KWC LogobyWIZAŻ logo
Pasty do zębów

Jordan Green Clean, Gentle Whitening ToothpasteWybielająca pasta do zębów

5 na 53 opinie

Kupi ponownie: 100% osób
    gabriela079
    5 grudnia 2023 o 20:23
    5 / 5
    Przyjemna pasta z widocznym efektem wybielenia
    Pastę kupiłam bez żadnego zastanowienia, informacja o wybieleniu mi wystarczyła abym wrzuciła ją do koszyka. Można ją kupić bez kartonowego opakowania, co jest trochę dla mnie dziwne, ale o jeden śmieć mniej. Pasta ma kolor sino-zielony, nawet bardziej szaro-zielony, jest żelowa i trochę transparentna. Pieni się okej, ale to nie jest taka duża intensywna piana. W smaku jest bardzo przyjemna, jest miętowa, ale delikatna. Ja osobiście nie przepadam za mocnymi miętami, więc dla mnie jak najbardziej na plus. Jedynie mam zastrzeżenie do tego, że niezbyt długotrwale odświeża. Myje za to dobrze. Używam jej codziennie od grubo ponad miesiąca, jest przy okazji wydajna, jak korzysta z niej jedna osoba, chociaż też to zależy ile jej ładujemy na szczoteczkę. Przechodząc do rzeczy - regularnie stosując - widać, że zęby są bielsze. Nawet dostałam komentarz, czy może je wybieliłam, ale nie stosowałam nic wybielającego innego w tym czasie. Nie jest to też efekt natychmiastowy, że pomyjemy tydzień i już biała perła. Pasta raczej wydobywa z zębów ich naturalną biel. Poza tym jest to bardzo w porządku łagodna pasta do mycia zębów. Nie podrażnia również dziąseł.
    Zalety:
    • - łagodny posmak
    • - wydajność
    • - nie podrażnia dziąseł ani zębów
    • - widoczny efekt wybielenia
    Wady:
    • - krótkotrwale odświeża
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania

4 osób uznało tą opinię za pomocną
    Qradomowa86
    17 listopada 2022 o 14:42
    5 / 5
    Bardzo dobra
    Pastę kupiłam podczas zakupów w drogerii Rossman. Byłam bardzo ciekawa tego produktu bo na opakowaniu producent zapewnia że prosta w 98% wykonana z naturalnych składników. Pasta posiada ładne matowe opakowanie. Opakowanie tubka w kolorach pastelowych: zielony jasny fiolet beżowym przypominający tekture . Na opakowaniu znajdujes się fioletowy zarys zęba. Napisy na tubce w kolorze czarnym ,zielonym białym i fioletowym . Napisy czytelne lecz w obcym języku Pojemność tubki wynosi 75 ml. Tubka posiada nakręcana nakretke w kolorze pastelowej zieleni. Szkoda że tubka nie ma nakrętki typu klik bo za każdym razem kiedy otwieram pastę spada mi na podłogę. Pod nakrętką znajduje się zabezpieczenie otworu w postaci srebrnej nalepki. Pasta w kolorze przezroczysto szarym . Pasta o smaku I zapachu miętowo ziołowym. Pasta o gęstej żelowej konsystencji. Pasta po nałożeniu na szczoteczkę świetne się jej trzyma. Pasta dobrze się pieni I dobrze myje zęby. Pasta dobrze się spłukuje. Pasta oraz regularnym stosowaniu usuwa przebarwienia dzięki czemu uśmiech wydaje się na bielszy .
    Zalety:
    • Pasta nie wywołuje podrażnień dziąseł.
    • Pasta odświeża na dość długo oddech.
    • Polecam bardzo fajny produkt.
    • • Ładne matów opakowanie w kolorystyce pastelowej
    • • Konsystencja
    • • Zapach
    • • Smak
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

1 osób uznało tą opinię za pomocną
  • 5 / 5
    Jedna z moich ulubionych past do zębów
    Jordan Green Clean Gentle Whitening jest to delikatna miętowa pasta wybielająca. W swoim składzie zawiera aż 98% składników naturalnych, a opakowanie nadaje się do recyklingu oraz nie zawiera zbędnego kartonika. Grafika opakowania jest estetyczna, ładnie wygląda w łazience, a pastę łatwo można wycisnąć prawie, że do samego końca, łatwo też przeciąć opakowanie gdy zostaje końcówka produktu. Pasta ma żelową konsystencję o czarno szarym zabarwieniu, ma bardzo delikatny miętowy "smak", przyjemnie myję się nią zęby. Dzięki swojej delikatności nie piecze oraz nie szczypie w oczy jak to czasami jest w przypadku mocno miętowych past. Jestem osobą, która pije codziennie herbaty oraz kubek kawy i ta pasta bez problemu pozwoliła mi cieszyć się naturalnym kolorem zębów. Trzeba pamiętać że pasty wybielające nie wybielą nam bardziej zębów niż ich naturalny kolor. Dzięki czarnemu kolorowi i swojej delikatności będzie idealna dla starszych dzieci, aby zachęcić je do pielęgnacji jamy ustnej. Mogą ją stosować dzieci powyżej 6 roku życia. Pasta ta w aplikacji INCI beauty uzyskała ocenę 18/20 możliwych punktów (https://incibeauty.com/en/produit/7310610026769)
    Zalety:
    • Cena
    • Opakowanie
    • Delikatność
    • Wydajność
    Wady:
    • Często jest wyprzedana
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań

0 osób uznało tą opinię za pomocną