Timotei, Wyrazisty Kolor, Szampon do włosów farbowanych

Timotei, Wyrazisty Kolor, Szampon do włosów farbowanych

Szampon do włosów farbowanych. Zawiera kompozycje z w 100% naturalnego olejku acai, ekstraktu z chilijskiej kamelii oraz z liści herbaty rooibos. Olejek acai jest organicznym produktem zawierającym kwas oleinowy, żelazo, wapń i antyoksydanty, dzięki czemu wszechstronnie dba o włosy farbowane, które odżywia i odbudowuje. Dodatkowo działanie ekstraktu z chilijskiej kamelii działa nawilżająco i antyoksydacyjnie. Wyciąg z północnoafrykańskiej herbaty rooibos wspomaga walkę z wolnymi rodnikami.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate (A)/Sodium C12-13 Pareth Sulfate (B), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Dimethiconol, Glycol Distearate, TEA-Dodecylbenzenesulfonate, Carbomer, Sodium Hydroxide, Citric Acid, TEA-Sulfate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Triethanolamine, Euterpe Oleracea Pulp Oil, Aspalathus Linearis Leaf Extract, Camellia Japonica Flower Extract, Helianthus Annuus Seed Oil, Parfum, Benzoate, Maltodextrin, Glycerin, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Disodium EDTA, PPG-12, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, CI 16255, CI 42051 (03.06.2010)

Cena: ok. 8,50zł / 400ml
/s/

jestem na TAK

Eksperymentowałam z różnymi szmaponami ale ten od dawna to mój numer 1.

+ odświeża włosy
+ włosy wolniej się przetłuszczają
+ przedłuża trwałość koloru
+ wygodne opakowanie
+ włosy są delikatne w dotyku
+ ładnie pachnie
+ wydajny
+ cena
+ dostępność

Ilość zużytych opakowań: ponad 20

Wspaniały zapach

Kupiłam go ze względu na zapach, a nie na właściwości. Nie farbuję włosów, więc nie wiem czy w tej kwestii zdaje egzamin, jednak pod wieloma innymi zdecydowanie zadowala :)
Po pierwsze ZAPACH! Wspaniały! Po umyciu włosy nadal pachną przez długi czas :D Ponadto są miękkie, puszyste i nie plączą się :)
Zdecydowanie polecam! :)

Używam tego produktu od: lipiec 2013

Pozytywne zaskoczenie :)

PLUSY:
- przepiękny zapach, który długo utrzymuje się na włosach
- cena
- po użyciu moje włosy są miękkie i błyszczące
- odświeża kolor
- nie plącze włosów ; zaskakująco gładko idzie mi rozczesywanie

MINUSY:
- brak

Używam tego produktu od: niedawna

Nie polecam

Kupowałam ten szampon tuż po farbowaniu i wtedy byłam zadowolona. Jednak teraz, po czasie, muszę zrewidować swoją opinię:
Produkt strasznie wysusza włosy, plącze je i raczej nie podkreśla koloru. Dodatkowo szybko przetłuszczają się i robią "oklapnięte", choć dalej są pachnące.
Chociaż ma świetną konsystencję i zapach, to szampon ten jest mało wydajny i starcza na krótko.
Ogromnym plusem jest wygodne, ładne opakowanie, które zmieści się do każdej walizki.
Więcej go raczej nie kupię, dwa zużyte opakowania zupełnie wystarczą.

Używam tego produktu od: 3 miesiące, może dłużej
Ilość zużytych opakowań: dwa

Taki sobie.

Szampon ładnie pachnie, dobrze się pieni, ma wygodną butelkę i niewiele kosztuje.
Ale bez odżywki ani rusz.
Wysusza włosy, plącze je mimo silikonów w składzie.
Nie sądzę też, żeby poprawiał trwałość koloru.
Wydajność średnia, cena ok.

Bardzo dobry szampon!

Używam tego szamponu od dłuższego czasu i muszę przyznać, że jest to najlepszy szampon do włosów farbowanych!Używałam wielu ale tylko ten spełnia moje oczekiwania, włosy po nim sa mięciutkie, na dłużej zachowują kolor, są odświeżone i nie przetłuszczaja się!Czasem zmieniam na inny, ponieważ słyszałam, że od czasu do czasu trzeba zmienić szampon i odżywkę, ale szybko do niego wracam.
Obecnie mój najlepszy szampon!
Polecam, szczególnie do włosów farbowanych!

+przedłuża trwałość koloru
+włosy miękkie, miłe w dotyku
+cena
+pojemność
+ładny zapach

Jak dla mnie minusów nie ma!

Najlepszy

Bez dwóch zdań jest to dla mnie najlepszy szampon do włosów jaki kiedykolwiek miałam okazję testować. Z początku byłam święcie przekonana, że jak większość szamponów do włosów farbowanych obciązy moje przetłuszczające sie, farbowane włosy. Tak też się nie stało, ku mojemu zaskoczeniu włosy po umycią i wysuszeniu były niesamowicie miękkie i co najważniejsze były świeże. Dodatkowym plusem jest piękny zapach i blask który nadaje wlosom. Zdecytowanie jest to szampon do którego będę wracać.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Szampon kiepski, można zlaleźć lepsze w tej cenie.

Produkt pojawił się w moim domu około miesiąc temu i nikt nie ma okazji go zużyć.. Moje włosy zwykle przetłuszczają się u nasady, więc byłam zadowolona, kiedy zobaczyłam, że włosy prezentują się całkiem nieźle. Jednak następnego dnia u góry włosy były przetłuszczone, zaś na dole wysuszone :o Przydatności po włosów farbowanych nie mogłam niestety sprawdzić, bo najzwyczajniej nie farbuję włosów ;)

Plusy: ładny zapach, ładny wygląd włosów pierwszego dnia po umyciu
Minusy: bardzo wpływa na włosy, po użyciu radzę nałożyć odżywkę :(

Ilość zużytych opakowań: 1 (niedokończone)

zwykly szampon

Szampon otrzymalam do wyprobowania. Nie mam wlosow JUZ farbowanych.
Szampon jest przecietny, ale to nie znaczy, ze zly. Myje, oczyszcza wlosy, nie przesusza ich, ale tez nie obciaza. Milo pachnie. Ma lekko malinowy kolor. Jednak dla mnie byl tak zwykly, ze oddalam go mezowi i on dokonczyl butelke.

nawet ok, ale nie zauważyłam, żeby kolor dłużej się trzymał

Moim zdaniem szampon jest całkiem w porządku i w rozsądnej cenie.
PLUSY :
+ włosy są po nim miękkie, miłe w dotyku
+ ładnie się błyszczą
+ dobrze się pieni, jest wydajny
+ cena i pojemność
+ nie obciąża
+ nie powoduje łupieżu
+ nie plącze włosów i nie potrzeba odżywki, żeby je potem rozczesać
+ ładny zapach
MINUSY :
- włosy są takie super tylko przez 1 dzień, następnego dnia już mam tłuste, ale mi się szybko przetłuszczają ogólnie
- nie zauważyłam, żeby wpływał na trwałość koloru...
POSUMOWANIE :
Odejmuję 1 gwiazdkę, za to, że na 2 dzień włosy są już tłuste i za to, że nie wpływa na trwałość koloru.

Używam tego produktu od: nieregularnie kilka miesięcy, na zmiane z innymi szamponami
Ilość zużytych opakowań: przy końcu pierwszego

Dobry

Farbuję włosy na ciemny brąz. I nie zauważyłam by przy niemal codziennym stosowaniu tego szamponu kolor szybciej się wypłukiwał. Mam wrażenie, że szampon koloryzujący utrzymuje mi się dłużej.
\\n
\\nOwszem, może przetłuszczać. Myję włosy codziennie więc od rana do wieczora są w świetnym stanie ale na drugi dzień mam już strąki. Mama, która też go używa mówi, że przetłuszcza jej suche (!) włosy.
\\n
\\nZdecydowaną zaletą tego szamponu jest to, że włosy są mega WYGŁADZONE, śliskie, mięciutkie.
\\n
\\nUżywam go naprzemiennie z szamponem Joanny (Apteczka babuni wzmacniający), żeby wzmocnić moje farbowane kosmyki.
\\nOgólnie: jestem zadowolona.

A dla mnie OK

Bardzo fajny szampon i niedrogi, kolor po nim zostaje na dłużej oraz jest intensywniejszy. Szampon ładnie pachnie, jest wydajny i nie drogi. Dla mnie OK

Używam tego produktu od: 1mieś
Ilość zużytych opakowań: 1szt.