Colgate, Max White Expert Micellar (Wybielająca pasta do zębów)

Colgate, Max White Expert Micellar (Wybielająca pasta do zębów)

Zobacz oferty

KupSobieZdrowie.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 0.00/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Przywitaj biały uśmiech i pożegnaj się z przebarwieniami dzięki nowej paście Colgate Max White Expert Micellar.
Bielszy uśmiech już w kilka dni! Pozbądź się przebarwień i przywróć zębom dawną biel.

• Pasta zawiera stosowany przez profesjonalistów składnik wybielający, przywracający zębom dawną biel przy codziennym użyciu 2 razy dziennie.
• Formuła z micelarną technologią oczyszczającą usuwa zanieczyszczenia.
• Pasta jest bezpieczna dla szkliwa i odpowiednia do codziennego stosowania.
Teraz możesz wzmocnić swoją pewność siebie dzięki sile wspaniałego, białego uśmiechu!

pasta czyszcząca

niestety nie zrobiła na mnie spektakularnego wrażenia, owszem pasta która dośc dokłądnie czyści, niestety nie wybiela, do tego są zresztą specjalne pasty, ale jako pasta codziennego uzytku, która nie powoduje krwawienia dziąseł i czyści jest całkiem ok

pasta jak każda inna

Pasta o bardzo gęstej konsystencji i miętowym zapachu. Bardzo dobrze się pieni i pozostawia uczucie domytych zębów, świeży oddech pozostaje na dłużej. Jeśli zaś chodzi o działanie wybielające to jest on średnia w tej kwestii. Nie widać spektakularnych efektów

jest to pasta

Nie wiem co dodać, tytuł wydaje mi się wystarczający.

Pasta jak pasta, moim zdaniem nie wybiela, nie różni się niczym od innych past do zębów, no chyba że zapachem.

Jedyne co robi to ładnie pachnie.

Do wybielania bardzo jej daleko

Pasty sama nie kupiłam, gdyż najcześciej sięgam po te polecane przez dentystów. Colgate należy do zwykłych past i w zupełności rozumiem, że dla wielu osób ona jest wystarczająca.

Moje zęby nie należą do wrażliwych, nie mam żadnych nałogów, które mogłyby wpłynąć na kolor zębów, jednakże czysto białych nie mam. Pasta z całą pewnością odświeża oddech i myślę, że to głównie dlatego jest najczęściej kupowana przez klientów. Pasta dobrze oczyszcza zęby, jednak wybielania nie zauważyłam. Nie wywołała u mnie niczego niepokojącego, jednak zużyłam wyłącznie jedno opakowanie i drugiego nie będzie.

Bardzo lubię!

Jedna z ulubionych past do zębów. Nie podrażnia. Rzeczywiście wybiela. Bardzo dobrze oczyszcza zęby. Jest delikatna, ale bardzo skuteczna. Po miesiącu zauważyłam znaczne wybielenie zębów.

Fajna pasta

Pasta jest wydajna, ma praktyczne opakowanie. Które jest wygodne. Cena jest niska. Szału wybielania nie ma konsystencja jest gęsta super wygodna w stosowaniu. Opakowanie jest piękne kolorowe

Przyjemnie odświeża oddech

Lubię bardzo tą pastę. Przyjemnie odświeża oddech, sprawia że czuję się bardziej komfortowo i pewniej siebie. Sama pasta jest przyjemna w smaku, nie ostra, według mnie taka łagodna. Jest idealna do codziennego stosowania. Zauważyłam, że moje zęby są nieco bielsze, ale tak trochę. Nie ma co się spodziewać efektu wow, bo efekt jest na prawdę delikatny. Nie mniej jednak - polecam bardzo!

Pasta Colgate Max White Expert

Najlepszy blask
Pasta Colgate, Max White Expert Micellar bardzo poprawiła mój uśmiech. Zęby są białe, nie ma uszkodzonego szkliwa a zarazem są bezpieczne dzięki niemu. Zęby sa pieknie wybielone. Również duzym plusem jest opakowanie, które zamiast zakrętki którą trzeba się meczyć i dłużej kręcić jest nakrętka na klik, dzieki któremu w mgnieniu oka zamyka się pastę. Stwierdzam, że pasta jest bezpieczna dla szkliwa i odpowiednia do codziennego stosowania.

Całkiem ok

Pasta jak pasta nic szczególnego. Nie wybiela zębów może delikatnie poprawia wygląd. W smaku wporzadku. Przystepna cena i dostepna w kazdej drogerii oraz wydajna.

ok

pasta jak pasta nic szczególnego, więc nie ma co się długo rozwodzić na jej temat.
Wydajna w przystępnej cenie. Przeważnie ją biorę, bo jako pierwsza wpada mi w ręce.

Jest w porządku

Pasta jest w porządku. Smakuje mi, jeśli można tak to powiedzieć, albo jej smak jest akceptowalny ;P Co do wybielania, to efekt nie jest spektakularny, działa, ale tylko trochę.

Nie do końca wybiela

Niby pasta jest ok, bo nie ma wygórowanej ceny ani nie szczypie dziąseł, ale nie jestem do końca zadowolona z efektu wybielania. Po zużyciu całej tubki nie widzę absolutnie żadnego nawet minimalnego rozjaśnienia szkliwa, po innych pastach po takim czasie jakikolwiek efekt już był.