KWC LogobyWIZAŻ logo

• 31 maja 2022 o 12:38
    Cudowny zapach.
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:jedna próbka
    Kremowy żel pod prysznic Palmolive, Smoothies, Aksamitna jeżyna. Buteleczka biała o pojemności 500ml. Z ładnym nadrukiem jeżyny, zawiera 95% składników pochodzenia naturalnego oraz w 95% biodegradowalną formułę. Chroni naturalne ph skóry. Żel ma przyjemną, kremową konsystencję gęstą, dzięki czemu nic nie ucieka pomiędzy palcami podczas mycia, dobrze się pieni i łatwo spłukuje. Zapach pozostaje długo po kapieli, dla mnie numer jeden jeżynka mocno wyczuwalna. Skóra po jego użyciu jest gładka, odżywiona i nie występują na niej żadne oznaki przesuszenia, co jest dużym plusem. Produkcja odbywa się w fabrykach z certyfikatem True Zero Waste (obiektach, które ograniczają zużycie wody i energii) biorąc prysznic nie tylko zadbasz o swoją skórą, ale również o naszą planetę. Do tego żelu na pewno wrócę i z całego serca polecam.
    Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl
    24 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 12 sierpnia 2023 o 23:38
    Żel Palmolive
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    + przyjemna, kremowa konsystencja + ładny zapach + oczyszcza skórę + odświeża skórę + nie przesusza skóry + korzystna cena + dostępność w drogeriach + wygodne opakowanie + aromaterapia + wydajność
    Drogeria Rossmann
    24 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 31 maja 2022 o 12:23
    pięknie pachnie jeżyną
    Używa od:tydzień
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Otrzymałam do testowania kremowy żel pod prysznic -aksamitna jeżyna firmy Palmolive. Uwielbiam kremowe żele za to że dobrze się pienią , ich zapach długo utrzymuje się na skórze i łatwo się rozprowadza po ciele. Kremowy żel Palmolive właśnie tym mnie uraczył. Słodki aromat dojrzałych jeżyn przypomniał mi dziecięce czasy . Ponad to skład mleczka z naturalnym ekstraktem z jeżyny dobrze nawilżył moją skórę , która jeszcze długo pachniała leśnym owocem, była miękka i delikatna w dotyku . Duży plus za skład : 95 % naturalnych składników . Polecam
    Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl
    19 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Noor
    4 / 5
    1 lipca 2024 o 14:06
    I na lato i na zimę
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Bardzo lubię żele pod prysznic Palmolive. Ten kupiłam za jakieś 7zł w promocji w osiedlowej drogerii. Zapach jest świetny - owocowy i orzeźwiający, ale i ciepły, bo ja czuję w nim całkiem mocne nuty wanilii - to raczej taki ... jeżynowy budyń. Konsystencja dla mnie - gąbkowca - idealna, nie spływa z gąbki. Pieni się świetnie, myje i spłukuje bardzo dobrze. Jest wydajny. Zapach jeszcze chwilę zostaje na skórze i na dłużej w łazience. Opakowanie wygodne z odpowiednim do konsystencji otworem dozującym. Butelka ładna, projekt etykiety też.
    Inna drogeria
    4 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 1 lipca 2024 o 13:24
    Cudowne i kremowe orzeźwienie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kocham produkty Palmolive, te żele idealnie się sprawdzają pod prysznicem o każdej porze roku. Teraz testuję ,,Aksamitną jeżynę'' i jestem zakochana! Cudowna konsystencja, bardzo kremowa, otula ciało swoim zapachem i rozpieszcza zmysły. Idzie oszaleć! Czuję się jakbym była w pachnącym ogrodzie z owocami leśnymi. Żel fajnie się pieni, pachnąca i puszysta piana dobrze myje skórę. Wygodne opakowanie, a produkt dostępny w sklepach stacjonarnych (markety, drogerie). Bardzo polecam fankom owocowych żeli pod prysznic. Skradnie Wasze serca tak jak moje.
    Drogeria Rossmann
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną