Dermalogica, Extra Firming Booster (Preparat wygładzający i poprawiający fakturę skóry)

Bogaty, super skoncentrowany preparat wygładzający i poprawiający fakturę skóry. Składniki roślinne w nim zawarte ujędrniają i zmiękczają skórę, podczas gdy witaminy i minerały wzmacniają strukturę wewnętrzną skóry. Ekstrakty w trawy morskiej i skrzypu polnego wygładzają skórę i poprawiają jej gospodarkę wodną. Proteiny i czerwona koniczyna pomagają zatrzymać wilgoć wewnątrz komórek. Witamina C zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry i hamuje wchłanianie wolnych rodników. Nie jest sztucznie barwiony ani nie zawiera syntetycznych substancji zapachowych.

Struktura
bogate
Cera
dojrzała
w butelce
emulsja
<50ml

rewelacja

dotychczas musialam stosowac kwasy lub witamine a , zeby nie wyskakiwaly mi syfki , co wiazalo sie z ciagla delikatnoscia i zaczerwienieniem cery , czasem przesuszeniem . tymczasem TO jest naprawde cudo . juz pisze dlaczego .
+ lekka konsystencja , idealna pod podklad - jest troche jak zelowa woda
+ wyleczyl mnie z tradziku
+ znowu wszedzie pytaja mnie o dowod !!!

naprawde lubie swoja skore odkad uzywam tego produktu i zbieram na temat swojej cery duzo komplementow . ma genialny sklad- witamina c , kwas hialuronowy , jakies wodorosty , skrzyp i inne , no i peptydy - wow- nie zauwazylam silkonow . nawet gdybym stracila wszystkie srodki do zycia , zadluzalabym sie , zeby go miec . genialny produkt .

Super pod makijaż!

Jest świetny pod makijaż! Odstawcie wszystkie L\'orealy i inne bazy pod makijaż z masą silikonów, które przy kuracji trądzikowej, gdzie skóra bywa czasem sucha i się łuszczy, nic nie dają.. To świetna baza, nie pachnie rewelacyjnie, ale też nie pogarsza stanu skóry i w porównaniu z bazami pod makijaż skóry też nie wysusza! Skóra jest po niej gładka i jakby ochronona od środowiska zewnętrznego. Nie ma się wrażenie filmu na twarzy. Na prawdę godna polecenia, jeśli kogoś stać ;) Tylko ona, gdy moja skóra się mocno łuszczyła, potrafiła razem z podkładem Laura Mercier nadać w miarę normalnego wyglądu mojej skóry:)) Oczywiści z połączeniem peelingu, który jest delikatny, do stosowania na codzień z Dermalogici to już w ogóle było idealnie! Polecam:)

Używam tego produktu od: 2 tyg w czasie wakacji codziennie
Ilość zużytych opakowań: 1 opak.