Neboa, Magic Water (Woda lamelarna do włosów (stara wersja))

Neboa, Magic Water (Woda lamelarna do włosów (stara wersja))

Ultralekka, ekspresowa woda kondycjonująca Neboa Magic Water do wszystkich rodzajów włosów, stworzona z wykorzystaniem innowacyjnej technologii lamelarnej.

Jak działa ta woda?
- dzięki wykorzystaniu technologii lamelarnej wypełnia ubytki i uszkodzenia włosów w miejscach, które tego potrzebują,
- włosy stają się wygładzone, miękkie w dotyku i pełne blasku – w ekspresowym tempie od pierwszego użycia, nawet bez zastosowania klasycznej odżywki,
- lekka wodna formuła kondycjonuje włosy bez efektu obciążenia.

Woda lamelarna jest wegańska!

Super, ale...

Mam włosy średnioporowate+, farbowane, cienkie i proste, ale czasem lubią się falować.

Ten produkt używam rzadko ze względu na wysuszający alkohol w składzie. Ma bardzo wodnistą konsystencję. Zapach zbyt sztuczny.

Włosy polewa się tą wodą a po kilku sekundach spłukuje. Niestety trochę produktu się marnuję, bo spływa z włosów. Po wysuszeniu włosów widać bardzo duży połysk i miękkość, a także wygładzenie, ale nie takie duże.

Podsumowując, uważam, że produkt jest ok, ale trzeba pamiętać by nie stosować go często. Daje super efekty, ale są produkty, które dają lepsze.

Kocham

Ten produkt to prawdziwe cudo.
Kupilam, ponieważ bardzo lubię produkty Neboa i zachęciła mnie ta woda jako nowość.
Jest zamknięta w niezwykle poręcznej i wygodne butelce z dzióbkiem. Pachnie obłędnie! W ciągu kilku sekund sprawia, że nasze włosy stają się lśniące i miękkie.
Efekt jest długotrwały. Nie wiem, czy jakąkolwiek odżywka czy maska tak cudownie działa.
Jestem zachwycona! Warto kupić nawet w normalnej cenie, choć często jest na promce.

Świetnie wygładza włosy

Wodę lamelarną kupiłam z polecenia ekspedientki w drogerii. Potrzebowałam czegoś co szybko wygładzi włosy i nada im delikatności. Ta woda lamelarna to złoto.
Po pierwsze pięknie pachnie, nie wysusza moich włosów tylko je ładnie dociąża. Włosy nie są suche ani matowe. O wiele łatwiej teraz się rozczesują.
Po drugie produkt ma bardzo ładne i poręczne opakowanie. Super prezentuje się na półce. Jest wygodne podczas aplikowania produktu.
Uważam, że skład też jest całkiem dobry.
Na pewno kupię ponownie.

Super zapach

Wodę do włosów zakupiłam zachęcona dobrym opiniami i chęcią okiełznania włosów średnioporowatych.
Po pierwszym użyciu nie było żadnych efektów poza pięknym zapachem, więc stwierdziłam, że może mam tak suche włosy, że potrzebują więcej czasu i oczekiwałam, że każda kolejna aplikacja coś zmieni na plus. Używałam wody po każdym umyciu co 3 dni myjąc włosy, włosy byłam jakby lepiej nawilżone, zregenerowane, ale nadal się puszyły.
Produkt nie obciąża włosów, łatwo się aplikuje, jak dla mnie pięknie pachnie. Ale nie spełnił moich oczekiwań, czyli tego co zapewnia producent na opakowaniu.

Rewelacja

Wodę lamelarną kupiłam z polecenia przyjaciółki. Jestem zachwycona tym produktem. Używam go 2 razy w tygodniu i moje włosy w końcu odżyły. Są wygładzone, lśniące i łatwe w rozczesywaniu.

Opakowanie produktu jest bardzo wygodne.
Bardzo ładny naturalny zapach.

Zaskakująca

Poleciła mi ją sąsiadka, zachwycona efektem super miłych w dotyku, sypiących się włosów. Trochę sceptycznie podchodziłam do tego produktu, ale po użyciu na stałe zagościł w mojej łazience.
Włosy po użyciu są natychmiast wygładzone, przyjemne w dotyku.. tego się nawet nie da opisać słowami. Próbowałam na swoich włosach, na włosach córki - efekt jest zawsze świetny. Córka ma totalne siano na głowie, włosy strasznie plączą się, a po użyciu tej wody łatwiej je rozczesać, są gładziutkie. Na moich gęstych, przetłuszczających się włosach też świetnie działa - jest lekka, nie obciąża ich.
Używam jej różnie - czasami solo, czasami w zestawieniu z inną odżywką.
Opakowanie ma wygodne, boję się tylko, że kiedyś zgubię tą niewielką nakrętkę.
Nie pasuje mi jedynie zapach - jest dość chemiczny i długo utrzymuje się na włosach.
Szukałam odrobinę tańszego odpowiednika i znalazłam, ale niestety jedyną jego zaletą był ładniejszy zapach, a działanie nie było już takie idealne.

uwielbiam!

Idealny produkt przed "wielkim" wyjściem.
Nie stosuję go często, ale max. 2/3 razy w miesiącu.
Szybka aplikacja i szybki efekt! Włosy są natychmiast wygładzone, lejące się i ładnie się błyszczą. Dodatkowo zapach jest obłędny i utrzymuję się długo.
Efekt jak po zabiegu u fryzjera. Polecam!

Najlepsza

Wodę kupiłam przypadkowo podczas zakupów w rossmanie ,z czystej ciekawości i się nie zawiodłam ,produkt zamknięty jest w plastikowej różowej buteleczce o przyjemnym zapachu
Woda super wygładza włosy tworząc przy tym taflę +produkt bardzo wydajny
+Włosy mięciutkie i pachnące ,super się rozczesują
+Woda nie obciąża włosów
+Włosy super wygładzone

Mój HIT!

Nie pamiętam już jak trafiłam na tą wodę - chyba gdzieś w internecie mignęła mi jakaś recenzja. Stwierdziłam, że się skuszę, choć nie byłam zbyt optymistycznie nastawiona.

Ta woda to strzał w dychę! Nie miałam nic lepszego, po niej włosy są tak gładkie i miękkie, że jest to aż nieprawdopodobne. Działa szybko , od razu, rozczesywanie włosów to sama przyjemność - nie plątają się, co wcześniej było moją największą zmorą. Mega podoba mi się też to, że bardzo długo włosy po niej pachną, a moje włosy generalnie nie pochłaniają zapachów i rzadko kiedy pachną. Po tej wodzie czuję ten zapach przez bardzo długo.

Poza tym jest też wydajna i wystarcza na długo, cena adekwatna do rezulatatów.

Będę do niej wracać już zawsze.

Petarda!

Jak usłyszałam o tej wodzie to myślałam, że to będzie kolejny niewypał, a przeszła ona moje najśmielsze oczekiwania!
Moje włosy ją kochają, są niesamowicie wygładzone, miękkie, woda tworzy na włosach taflę, mam wrażenie, że są takie lekkie, i kiedy używam wody nie muszę używać prostownicy.
Jest to mój hit włosowy! Kocham tę wodę za to co robi z moimi włosami, za łatwą dostępność w Rossmanie, za praktyczne opakowanie i szybkość działania, czyli natychmiastowy efekt i ładny zapach! Cena też jest w porządku, tym bardziej, że jest to naprawdę wydajny produkt, ponieważ wystarczy naprawdę niewielka ilość. Ja się zakochałam. Polecam!

Odkrycie roku 2022

Ten kosmetyk jest dla mnie odkryciem roku 2022. Daje uczucie miękkości, włosy łatwo się rozczesują i nie są poplątane. Dodatkowo pięknie pachną i cudownie wyglądają.
Wygodna w użyciu butelka, a produkt bardzo wydajny.
U mnie idealnie się sprawdza kiedy wychodzę na jakąś imprezę itp z rozpuszczonymi włosami i myje głowę zaraz przed a nie mam czasu na standardową pielęgnację czyli długie trzymanie masek czy odżywek ????
Polecam ♥️

Kocham!

Jak dla mnie to hit!

Produkt zakupiłam podczas promocji, z czystej ciekawości co taka woda może robić...
Po pierwszym użyciu wysyłałam męża po dodatkowe dwie buteleczki żeby mieć w zapasie :)

Przede wszystkim kocham ten produkt za jego działanie oraz zapach! Może nie każdemu on pasuje, dla mnie jest rewelacyjny i co najważniejsze - utrzymuje się na włosach.
Już podczas nalewania wody czuć kolosalną różnice, włosy stają jest bardzo miękkie. Rozczesywanie nie sprawia żadnych problemów (mam włosy za łopatki). Po wysuszeniu mamy gładkie, lśniące i pachnące włosy! Uwielbiam kiedy pachną ;)
Produkt jest bardzo wydajny, wystarczy naprawdę jego niewielka ilość na pokrycie włosów.
Włosy myje przeważnie co drugi dzień (czasami codziennie) i nie używam wody za każdym razem, nie czuje takiej potrzeby.

Co do ceny, ja staram się zaopatrywać na promocjach. Jeśli jednak kiedyś się zapomnę to i tak kupię w regularnej cenie.

Dodam że włosy rozjaśniam raz do roku, a koleżanki mówią że moja czupryna za każdym razem wygląda jak po wyjściu od fryzjera ;)