Montale Paris, Mukhallat EDP

Montale Paris, Mukhallat EDP

Mukhallat to orientalny, waniliowy zapach - miękka harmonia pomiędzy madagaskarską wanilią, piżmem, migdałami i truskawkami. Wprowadzony w 2008 roku.

Nuty zapachowe: madagaskarska wanilia, piżmo, migdały, truskawki

zgodny z zawartością

Nie po raz pierwszy kupiłam dużą perfumę w ciemno. Wcześniej było to podyktowane nonszalancją albo wiarą w opis. Tu sytuacja była trudnejsza bo nie mogłam zdobyć próbki. W pewnej ekskluzywnej warszawskiej perfumerii w której wiele z nas zamawia próbki, tego montale nie ma.
Wczoraj dostałam niepełne 100 ml...
Pierwszy niuch to truskawka przytłumiona piżmem, bałam się najbardziej tej truskawki że będzie landrynkowa, ale nie. Potem truskawka ustępuje i pojawia się migdał i ta faza: piżmowo migdałowa jest fajna, gdy powoli wkrada się wanila robi się gryczano-miodowo. A potem to już jest słodko puchato, waniliowo budyniowo.
Dla wielbcielek dusicieli słodyczy, ja mam zużyję z honorem :)

Używam tego produktu od: Od wczoraj :)
Ilość zużytych opakowań: z dziesięć psików

Uzaleznienie

Zapach, od ktorego mozna sie uzaleznic - migdalowy likier polaczony z pralinkami, czekolada, owocami i wanilia. Szczegolnie pieknie pachnie w chlodniejsze dni - wtedy unosi sie nad nami przebogaty, upojny, zapachowy oblok (i mozna umrzec z zachwytu ;-))) ).
Troche na minus licze Mukhallat fakt, ze po kilku godzinach zostaje juz tylko migdalowy likier i nic wiecej (a to jest dosc monotonne).
Calosc jednak piekna jest i kiedys na pewno bedzie moja. Howgh ;-))).

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: probki