Elizabeth Arden, Sunflowers EDT

Elizabeth Arden, Sunflowers EDT

Wylansowane w 1993 roku. 'Sunflowers' jest beztroskim zapachem dla kobiety kochającej naturę. Mocny i trwały, trudno przeoczyć kobietę, która go nosi. Jego intensywny aromat wzmacnia się jeszcze bardziej na rozgrzanym ciele, wtedy upojna woń polnych kwiatów wprowadza w prawdziwie euforyczny nastrój. Polecamy w słoneczne dni.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, melon, brzoskwinia, drzewo różane
nuta serca: cyklamen, osmatus, jaśmin, róża herbaciana
nuta bazy: drzewo sandałowe, mech piżmo.

Rekomendacja
na wieczór, na dzień
50 - 100ml

35% jesień/zima 65% wiosna/lato

Letnia woda

Kupiłam te wodę zachwycona ceną, a także zapachem na papierku w drogerii. Na pierwsze wąchanie woda wydawała się być cudowna, idealna, kwiatowa. Taka perełka. Kupiłam ja z radością. Faktycznie zapach jest dla mnie nadal przepiękny, kojarzy mi się z latem, słońcem, wakacjami, ale... Trwałość wody mnie zawiodła. Dla mnie jest słaba..... Flakon prosty i poręczny. Gdyby nie to, że długo nie pachnie była by idelałem

Dla mnie za mocne

Zapach tych perfum jest bardzo intensywny. Mi aż przeszkadza ponieważ jest nie tylko mocny ale gryzący. Wszystko to kwestia gustu ale wydaje mi się że tu albo ktoś będzie je kochał albo nienawidził. Niestety ja jestem w drugiej grupie dlatego nie kupię ponownie

piękne i trwałe!!

Kocham ten zapach. Bardzo często do niego wracam. Jestem w szoku , że tak cudowne perfumy są tak tanie. Ciągle słyszę od kolegów z pracy, że pięknie pachnę także coś w tym musi być . Zapach jest świeży i bardzo trwały. Wracam do niego bardzo często. Naprawdę warto dać mu szansę i się przekonać na własnej skórze :)

niska cena piękny zapach

Gdy widziałam go na półce w sklepie zawsze przechodziłam obojętnie - tandetnie wyglądajaca butelka i cena nie zachęcały...
nie ocenia się książki po okładce jakie to trafne w tym przypadku :)
Perfumy dostałam na prezent pewnie sama nigdy bym ich nie nabyła i ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu są naprawde super
Mega świeże , przywodzą na myśl ciepły letni poranek na łące

Słoneczniki

To mój ulubiony zapach od dawna. Zawsze muszę mieć butelke na zapas :) perfumy są bardzo trwałe i pięknie pachną. Zapach trafił w mój gust w 100%. Cena perfum nie jest wysoka a zapach na ubraniach utrzymuje się nawet do kilku dni. Świetne!

Udany, letni zapach

Szok moi drodzy- zapach Elizabeth Arden za 39zl/50 ml przebija wiele zapachów dużo droższych... Nie oceniaj książki po okładce mówili... No ale jak zapach za takie grosze może być tak przyzwoity?
Jak pachnie? - latem, łąką, kwiatami, żniwami i ciepłem . To zapach przełomu lipca/sierpnia. Wiosna też daje radę :) Delikatny, idealny na ciepłe dni, kiedy orienty zabijają :)

Tanie a przepiękne

Uwielbiam ten zapach właśnie za to co dałam w opisie, na tle innych moich ulubionych perfum Sunflowers sa najtańsze, a jednocześnie zachwycają mnie najbardziej zapachem, i tym jak na mnie pachną. Ludzie zawsze sie mnie pytają co za perfumy mam na sobie, a raz nawet jakis facet lecial za mną zeby sie zapytac co to sa za perfumy ????

Ciepły, otulający.

Bardzo ładny zapach. Rozgrzewa, i otula. Jest wyrazisty, ale nie przytłacza.
Trwałość 7/8h.
Flakon bardzo ładny. Często na promocjach w R.
Bez problemu można go dostać.

Lato zamknięte w szklanej butelce!

Wodę toaletową dostałam w prezencie walentynkowym o pojemności 100ml. Można powiedzieć, że to był prezent, który sama sobie wybrałam, ale o tym poniżej :)...

Pewnego razu w drogerii Rossmann miałam okazję powąchać tego gagatka przy moim narzeczonym i nie mogłam przestać się zachwycać nad tym zapachem. Dosłownie do końca dnia wąchałam rękaw bluzki, gdzie prysnęłam testerem, a przy tym na głos mówiąc, że to po prostu zapach lata. Miłość od pierwszego ''niuchnięcia'' :D. Narzeczony zauważył mój zachwyt i postanowił kupić mi go na walentynki (dziękuję!). Byłam wniebowzięta! Jest to połączenie owocowo-kwiatowe, wyjątkowo radosne, dla kobiet pozytywnie zwariowanych, które są zawsze sobą. To brzmi jak opis mojego życia, choć jestem zmienna i bywają dni, kiedy potrzebuję zapachu cięższego i tajemniczego. No ale chyba każda z nas tak ma :)... Pierwsze nuty, uderzające po pryśnięciu, to zdecydowanie same owoce. Mocno wyczuwalne są cytrusy, takie jak cytryna, pomarańcza, mandarynka, które dodają fajnej świeżości, ale jest tam również świeży arbuz oraz brzoskwinia. Naprawdę radosna, słodko-świeża mieszanka, poprawiająca humor. W sercu zapachu robi się bardzo kobieco przez połączenie różnych kwiatów, z czego chyba najbardziej dające o sobie znać są nuty róży i jaśminu. Mamy tam również zapach korzenia irysa oraz osmanthusa, ale szczerze powiedziawszy nie znam tych nut. Jednak te serce jest bardziej kremowe, niż świeże, choć świeże nuty nadal się przebijają. W podstawie mamy bursztyn, cedr oraz drzewo sandałowe, czyli już słodsza i cieplejsza mieszanka, ale nadal nieco świeża. Całość kojarzy mi się mocno z gorącym latem, rozgrzaną skórą i z nazwą tej wody toaletowej, czyli słonecznikami. Jest naprawdę cudowny! Używam go głównie w słoneczne dni, bo na takie nadaje się idealnie. Jego trwałość jak na ten rodzaj produktu jest zaskakująca, o czym mogłam się przekonać już po użyciu testera w drogerii. Fakt, nie spryskałam ciała, tylko bluzkę, ale zapach utrzymał się tam przez cały dzień, nie tracąc na intensywności. Jak już go dostałam, to mogłam przetestować na ciele i byłam w szoku. U mnie trzyma się nawet do 7-8 godzin! Niesamowite. Mam wrażenie, że jest stworzony dla mnie, bo sprawdza mi się pod każdym względem. Mimo, iż posiadam pojemność 100ml, to teraz wiosną i latem będzie używany namiętnie, więc skończy się dość szybko. Polecam!

Flakon początkowo znajduje się w kartonie, który z jednej strony i po bokach jest żółty, a z drugiej strony biały. Jednak z obu stron możemy zauważyć grafikę słoneczników w fajnym, artystycznym stylu. Na bokach kartonu jest krótki cytat (nie wiem skąd) w języku angielskim i francuskim. Sam flakon natomiast jest całkiem duży (w przypadku pojemności 100ml), ale płaski, więc nie zajmuje sporo miejsca. Wydaje mi się, że swoim kształtem ma w pewnym stopniu przypominać pestkę słonecznika. Posiada białą, plastikową zatyczkę, a wykonany jest z solidnego, grubego szkła. Zaraz pod zatyczką z przodu jest wypukły napis ''Sunflowers''. Całość mimo swoich gabarytów bardzo mi się podoba, lubię taki nietypowy i minimalistyczny styl. Czasem nawet zabieram go do torebki i jakoś za bardzo nie czuję jego wagi, a miejsca praktycznie nie zajmuje. Atomizer nie zacina się i pryska krótką, lecz delikatną mgiełką.

Przeciętniak..

Piękny zapach, ciepły i kwiatowy - kojarzy mi się ze słońcem w wiosenne ,letnie i wakacyjne dni.
Dodaje świeżości i lekkości już po jednej aplikacji zapachu.
Kwiatowa klasyka za bardzo przystępną cenę.
W miarę trwały jak na wodę toaletową.
Flakon bardzo prosty, mógłby być troszkę ładniejszy.
Zapach oceniam na dobrą czwóreczkę. :)

❤️☀️

Moje ulubione cudo! Towarzyszy mi cały rok. Nie znalazłam jak dotąd piękniejszego zapachu :). Jest oryginalny i według mnie dość trwały. Pachnie wakacjami, łąką ????

nadchodzi wiosna

Przepiękne róże herbaciane i soczyste owoce - tak w skrócie pachną Sunflowers. Zapach jest słodko-świeży, idealny na lato i wiosnę, ale ja używam również jesienią gdy chcę trochę poprawić sobie samopoczucie w pochmurne dni. Kilkakrotnie byłam pytana przez obcych ludzi co to za piękny zapach...
Coś w nich jest radosnego,słonecznego i te róże herbaciane....
Jest świeży i lekki, mimo słodyczy. Pięknie pachnie na rozgrzanej słońcem skórze. Ciepły, ale nie przytłacza..
Nie należy raczej do tych zapachów, które z godziny na godzinę zmieniają się i rozwijają - jest raczej prostolinijny, co wcale nie jest jego wadą.
Cena niska jak na zapach o takiej trwałości i jakości.
Flakon niestety nie przypadł mi do gustu, kojarzy się z najtańszym dezodorantem w sprayu.