wchłaniają się do końca i zostawiają uczucie suchości. Film ten znika całkiem po nocy, więc nie ma problemu z porannym makijażem.
Efekty: gładka, wypoczęta, "wyprasowana" cera o idealnym, równym kolorycie, nawilżona i co najwazniejsze - niezapchana! Zawsze mam problem z wypryskami po różnych preparatach, w tym zaś przypadku od tygodni nie mam ani jednego wyprysku na buzi - cud :)
Jedyny minus to zaporowa cena - kupiłam z 20% rabatem, ale i tak kwota zabolała...

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: miniaturka 15ml i rozpoczęte opakowanie 50 ml

Super krem!

Jestem zachwycona tym kremem. Dość gęsty, ale wcale nie tłusty ani ciężki, błyskawicznie się wchłania. Rano twarz jest wypoczęta, zmarszczki wygładzona, daje efekt takiej ukojonej cery. Twarz po nim się nie błyszczy ani nie przetłuszcza (a mam mieszaną i o to u mnie nietrudno). Skóra wygląda zdecydowanie młodziej, jest świetlista i promienna. Naprawdę warto zainwestować w ten krem.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 duże w trakcie

Dobry

Dostałam ten krem w zestawie z serum. Używam już 3 miesiąc i czas na napisanie recenzji:
Zapach- właściwie go nie czuję i jeżeli jakiś jest to bardzo subtelny. Konsystencja - treściwa ale w moją skórę wchłania się bardzo dobrze, w sam raz kremik na zimę by w nocy dobrze odżywić cerę w dzień wystawioną na duże wahania temperatur.
Działanie - ja cudów się nie spodziewałam ;) bo to nie chirurgia plastyczna, efekt uważam za zadawalający: twarz rano jest wypoczęta, rozświetlona, nieściągnięta, czuć nawilżenie i odżywienie. Myślę też, że kremik na lato będzie zbyt ciężki, w tym okresie moja mieszana skóra potrzebuje czegoś lżejszego, w zimie sprawdzał się znakomicie.

Używam tego produktu od: końca grudnia 2011

zapychacz

Nie wiem do prawdy dlaczego kupiłam ten krem- chyba akurat czułam się staro tego dnia i wzięłam pierwszy lepszy krem, który się nawinął, licząc, że zamieni mnie w 14latkę..

Krem bardzo mocno natłuszcza skórę, zostawia na niej bardzo błyszczący film, który się długo utrzymuje- ale w końcu jest to krem na noc, więc nie można się przyczepić, zresztą nie jest to niemiłe, raczej daje wrażenie, że ta warstwa będzie w nocy odżywiać i wygładzać. Zapach dość subtelny, raczej nie będzie nikogo drażnił.

Niestety nie mogę napisać nic dobrego na temat działania Genifique\\\'a. Po każdej kolejnej nocy wyglądałam coraz gorzej- zapchane pory, czarne wągry, pryszcze- z każdym dniem skóra coraz bardziej zanieczyszczona, a normalnie mam gładką i czystą skórę. Niestety sama jestem sobie winna, że nie popatrzyłam na skład- krem zawiera parafinę, która jest dla mojej cery zabójcza. Mam nauczkę żeby czytać składy- cóż nie spodziewałam się parafiny w kremie za tyle pieniędzy.

Oddałam go ciotce, która ma suchą skórę, zerową aktywność gruczołów łojowych i brak podatności na zapychanie.

2 gwiazdki tylko za to, że być może innym cerom będzie służył, chociaż producent twierdzi, że krem jest dla każdej cery..

Używam tego produktu od: przez 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte