Oriflame, Love Potion Secrets EDP

Oriflame, Love Potion Secrets EDP

Orientalny, vaniliowo-owocowy; nieodparcie kuszący.

Po raz pierwszy w świecie perfum smakowity aromat białej czekolady spotkał się z rozkosznym owocowym akordem białej truskawki. Jest to kompozycja, której trudno się oprzeć.

Zapach białej truskawki przełamuje owocowa kompozycja mandarynki, brzoskwini i ananasa, a biała czekolada łączy się z kremową ambrą i wykwintnym drzewem sandałowym. Nuta serca otwiera się łożem białych kwiatów, przechodząc w zmysłową nutę głębi przesyconą orientalnymi akcentami gardenii, jaśminu i orchidei.

Kreacja Love Potion Secrets jest jak afrodyzjak: uzależniająca i nieodparcie kusząca.

38% jesień/zima 63% wiosna/lato

Byłoby świetnie gdyby nie trwałość..

Rzadko zamawiam cokolwiek z katalogów Oriflame/Avon, tym razem jednak zrobiłam sobie wyjątek, wąchałam te perfumy u mojej mamy i wyjątkowo mi się spodobały. Niedługo potem stałam się posiadaczką własnej buteleczki, która swoją drogą jest bardzo ciekawa, nietypowa i robi wrażenie na półce. Zapach naprawdę piękny, moim zdaniem nie jest to cukierkowa słodycz idealna dla nastolatek, bardziej kwiatowo-słodka mieszanka, dosyć elegancka, pasująca na wiele okazji. No i wszystko było by fajnie gdyby nie trwałość....:( Są na moim ciele i ubraniach bardzo słabo wyczuwalne, po godzinie praktycznie nic nie czuję, a szkoda, bo zapach naprawdę mi się podoba.

Zapach idealny na lato ❤️

Moje pierwsze i chyba nie ostatnie perfumy z Oriflame. Mile mnie zaskoczyły swoją trwałością. Nie spodziewałam się że tak tanie perfumy mogą utrzymać się kilka godzin, a do tego tak pięknie pachnieć. Zapach od razu polubiłam i postanowiłam zużyć go w okresie letnim, wakacyjnym bowiem jest lekki, kwiatowy, słodki i dość oryginalny. Nie spotkałam się z podobnym wcześniej. Buteleczka również wygląda na elegancką i nietuzinkową. Pięknie prezentuje się na półce w łazience. Cena również nie jest wysoka, zapłaciłam za nie około 50 zł i z powodzeniem wystarczyły mi na 3-4 miesiące stosowania.

Bardzo dobry

W mojej opinii świetny, bardzo kobiecy zapach. Jest słodki, ale nie cukierkowo i dziewczęco, tylko dojrzale, z nutą tajemniczości, dobrą trwałością i jakąś nieopisaną głębią, magnetyzmem. Jestem zdziwiona, bo średnio przepadam za zapachami Oriflame, ale ten naprawdę mnie zauroczył i pomimo pretensjonalnego nadruku wstążki na flakonie uważam, że jest nietuzinkowy i wart wypróbowania. Na pewno nie jest sztampowy i popularny, więc z powodzeniem możemy czuć się w nim wyjątkowo :)

Delikatny dziewczęcy

Perfumy kupione na przecenie u konsultantki zapach o słodki o nucie kwiatowo-owocowej bardzo delikatny nie duszący idealny na co dzień dla osób lubiących romantyczne cukierkowe zapachy ,bardzo trwały polecam

Słodziutki

Wyborne połączenie truskawek z białą czekoladą :) na początku zapach jest trochę duszący, ale później już tylko delikatnie przyjemnie owiewa przez wiele godzin. Kojarzy mi się z zapachem dzieciństwa, dlatego lubię do niego wracać choć zazwyczaj nie przepadam za takimi słodkimi zapachami. Trochę mnie denerwuje flakon że jest taka wysoka zatyczka i nie wszędzie się zmieści na wysokość

Oryginalny design

Produkt ten otrzymałam w prezencie. Przepiękny, trwały i oryginalny zapach, zgodny z opisem producenta. Zachwycił mnie oryginalny design, ale niestety nie zdaje egzaminu w podróży.
Zapach wydaje się być najlepszy na jesień/zimę i na wieczór.

Jestem na tak ????

Długo nie dawałam się namówić na ten zapach ale gdy wreszcie uległam to była miłość od pierwszego spotkania. Nie jestem zwolenniczką aż tak słodkich zapachów ale ten skradł moje serce ♥. Romantyczny, kobiecy, uwodzicielski.... Świetnie sprawdzi się na randce czy spotkaniu, podczas którego chcesz zrobić wrażenie.

Cudowne perfumy! ❤

Prześliczne słodkie perfumy damskie, bardzo kobiecy zapach. Zużyłam już kilka flakonów i nie mam zamiaru rezygnować z tego zapachu :D mój numer jeden ❤

słodki, ale nie przesadny

Przyjemny słodki zapach, kuszący, uwodzicielski...z wyczuwalną nutą czekolady, ja czuję też delikatnie drzewo sandałowe. Bardzo lubię być otulona tym zapachem. Perfumy, które nie męczą, nie są przesadne.
Trwałość ok, mnie zadowala. Po kilku godzinach czuje zapach na skórze, na ubraniach utrzymuje się dłużej. Uwielbiam ten zapach!

Sama słodycz

Bardzo wyjątkowe i trwałe perfumy.Zapach owocowy, lekki, nie przytłaczający i przygniatający. Idealny na okres wiosenno -letni.Oryginalny flakonik ozdobi nie jedna toaletkę.W sam raz dla marzycielek.

Bardzo słodki

Jako, że jestem zwolenniczką słodkich zapachów, ta woda perfumowana przypadła mi do gustu. Ma wyczuwalny zapach białej czekolady, a pomiędzy tym faktycznie przebija się nuta truskawki. Niestety ogromną wadą jest trwałość zapachu, ponieważ ulatnia się zdecydowanie zbyt szybko, przez to używam jej tylko okazjonalnie. Opakowanie bardzo estetyczne i niespotykane. Jestem w stanie ją polecić, o ile nie spodziewacie się długotrwałego efektu.

Moja ulubiona perfuma!

Uwielbiam ten zapach, jest delikatny a zarazem zmysłowy, jest trwały utrzymuje sie kilkanaście godzin. Dodatkowo buteleczka pięknie się prezentuje. Po prostu najlepszy!