Nu Skin, AP-24 Whitening Fluoride Toothpaste (Wybielająca pasta z fluorem)

Nu Skin, AP-24 Whitening Fluoride Toothpaste (Wybielająca pasta z fluorem)

Wspaniale śnieżnobiały usmiech i większa pewnośc siebie to zalety stosowania pasty AP-24 Whitening Fluoride Toothpaste, która poza znakomitym smakiem, rozjaśnia i wybiela zęby, usuwając jednocześnie płytkę nazębną.
Rozjaśnia i wybiela zęby, usuwając jednocześnie płytkę nazębną. Specjalnie opracowana formuła nie zawiera szkodliwych nadtlenków, ułatwia usuwanie przebarwień i zapewnia znakomitą ochronę przestrzeni międzyzębowych.

Kupiłam z ciekawości od znajomej. Pasta jest świetna

Jestem fanką różnego rodzaju herbatek, yearba mate, matcha, kawy i innych tego typu używek. Dodatkowo mam wrażliwe zęby i dziąsła. Chociaż moje ząbki nie należą do najgorszych co jakiś czas staram się przywrócić im naturalną biel. Nie każda pasta wybielająca mi odpowiada. Mam zęby wrażliwe i większość dostępnych na rynku past wybielających podrażnia dziąsła i zęby.
Pastę w sumie z ciekawości zamówiłam u znajomej, która zareklamowała ją jaką super, ekstra i bezpieczną. Wzięłam, tak na próbę.

Pasta znajduje się w białej tubce o pojemności 110 g co już jest fajne bo większość to 75 ml. Pasta ma płaską zatyczkę więc można trzymać ją pionowo w łazience. Jest zabezpieczona folią więc przed pierwszym użyciem mamy pewność, że nikt jej nie otwierał. Szata graficzna bardzo prosta, wręcz apteczna.

Zostałam poinformowana, iż pastę mam stosować dwa razy dziennie, wielkości groszu, bez wody! Mój mąż jest palaczem i on to ma dopiero osad po fajkach! Razem zaczęliśmy stosować pastę.

Pasta przede wszystkim ma przyjemny smak, taki lekko miętowy z dodatkiem wanilii, może kremu. Dobrze się pieni mimo braku wody! chociaż nie tworzy mocnej piany. Odświeża oddech, daje długotrwałe uczucie świeżości jamy ustnej, zęby są przez dłuższy czas jakby wygładzone- mimo, iż jadłam, piłam. Tak jakby nie przyjmowały osadu.

Po tygodniu stosowania zauważyłam pierwsze pozytywne rezultaty. Zęby rozjaśniły się, zaczęły błyszczeć. Koleżanka u której kupiłam pastę powiedziała mi, że ta pasta nie wybiela, nie zrobi hollywoodzkiego uśmiechu po czym w momencie przestania używania w tempie błyskawicy zęby znów będą żółte. Powiedziała, że pasta przywraca naturalny kolor zębów i efekt będzie się utrzymywał o wiele dłużej. Największą różnicę zobaczyłam u męża palacza. Co pół roku mąż ściągał kamień i osad na zębach u dentysty. Obecnie nie chodzi z przyczyn wiadomych. U niego rozjaśnienie zębów było bardzo widoczne.

Pastę stosujemy od pond miesiąca. Już mamy jej na końcówce, co zauważyłam:
- zęby bardzo ładnie się wybieliły
- są gładkie i lśniące
- pasta pomogła mi usunąć osad i drobny kamień na tylnych ściankach zębów
- dziąsła przestały krwawić w miejscach wrażliwych!!!
- pasta nie podrażniła zębów więc mogę swobodnie pić ciepłe i zimne napoje

Doczytałam się, że pasta jest bezpieczna dla kobiet w ciąży, karmiących i dzieci od 6 roku życia. Poza tym producent gwarantuję lepszą ochronę przed próchnicą. Trudno mi ocenić czy rzeczywiście chroni prze próchnicą bo okres stosowania jest za krótki, jednak z pewnością chcę do niej powrócić za jakiś czas.

Ogólnie ta pasta zrobiła na mnie rewelacyjne wrażenie!!! Kupując ją nie przypuszczałam, że jest aż tak dobra. Nie chodziło mi o maxymalne wybielenie zębów, chciałam mieć ładny i promienny uśmiech i tak jest. Mój mąz też jest zadowolony. Polecam. Dla mnie to must have!!!

Ok

Pastę używam od jakiegoś czasu.
Jestem zadowolona z efektów.
Pasta rozjaśnia zęby do naturalnego koloru, jest delikatna i bezpieczna. Do tego ma delikatny miętowy smak. Zęby są śliskie i masz uczucie czystości przez cały dzień.
Warta polecenia.

Zaskoczona

Jakiś czas temu zauważyłam, że jest szał na "jakąś" pastę do zębów z USA. Kilka moich znajomych wrzucało post, że zbiera na nie zamówienia. Ja jak to ja, oczywiście nie wierzyłam w magię "jakiejś" pasty z USA. Koleżanka zorganizowała konkurs i UWAGA, UWAGA wygrałam TĘ - WYBIELAJĄCĄ do naturalnego koloru pastę do zębów. Na początku byłam sceptycznie nastawiona. Kilka razy jej użyłam czekając na cud hollywoodzkiego uśmiechu i później wrzuciłam ją gdzieś do kosmetyczki. Po rozmowie ze znajomą, dowiedziałam się, że źle tej pasty używam...

Powinno się:
1. Przede wszystkim być konsekwentnym w stosowaniu i SYSTEMATYCZNYM
2. Myć nią zęby co najmniej 2 razy dziennie po 2 minuty
3. Nakładać ją na niezmoczoną, a sucha szczoteczkę do zębów.
????

Przez TYDZIEŃ zaczęłam znów jej używać, ale tym razem właściwie i sumiennie i był efekt wow.

Co mogę powiedzieć, napisać o paście?
Nie jest może najtańsza, ALE przede wszystkim bezpieczna! Obecnie karmię piersią, więc składy produktów są dla mnie ważne. Zresztą moje pierwsze podejście do tej pasty było kiedy jeszcze byłam w ciąży.
Mogą z niej korzystać również dzieci po 6rż.

Teraz stosuje ją regularnie i zgodnie z zaleceniami. EFEKTY?

Jeśli chodzi o moje zęby to zauważyłam, że stały się bardziej śliskie, zniknął kamień, odcień stał się nieco jaśniejszy

W załączniku porównanie. Moje zęby po tygodniu sumiennego stosowania produktu. Myślę, że warto wypróbować. Należy tylko pamiętać że wybiela do NATURALNEGO KOLORU zębów, więc jeśli masz żółtą płytkę to nic ci nie pomoże, chyba że jakieś licówki czy coś takiego.
Ja polecam.

Fajna pasta

Pastę zakupiłam u koleżanki bo jest ona ich przedstawicielka, uważam że jest to bardzo dobra pasta ładnie wybiela żeby nie powodując dyskomfortu. Jest to dla mnie ważne bo miałam założony aparat ortodontyczny i moje zęby a raczej szkliwo jest po nim osłabione. Jedyny minus to cena uważam że jest to droga pasta.

meeh

U mnie jakiegoś hitu nie zrobiła, trzeba mieć już chyba naturalnie super zęby, żeby zadziałało, ja nie wiem...
Zachwalane wszem i wobec, wiec moze jestem jakas dziwna

Warty swojej ceny!

Inwestując w dobrą szczoteczkę soniczną, uznałam, ze warto zainwestować przy tym w dobra pastę do zębów. No i z polecenia zakupiłam Nu Skin. Początkowo nie wierzyłam, że pasta może dać tak spektakularny efekt wybielenia zębów już po kilku użyciach. Jest dodatkowo delikatnie miętowa, dobrze odświeża oddech i co najważniejsze nie powoduje nadwrażliwości! Do tanich nie należy, ale naprawdę warto.

Nie sprawdziła się

Kupiłam pastę chyba jak każda dziewczyna z polecenia z Instagrama. Miałam nadzieje na wybielenie moich już pożółkłych zębów, na które duży wpływ ma picie dużej ilości czarnej herbaty.
Minusy:
- brak efektu po zużyciu całej tubki
-wysoka cena (58 zł)
- krwawienie dziąseł
- brak uczucia świeżości po umyciu
Czuje się trochę oszukana po publikowanych zdjęciach efektu który pokazują dziewczyny sprzedające ta pastę. Wcześniej używałam pasty Colgate do wybielania (produkt za 17 zł) i dawała dużo lepszy efekt.

Pasta wybielajaca

Dostalam probke pasty , pozniej zakupilam swoja na wlasny uzytek i dla kolezanek od razu. u mnie zdala slabo test ,ale u kolezanek wysmienicie . Wybieliło im zeby o 2 tony wiec mysle ,ze godna swojej uwagi. U mnie zeby wymajaga naprawienia wyczyszczenia mechanicznie , pozniej wroce do tej pasty , bo posiadam na nia zniżkę wiec w sumie czemu nie skorzystac.

Używa produktu od: próbka

Pasta wybielająca

Otrzymałam próbkę do testowania pasty , jakoś nie miałam dobrego co nastawienia do niej ale jednak przerosła moje oczekiwania , już było widać efekty po pierwszym użyciem , napewno każdemu pastę polecam kto nie mieć białe ząbki

Wypróbuj i przekonaj się sama

Pastę ap24 zakupiłam dzięki rekomendacji mojej znajomej. Zawsze marzyłam o białej płytce nazębnej dlatego pomyślałam, że skoro wypróbowałam już tyle past to nie zaszkodzi spróbować kolejnej. W końcu to produkt pierwszej potrzeby. Pasta jak to pasta opakowaniem nie różni się zbytnio od innych produktów dostępnych na rynku. Wygodna tubka z zamknięciem na klik, szeroka więc swobodnie bez kiwania się stoi na półce. Niby taka sama ale efekt końcowy widoczny na naszych zębach uzależniony jest od sposobu jej użytkowania. Ważne, że w przeciwieństwie do innych past tą aplikujemy na suchą szczoteczkę i myjemy rano po śniadaniu i wieczorem. Mimo, że w nazwie pasty jest "whitenning" czyli wybielanie to głównym jej zadaniem z moich obserwacji i analizy nie jest wybielenie zębów (ponieważ nie posiada środków utleniających ani wybielających). Jeśli jednak posiadacie zęby, które są przebarwione, przyciemnione, zażółcone przez jedzenie, tytoń bądź regularne picie kawy to pasta usunie te przebarwienia doczyszczając zęby do ich naturalnego koloru płytki. (dokładnie rzecz ujmując, jeśli nie macie naturalnie białej kości, tylko lekko kremową to logicznie naturalnego koloru kości nie da się wybielić pastą.) Ja też miałam spory dylemat co do skuteczności pasty ale po konsultacji ze swoim stomatologiem wiem, że nie mam się czego obawiać jeśli chodzi o jej skład. Po miesiącu stosowania cieszy mnie dużo jaśniejsza płytka, brak osadu na zębach po jedzeniu i nie krwawią mi dziąsła. Poza tym pasta pozostawia uczucie świeżości i delikatny smak mięty połączony z wanilią. Wiecie doskonale, że past wybielających na rynku jest całe mnóstwo, a obietnic producenta na ich temat jeszcze więcej. Są takie, które działają (ale ze skutkiem ubocznym), i takie, które działają dobroczynnie na nasze uzębienie. Ile ludzi, tyle opinii i to jest prawda, która dotyczy nie tylko recenzji pasty ale i mnóstwa innych produktów. Wystarczy pomyśleć. Nie ma dwóch identycznych osób na świecie, u których dany produkt sprawdza się czy też działa identycznie. Każdy z nas jest inny, każdy ma inne uwarunkowania genetyczne, predyspozycje fizyczne czy jeszcze inne czynniki. Owszem możecie zasugerować się moją opinią czy pozostałych użytkowników ale ja wychodzę z tego założenia, że dopóki sama nie spróbujesz to się nie przekonasz i zawsze podkreślam to w swoich recenzjach. To, czy dany produkt sprawdza się czy też nie u mnie, nie oznacza tego samego u Ciebie. Masz wybór. Ja jestem zadowolona, a decyzja czy wypróbujesz produkt należy do Ciebie.

P.S
Tak wyglądają moje zęby po regularnym stosowaniu pasty dwa razy dziennie. Jak widzicie są doczyszczone ale kamienia nazębnego nie usunęła. Nie są idealne ale efekt mnie satysfakcjonuje.( zdjęcie dołączone)

Działa

Kupiłam zachęcona efektami koleżanki. Używam od 3 tygodni 3xdziennie i widzę wyraźną różnicę w kolorze zębów. Żadne pasty drogeryjne tak nie zadziałały, a mam fioła na tym punkcie, więc wiele już wypróbowałam.

ap24

świetna pasta do codziennego użytkowania a dodatkowo wybiela delikatna dla dziąseł i wrażliwych zębów . odpowiednia dla moich dzieci. super alternatywa dla typowo mocnych wybielających past ale lepsza i wydajniejsze dodatkowo jedyna opcja dla osob wrazliwych i chcących mieć białe zęby