Timotei, Intensywna Odbudowa, Odżywka do włosów suchych i zniszczonych

Timotei, Intensywna Odbudowa, Odżywka do włosów suchych i zniszczonych

Mieszanka olejku z awokado z Południowej Afryki, olejku z orzeszków makadamia z Australii oraz ekstrakt z pistacji z Iranu. Wszystkie te składniki znane są z właściwości nawilżających zniszczone włosy. Intensywne odżywienie i odbudowa, aby włosy były piękne i miękkie w dotyku! Odżywka Timotei Intensywna Odbudowa wzbogacona olejkiem z awokado, olejkiem z orzeszków makadamia oraz z ekstraktem z pistacji pomaga odbudować powierzchnię suchych i zniszczonych włosów, pielęgnując je i nadając im gładkość. 100% odżywione włosy od nasady aż po same końce. Do 6x mocniejsze włosy. Neutralne pH.

Idealna.

Poporostu idealna. Wspaniale nawilżyła i zmiękczyła moje suche kręcone i grube włosy. Na dodatek świetna cena i ten nieziemski zapach...

Niestety od pewnego czasu nie moge jej nigdzie znaleźć, a szkoda.

Używam tego produktu od: 1 roku

Idealna do laminowania

Podpisuje się pod poniższymi pochlebnymi recenzjami.Odżywka ma przyjemny zapach , odżywia włosy, nie obciążając ich po spłukaniu.Działanie oczywiście jest doraźne , utrzymuje się do następnego mycia włosów.

Chodź nie jest to mój must have ostatnio odkryłam ,że ta odżywka idealnie nadaje się do laminowania moich loków.Zmieszana z żelatyną daje bardzo pozytywne efekty. Włosy ułożone,odżywione,błyszczące :D
Używam tego produktu od: wigili
iIlość zużytych opakowań: 1 skończone

uwielbiam

jak ja uwielbiam te stare szampony i odżywki timotei... są cudowne. mam zniszczone włosy i muszę używać najlepiej fryzjerskich masek. jednak jeśli chodzi o drogeryjne kosmetyki do włosów te są najlepsze. zapachy wszystkie mają nieziemskie i do tego wspaniale działają. właśnie posiadam ten zestaw z awokado i niestety niedługo będzie mi się kończył :(
nie rozumiem zachwytu nad kosmetykami naturalnymi. na moje kręcone i wymagające włosy nowa seria nie działa:( dlatego pozostaję przy tej.

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: wiele

nie spodziewalam sie ze bedzie tak dobra

kupilam tylko dlatego ze teraz nastepuja zmiany w tej marce i ta odzywka byla w Leclercu za 4 zl.
a tu takie zaskoczenie.
dla mnie najwazniejsze jest to ze nie podraznia mi skalpu. Nawet jak naloze ja zaraz przy skorze.
Efekt:
+miekkie
+blyszczace wlosy
+ latwe rozczesywanie
+ przyjemny zapach i konsystencja

moje suche (aczkolwiek niezniszczone) krecone wlosy ją uwielbiaja:)

gdybym wiedziala ze jest tak dobra od razu zrobila bym zapas:)

rewelacja

Jest to najlepsza odżywka jaką miałam. Wypróbowałam wszystkie odżywki Timotei bo nie mam konkretnych problemów z włosami:) Ta jest moim faworytem.

Plusy

-Przepiękny zapach
-Konsystencja, odżywka jest gęsta i nie spływa z włosów
-Nie wiem czy tak można ale trzymam ją na włosach 15 min i dodatkowo owijam włosy folią żeby się lepiej wchłonęła- efekt -włosy cudownie nawilżone ale absolutnie nie tłuste:)
-dobrze sie spłukuje
-cena

Minusów nie widzę

Polecam:)

Ilość zużytych opakowań: 4 butelki

nieziemski zapach

Jak dla mnie pachnie cudownie, konkretnie. Może szczególnie nie wygładza, ani widocznie nie odbudowuje włosów (mam suche loki, a one raczej z natury w większości przypadków takie są i pozostają), ale być może po dłuższym stosowaniu jakaś poprawa będzie widoczna - jednak wolę zmieniać często oraz testować różnego typu produkty, by nie przyzwyczajać włosów ani skóry głowy, tym samym nie marnować efektu. Ułatwia rozczesywanie, a w połączeniu z szamponem tej samej linii - sprawiają, że włosy są lekkie, długo pięknie pachną, nie puszą się, nie są naelektryzowane. Innymi słowy - łatwo je okiełznać. Opakowanie jest poręczne i wygodne, łatwo aplikuje się odżywkę.

PLUSY [+]:
-cudowny, długo utrzymujący się na włosach zapach, dla mnie najlepszy, jaki może być
-poręczne i ładne opakowanie
-łatwe rozczesywanie
-"ma władzę" nad włosami - nie obciąża, jednak zostawia ład na głowie
-cena
-wydajność

MINUSY [-]:
-nie wygładza (może działa tak częściej na proste włosy?)
-brak zauważalnej odbudowy

świetna

Uzywam od dawna i jeszcze nie znalazłam lepszej.

- nie wysusza
- ułatwia rozczesywanie (naprawdę, raz zapomniałam jej użyć,a potem męczyłam się przy rozczesywaniu włosów)
- wydajna
- łatwo się spłukuje
- nie pieni się
- pokrywa włosy śliskim filmem, gdy są mokre, ale po wyschnięciu już go nie czuć

Cenowo standard, uważam, że cena jest bardzo rozsądna jak na dobry produkt, który starcza na kilka miesięcy.

Ilość zużytych opakowań: kilka butelek

Warta uwagi

Kupilam ja po przeczytaniu wielu pozytywnych recenzji i nie zawiodlam sie :) Taka niepozorna odzywka na ktora nie zwrocilabym uwagi przechodzac kolo sklepowych polek,ale dzieki wizazowi odkrylam kolejna perelke i to za male pieniadze :) Odzywka jest swietna.

Plusy:
-konsystencja: dla mnie jest idealna,kremowa,nie splywa z wlosow,latwo ja wycisnac z opakowania

-kolor i zapach: odzywka ma kolor pistacjowy,pachnie slodko-wyczuwam migdaly. Wedlug mnie zapach jest swietny,az chce sie wachac wloski i samo otwarcie opakowania ;)

-Opakowanie jest male,ale mi spokojnie wystarczylo na okolo 12 razy,a mam dlugie wlosy i wcale jej sobie nie zalowalam,tak wiec jest wydajna

-Dzialanie: Gdy splukuje wlosy,czuc ze sa nawilzone i mega gladkie.Po wysuszeniu sa mieciutkie,sypkie,blyszczace,wygladaja na zdrowsze i przede wszystkim moje postrzepione koncowki wygladaja o niebo lepiej. Do tego nie obciaza wlosow i nie uczula skory glowy. Urzekla mnie pod tym wzgledem. Zapach pozostaje na wlosach :)

Cena jest niziutka,w promocji mozna dorwac ja nawet za 6 zl. Stosuje szampony dla dzieci,wiec dobra,nawilzajaca odzywka to podstawa. Wlosy rozczesuja sie bez problemu,szczotka wchodzi w wlosy jak w maslo,nie szarpiac ich. Na pewno kupie ponownie i polecam kazdej wizazance :)

Używam tego produktu od: kwiecien 2012

Fajna

Z odżywki korzystałam razem z odpowiadającej jej szamponem. Mam jak dotąd mieszane uczucia.
Odżywka jest bardzo przyjemna i w zapachu i w konsystencji. Włosy po niej są przyjemne w dotyku, miękkie, nie elektryzują się i pieknie pachną. Jednak po dłuższym stosowaniu zauważyłam ich obciążenie, robiły się sflaczałe i podejrzewam o to właśnie odżywkę, bo gdy stosowałam sam szampon to tego problemu nie miałam..
Być może był to dla mnie zbyt "nawilżający" zestaw :)
Ogólnie, produkt wydaje się byc dobry. No zwłaszcza w tej cenie :)

Edycja: Dodaję edycję bo zużyłam jeszcze kolejne jej opakowanie, tym razem nie zauważyłam efektu obciążenia. Albo więc chwila przerwy od odżywki mi pomogła, albo za obciążanie odpowiedzialny był inny kosmetyk. :)

Używam tego produktu od: kilku miesięcy, z przerwami

Warto spróbować

Perełka wśród drogeryjnych odżywek w tak niskiej cenie (na promocji 4,99 zł !) :)
Piękny zapach, poręczne opakowanie, nie obciąża, bardzo dobra wydajność. Dobrze wygładza i nawilża ale napewno nie odbuduje nam włosów ;)

Idealna!

- ładnie pachnie zarówno sama odżywka jak i później włosy po niej
- włosy są miękkie, nawilżone, lekkie, sypkie, miłe w dotyku

Ahhh same plusy bynajmniej dla mnie, minusów nie zauważyłam żadnych.

Ilość zużytych opakowań: 2 małe

zapach oki....

odzywka bardzo fajnie pachnie wlosy sa sliskie po niej miekkie ale to tez chwilowy efekt rewelacji niema ale godna uwagi nie kosztyjue duzo wiec warta sprobowania bo wiadomo na kazdego podziala inaczej,,,

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 250ml