Celia, Pomadko - błyszczyk

Celia, Pomadko - błyszczyk

Półtransparentny, lekki, a zarazem trwały makijaż ust, łączący najlepsze zalety pomadki i błyszczyka. Wzbogacony o witaminy C i E, nawilża usta i nadaje im piękny niezobowiązujący kolor i połysk. Ma apetyczny winogronowy zapach.
Dostępny w 16 kolorach wersji podstawowej (numeracja 501-516), uzupełnionej o 6 kolorów wersji Nude (numeracja 601-606).

Producent ma w ofercie również wersję `Care` o bogatszym składzie, zawierającym oleje shea, kakaowy i kokosowy oraz ekstrat z aloesu (numeracja 01-06).

nawilżające
w sztyfcie

KWC

Produkt idealny. Jedna z najlepszych pomadek, jakie używałam. Rewelacyjnie prezentuje się na ustach. Zapewnia piękny, półtransparentny kolor i nawilżenie. Ma winogronowy zapach, który uprzyjemnia stosowanie. Ulubieniec od lat. Ponadto luksusowe, metalowe opakowanie. Rewelacyjne kolory Nude.

Pozytywne zaskoczenie ❤️

Pomadko-błyszczyk Celia dorzuciłam do koszyka od tak, przy okazji ostatniego uzupełniania kosmetycznych zapasów, i cieszę się, że to zrobiłam. :) ❤️
Nie spodziewałam się po tej pomadce zbyt wiele. Okazuje się jednak, że w stosunkowo niskiej cenie kupujemy naprawdę fajny kosmetyk i to wyprodukowany w Polsce.

Pomadka już na pierwszy rzut oka mi się spodobała, bo ma bardzo estetyczne opakowanie. Złote, w większości matowe - jest po prostu eleganckie.

Pozytywne pierwsze wrażenie potęguje jej... zapach. ❤️ Nie jest on standardowy jak w większości pomadek, ale przyjemnie owocowy, a konkretnie winogronowy.

Paleta odcieni jest na tyle szeroka, że chyba każda znajdzie coś dla siebie. Ja wybrałam odcień 502. Po otworzeniu pomadki wydaje się on dosyć ciemny, ale nic bardzie mylnego. Po nałożeniu na usta dodaje im bardzo ładnego, delikatnego zabarwienia. Poza kolorem na ustach pojawia się też ładny połysk wzbogacony drobinkami. Ja jestem zachwycona efektem, zwłaszcza, że ta pomadka nie jest tylko kosmetykiem kolorowym, ale również pielęgnacyjnym. Ostatnio miałam problemy z pierzchnięciem skóry na ustach, a ta pomadka pomogła mi je pożegnać. Usta są gładkie, miękkie, nawilżone. ❤️

Co do trwałości, to moim zdaniem jest całkiem niezła, szczególnie w tej cenie. Wiadomo, że po konfrontacji z jedzeniem trzeba dokonać małych poprawek, bo efekt się częściowo zmywa (a może zjada ;) ), ale mi to jakość szczególnie nie przeszkadza, tym bardziej, że malowanie tą pomadką to czysta przyjemność. ❤️ Ma super konsystencję i gładko rozprowadza się po ustach. Dzięki temu, że kolor jest dosyć delikatny można bez obaw nałożyć ją nawet bez lusterka.

Podsumowując pomadka faktycznie jest produktem 2 w 1, a może nawet 3 w 1. Zyskujemy bowiem delikatny kolor, ładny połysk i co istotne - również odpowiednią pielęgnację. Naprawdę warto wypróbować, tym bardziej, że cena jest korzystna.

Polecam jest cudowna

Kupiłam pomadka za pierwszym razem z powodu koloru myślałam że taka tania napewno nie sprawdzi się. I bardzo się pomyliłam po pierwszym użyciu zakochałam się w niej nawilża usta nie wysusza piękny kolor jest trwała za taką cenę spodziewałam sie takiej jakości jest cudowna polecam wszystkim jest delikatna ma piękny zapach mam teraz parę kolorowi obecnie tylko ich używam bo daja mi to co oczekuje

piękny zapach

zapach winogronowy śliczny utrzymuję się na ustach. Nabłyszcza nawilża i nadaję lekki kolor a drobinki śliczne połyskują. Jedynym minusem są inne kolory na opakowaniach a inne w środku wiec ciężko się szuka w drogerii odpowiedniego koloru . Sporo kolorów jest ładnych wiec pewnie wypróbuje jeszcze inne:)

Sama słodycz!

Pierwsze na co zwraca się uwagę to wspaniały, słodki, owocowy zapach. Aplikacja to ogromna przyjemność. Produkt o przystępnej cenie , w eleganckim i solidnym opakowaniu. Pomadka wygląda na ustach przepięknie, jak błyszczyk najwyższej jakości. Jednak trwałość nie ta...

Fajna

Nie jestem fanką błyszczyków jednak zdecydowałam się na nią. Pomadka faktycznie nawilża usta ale w ciągu dnia trzeba ją dokładać nawet jeśli usta nie miały kontaktu z jedzeniem. Mogłaby być trwalsza ale ze względu na niską cenę i bardzo ładne odcienie można to pominąć. Podoba mi się że jest ona miękka. Zwracam na to uwagę ze względu na pomadkę którą kupiłam poprzednio z innej firmy i była ona sucha jak stara kredka

bardzo komfortowa

kocham tę pomadkę. Kolorki są bardzo w moim guście!
Pomadka łączy w sobie dwa kosmetyki: szminkę oraz błyszczyk. Jest jakby żelowa, bardzo śliska a dzięki temu bardzo mocno nawilżająca.
Dodatkowy plus za:
opakowanie - metalowe
cena - zapłaciłam około 12-13 zł
piękne kolory. Choć gama kolorystyczna jest dość uboga to kolory są urzekające

bardzo warto :)

Nie żałuję zakupu

Właśnie kończę kolejną pomadkę z tej oferty Celii, tym razem w kolorze 503. Wczesniej miałam też odcienie 504, 514 i 515. Ogólnie mogę podsumować, że byłam/jestem zadowolona z tego produktu. W tej cenie (11-13 zł) w zasadzie nie ma na rynku dostępnego nic lepszego, choć zawsze można się czepiać. Ale po kolei...

Opakowanie tej szminki wygląda luksusowo, biorąc pod uwagę cenę całego produktu. Wielkim plusem jest to, że wykonano je z metalu - prawdziwego, a nie z plastiku pokrytego złotą farbą, która następnie się ściera i brudzi paluchy. A to, że ten metal jest dość cienki, delikatny - wybaczam. Moim zdaniem, przy tej cenie produktu to nie powinien być problem.

Z przyjemnością wybierałam różne kolory tej szminki. Wiele z nich wpadło mi w oko, a przy tej cenie swobodnie mogłam wypróbować wszystkie, które chciałam. Paleta jest dośc bogata i trafia w moje gusta - nw końcu wybrałam aż 4 różne odcienie. Są bezpieczne i transparentne.

Efekt jest bardzo przejrzysty i delikatny, ale taki, jak lubię. Kolory są przejrzyste i w zasadzie mam wrażenie, że to nie jest szminka, ale raczej lekki błyszczyk czy wręcz balsam. Tym bardziej, że produkt dobrze pielęgnuje usta, choć mam wrażenie, że nie chroni ich przed zimową aurą..Moim zdaniem ta pomadka jest idealna na wiosnę i lato, ale nieco zbyt lekka na zimę i jesień. Nie tworzy kleistej i tłustej warstwy ochronnej. ale też nie wysusza.
No i wiadomo - zjada się ekstremalnie szybko.

Kolor jest bardzo delikatny, w zasadzie usta są tylko muśnięte kolorem. Te, które oczekują kolorów bardziej wyrazistych, mogą czuć się zawiedzione.

Produkt łatwo się rozprowadza, jest miękki. I niestety łamie się. Wszystkie pomadki z tej serii złamały mi się.
I niestety, za słabą stronę uważam zapach - jest intensywny i przeszkadza mi.

Bardziej błyszczyk

Błyszczyko-pomadka ma cudowna konsystencje dobrze nawilża usta a przy czym pięknie wyglada. Nie lepi się. Opakowanie na ta śmieszna cenę można by powiedzieć luksusowe. Piękne kolory nude. Nie jest zobowiązująca nie potrzebujemy lusterka do szybkiej aplikacji. Ideał.

Produkt, który cieszy

Zacznę od wyglądu, bo ten błyszczyk po prostu cieszy moje oko, kiedy za każdym razem wyciągam go z kieszeni lub z torebki. Piękne opakowanie w kolorze różowego złota. Solidne, nie ma mowy, żeby w kieszeni się otwarła. Posiada zabezpieczający klik. Poza tym złoto się w ogóle nie ściera mimo, że z pomadką mam często drobniaki albo klucze.
Drugi plusem jest różnorodność kolorów. Każdy wybierze coś dla siebie. Konsystencja to raczej pomadka z błyskiem charakterystycznym dla błyszczyków. Swobodnie można malować usta bez lusterka, jak zwykłą pomadką ochronną bez ryzyka, że nierównomiernie pomalujemy usta albo wyjedziemy za linię, Nie wiem, jakim cudem, ale pewnie dlatego że to formuła błyszczyka i nie jest tak napigmentowany jak zwykłe pomadki.
Stąd trwałość jest na średnim poziomie. Dla osób, które zjadają pomadki ta będzie szybko znikać. Dla miłośniczek wyczuwalnej warstwy to też nie będzie produkt na 5-tkę.
Nie mogę pominąć zapachu. Delikatnie różany, mhm...uwielbiam.
Cena to ok. 13 zł. Dostępny w drogeriach Jasmin.
Mam kilka sztuk. Jedyny minusik,to to, że numery kolorów są tylko na kartoniku, w którym kupujemy produkt i nie pamiętam potem jaki odcień posiadam.

Uwielbiam Celie i to jest kolejna perełka

Pomadka po nałożeniu na usta, jest błyszczykiem o dość wysokiej pigmentacji. Posiada drobinki brokatu, które w opakowaniu mogą wydawać się duże, słabo zmielone jednak po nałożeniu stają się nie widoczne, nadają różnokolorowy błysk, oczywiście kolor i ich ilość zależy od danego koloru.
Pomadka jak na błyszczyk jest dosyć trwała, nie klei się i nie przyklejają się do niej włosy. Produkt nakłada się bardzo wygodnie, dzięki formie pomadki. Forma jest kremowa, łatwo rozprowadza się na ustach, równomiernie, nie ma możliwości nałożyć go w zbyt dużej ilości w różnych miejscach, a w innych mniej.
Zapach jest dosyć mocny, owocowy jednak już na ustach znika po chwili.
Gdy pomadka - błyszczyk ściera się z ust nie pozostaje sam brokat, wszystko znika równomiernie. Oczywiście zależy to od ilości produktu na ustach, jak będzie go więcej może zostać więcej brokatu, jednak nie ma problemu w jego zdejmowaniu, ja zazwyczaj dodaje kolejną cienką warstwę i wszystko ładnie się łączy.
Opakowanie jest eleganckie, kolor rose gold robi dobrą robotę. Kolorek nie jest nigdzie zaznaczony oprócz nr, dlatego trzeba sprawdzać jaki to dokładnie kolor, jeśli nie pamiętamy nr i przypisanych do nich kolorów. Zamyka się bardzo dobrze, przy otwieraniu konieczne jest mocniejsze pociągnięcie, co jest jak najbardziej na plus.

Wykorzystała: kilka próbek

warto za taka cene

To jest juz moja trzecia szminka- blyszczyk. Bardzo podoba mi sie opakowanie, daje wrazenie eleganckiej i drogiej szminki. Sama szminka- blyszczyk ma piekny zapach i na ustach zostawia lekko wilgotna i blyszczaca poswiate. Nawilza usta. Napewno nie raz kupie. Jedyny minus to, ze trzeba uwazac aby sie nie zlamala szminka no i szybko sie konczy. Jak sie uzywa kilka razy dziennie. Mimo to warto!