Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Artykuły
Produkty podobne
KWC LogobyWIZAŻ logo
Mleczka do demakijażu

Clarins Lait Démaquillant Velours Gentiane [Cleansing Milk with Gentian] Mleczko do cery mieszanej i tłustej

4,1 na 516 opinii
flame1 hit!
50% kupi ponownie

Porównaj ceny

ceneo
CLARINS LAIT DEMAQUILLANT VELOURS gentiane/CLEANSING MILK with gentian mleczko do demakijażu do skóry mieszanej lub tłustej 200ml
99,01  zł

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
4,1 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 50% osób
  • 18 czerwca 2019 o 19:09
    przyjemna pielęgnacja
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    używanie tego produktu to czysta rozkosz. ma bardzo gęstą konsystencję. nie mleczka, lecz wręcz śmietanki. dobrze zmywa makijaż, jest bardzo wydajne, treściwe. super nawilża, wygładza, pięknie pachnie. skóra po nim jest jakby odżywiona, jakbym użyła kremu, a nie środka do demakijażu. bardzo fajnie mi się z tym produktem współpracuje. nie ściąga, nie uczula, nie pozostawia wrażenia matu na skórze, zero wad.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 24 sierpnia 2018 o 11:53
    Miłe zaskoczenie
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kilka lat temu skreśliłam markę Clarins z listy swoich kosmetyków z powodu rozczarowania ich balsamami do ust i ciała. Jednak z tego mleczka jestem zadowolona. Po jego zastosowaniu używam jeszcze toniku bezalkoholowego z aloesem tej samej marki. Cera jest dobrze oczyszczona, a rano wyglada świeżo. Polecam.
    Zalety:
    • W zestawie z tonikiem z aloesu świetnie oczyszcza skórę. Ma piękny zapach i przyjemną konsystencję.
    Wady:
    • Mało wydajny, ale bogata konsystencja i promienna skóra rekompensują te wadę.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 9 sierpnia 2014 o 19:52
    co kto lubi...
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:rok lub dłużej
    Generalnie nie lubie mleczek ale bylo w promocji z tonikiem wiec wzielam oba produkty. Zaczne od tego ze mam nieziemsko tlusta skore. Nigdy w zyciu nie oparlabym demakijazu z mycia twarzy na mleczku ze wzgledu na konsystencje. Uzywam go do zmywanie makijazu po pracy przed nalozeneim filtra. Po powrocie z pracy zmywam wszystko i jest ok. Plusy: - jak na mleczko swietne do skory tlustej - swietnie zmywa makijaz - nieziemsko pachnie! - nie zapycha Minusy: - Cena - nie jest wydajne, musze zuzyc do 3 wacikow zeby usunac makijaz Używam tego produktu od: 5 miesiecy Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego
    Produkt kupił/a w
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 18 marca 2013 o 0:01
    Pokochałam
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:nie określono
    Ten zapach mmmm.... A teraz konkrety -makijaż zmywa idealnie - nie podrażnia - twarz jest nawliżona - tak jak opisuje producent skóra jest świeża i miękka a przy tym pachnie bosko!!! -wydajne Wad nie zauważyłam A co do opisu koleżanek fakt zostawia na buzi lekki tłustawy film ale przecież od tego jest tonik którego powinno się używać po mleczku;) Używam tego produktu od: 2 mcy Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego
    Produkt kupił/a w
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 1 marca 2011 o 19:24
    nic ciekawego
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:nie określono
    Mlaczko może i dobrze zmywa makijaż jednak zalecany wg. producenta sposób jego używania budzi we mnie małe obawy. Bo jak mleckzo może zasysać pozostałości makijażu. Mleczko radzi sobie z tuszem do rzęs, ale zmycie jego nadmiaru z rzęs jest niemożliwe bez użycia żelu do mycia twarzy + toniku. Nie polecam, sa produkty znacznie lepszej jakości i prostsze w użyciu.
    Produkt kupił/a w
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną

Artykuły


Produkty podobne

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.