Colgate, Max White Expert Micellar (Wybielająca pasta do zębów)

Colgate, Max White Expert Micellar (Wybielająca pasta do zębów)

Przywitaj biały uśmiech i pożegnaj się z przebarwieniami dzięki nowej paście Colgate Max White Expert Micellar.
Bielszy uśmiech już w kilka dni! Pozbądź się przebarwień i przywróć zębom dawną biel.

• Pasta zawiera stosowany przez profesjonalistów składnik wybielający, przywracający zębom dawną biel przy codziennym użyciu 2 razy dziennie.
• Formuła z micelarną technologią oczyszczającą usuwa zanieczyszczenia.
• Pasta jest bezpieczna dla szkliwa i odpowiednia do codziennego stosowania.
Teraz możesz wzmocnić swoją pewność siebie dzięki sile wspaniałego, białego uśmiechu!

Pasta do której raczej się nie wraca

Pasta ma bardzo dziwny smak, w przeciwieństwie do innych past nie daje efektu odświeżenia/ chłodzenia. Może i spełnia swoje funkcje, ale ze względu na doznania smakowe na pewno do niej nie wrócę.

Do codziennego stosowania

Pasta spełniła moje oczekiwania. Nie jest zbyt mocna, a jej efekt odświeżenia oraz wybielenia idealnie sprawdza się na co dzień. Pasta zawiera mikro drobinki, które dobrze oczyszczają i przy systematycznym stosowaniu zęby są mega błyszczące. Pasta jest delikatna, nie powoduje podrażnień jak dla mnie idealna by utrzymać efekt wybielania u dentysty na dłużej.

Colgate Max White Expert Micellar

Czerwony kartonik zawierający 75 ml.pasty zwraca uwagę już na półce. Poręczna tubka z wygodnym zamknięciem na klik jest dodatkowym plusem.Pasta ma bardzo przyjemny, delikatny, świeży smak i zapach.Formuła z micellarną technologią już w kilka dni poprawiła ogólny wygląd zębów, zmniejszyły się przebarwienia spowodowane jedzeniem i piciem dwóch kaw dziennie.Zgadzam się jak twierdzi producent: Zęby bielsze już w kilka dni. Kupię ją ponownie i mogę z czystym sumieniem polecić innym. Możliwe, że będzie moją ulubioną pastą wybielającą.

GENIALNA!

Jestem naprawdę zachwycona tą pastą! Nie spodziewałam się, że będzie tak skuteczna. Przede wszystkim zęby były po niej niesamowicie gładkie, pozbawione osadu i oczywiście delikatnie wybielone. Z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że to jedna z najlepszych, jak nie najlepsza pasta jaką stosowałam.

Pasta, która nie robi nic

Pasta, która nie robi nic. Dosłownie. Odświeżenie jest tak minimalne, że muszę wspomagać się płynem do płukania ust. Wybielanie ... Nie widzę różnicy, używam tej pasty półtora miesiąca i moje zęby są takie same jak wcześniej. Najwyżej mogę zgodzić się ze stwierdzeniem, że produkt ten chroni szkliwo i jest delikatny. Ale ogólne wrażenia są dosyć słabe. Jak na pastę firmy Colgate jest bardzo niedobranym produktem. Nie polecę jej nikomu, z wyjątkiem osób z nadwrażliwością zębów i dziąseł.

Dobra na każdy dzień

Bardzo dobra pasta do codziennego użytku, bardzo przyjemna. Zauważyłam, że bardzo dobrze domywa zęby i czuć świeżość i czystość po użyciu jej. Nie zauważyłam jeszcze wybielenia zębów, ale na pewno czuć, że zęby są porządnie wyczyszczone. Zapach jest przyjemny, świeży i nadaje świeżego czystego oddechu z buzi.

Pasta jak pasta

Opakowanie pasty wygodne w użyciu, konsystencja dobra, nie zjeżdża ze szczoteczki ;)
Smak pasty oceniam bardzo dobrze, jeden z moich nr 1.
Mało wydajna, potrzebowałam jej bardzo dużo, żeby zaczęła się pienić.
Efektu wybielenia brak.

Przebarwienia mniej widoczne

Pasta Colgate pozytywnie mnie zaskoczyła. Sprawdza się idealnie w codziennym stosowaniu. Świetnie czyści zęby i odświeża oddech. Pasta nie jest ostra i nie podrażnia szkliwa. Po regularnym stosowaniu zauważyłam, że zmniejszyły mi się przebarwienia. Efekt wybielenia jest lekki, natomiast może warto używać pastę dłużej niż 3 tygodnie i efekt może być mocniejszy. Co do opakowania jest poręczne i wygodne. Pasta jest wydajna i bardzo w przystępnej cenie. Myślę, że warto jej spróbować. Ja najbardziej się cieszę, że moje przebarwienia są mniej widoczne :)

Dobra pasta Colgate Max Wite Expert Micellar

Pasta Colgate Max Wite Expert Micellar ma bardzo przyjemny smak, jest wydajna. W ładnym, wygodnym opakowaniu. Stosowana regularnie usuwa przebarwienia po herbacie/kawie jednak nie zauważyłam właściwości wybielających. Odświeża oddech, nie podrażnia, jest łagodna. Na pewno daje lepszy efekt przy użyciu szczoteczki elektrycznej. Pasta dobra, ale nie jako pasta wybielająca.

Przyjemnie odświeża i oczyszcza zęby

Pasta z pewnością pozostawia uczucie świeżości na długo. Nie jest ostra, drażniąca co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło, ponieważ pasty wybielajace są często za intensywne w swoim działaniu tzn szczypią, pieczą w dziąsła, tutaj nie było takiej reakcji. Co jeszcze na plus to zdecydowanie fakt że odświeża również oddech. Mój problem z pastami wybielajachmi polegał zawsze na tym że skupiają się one tylko na jednym. Pasta colgate miło mnie zaskoczyla. Efekt wybielający... Nie będę ukrywała że spodziewałam się bardziej spektakularnego efektu, jest on zadowalający ale nie powala. Używałam pasty jednocześnie mężem i sprawdzałam i u siebie i u niego efekt. Jakies drobne przebarwienia zostaly delikatnie wybielone. Z czystej ciekawości kupiłam jeszcze jedna tubke, żeby sprawdzić jaki będzie efekt za kolejny miesiąc.

Fajna pasta do zębów

Używam past do zębów Colgate od lat... Od dzieciństwa... Uwielbiam tą markę, a ta pasta przyznam, że fajnie wypada na tle pozostałych z marki Colgate.
Fajnie odświeża oddech, daje uczucie czystości i świeżości po umyciu zębów, zęby są lśniące i noże faktycznie efekt optycznego wybielenia jest, ale raczej nie zauważyłam bielszych zębów po stosowaniu pasty przez ok. 3 tygodnie..

Wydajna pasta za rozsądną cenę

Pasta o delikatnym miętowym zapachu. Dobrze oczyszcza zęby i odświeża oddech. Dobre przystępne opakowanie za rozsądną cenę.
Uważam że dobrze niweluje przebarwienia od kawy i herbaty , co w moim przypadku jest ważne, ponieważ moje zęby są skłonne do przebarwień. Pasta sobie poradziła, zęby wydają się czystsze, bez podrażnień. Na pewno kupię kolejne opakowanie i będę przyglądać się kolejnym efektom.