Palmolive, Smoothies, Kremowy żel pod prysznic `Aksamitna jeżyna`

Palmolive, Smoothies, Kremowy żel pod prysznic `Aksamitna jeżyna`

Poczuj się bliżej natury, dzięki żelowi pod prysznic Palmolive Smoothies Aksamitna jeżyna. To kremowy żel pod pryszni, który pomaga zachować naturalne nawilżenie Twojej skóry, pozostawiając ją w dotyku gładką i miękką. Słodki aromat aksamitnej jeżyny sprawi, że poczujesz się jakbyś była w lesie.

Żel pod prysznic Palmolive Smoothies Aksamitna jeżyna to:
- kremowy żel z nawilżającym mleczkiem
- formuła z naturalnymi ekstraktami z jeżyny,
- 95% składników pochodzenia naturalnego*,
- formuła produktu w 95% biodegradowalna i nie zawiera mikroplastików.

Odrobina natury, aby poczuć się w pełni sobą.

*Woda i składniki pochodzenia naturalnego przetworzone w ograniczonym zakresie.

nawilżające, oczyszczające
w butelce
w żelu
>250ml
Skóra
normalna

Aksamitna jeżyna

Cudowny kremowy żel pod prysznic. Pięknie pachnie słodką jeżyną. Zapach ciepły i naturalny. Skóra po kąpieli jest gładka, miękka, nawilżona jak po użyciu balsamu. Żel dobrze się pieni, bez problemu spłukuje.

Letnie orzeźwienie

Żel po prysznic, które testowałam, okazał się strzałem w dziesiątkę. Ma piękny owocowy zapachy. Jeżynowy jest bardzo delikatny i słodki. Żel ma delikatna konsystencję. Po użyciu skóra staje się przyjemnie gładka i delikatna otulona delikatnym zapachem.

Jak zawsze 5+

Żele Palmolive wyróżnia wyjątkowa konsystencja i piękny zapach. Tak również w tym żelu nie brakuje idealnej gęstości i super nawilżenia. Zapach jest wyrazisty, ale nie przeszkadza. Jak najbardziej polecam. :)

Fantazyjny zapach, obłędna piana

Uwielbiam tak ogólnie kremowe produkty do kąpieli od Palmolive. Są rewelacyjne. Często w różnych drogeryjnych sklepach można je kupić w %
Zapachy świeże, ożywcze, jakby się człowiek otulał tym owocem w rzeczywistości.
Obłędna piana już od niewielkiej ilości żelu, stąd produkt wydajny na maxa.
Kupuję od lat, próbuję nowości, jeżyna pachnie zniewalająco. Polecam.

Miłość

Uwielbiam żele Palmolive, ten nie jest wyjątkiem. Ma kremową konsystencję, która świetnie się pieni. Nie wysusza skóry, chociaż ja zawsze po kąpieli używam balsamu. Zapach to coś cudownego - nie wiem dlaczego, ale po wydobyciu go na dłoń pachnie jeszcze piękniej niż z butelki <3 Prysznic z tym żelem to sama przyjemność!

Jeżyna wymiata! ⭐

Żele Palmolive Smoothies są nowością w moim użyciu. Świetnie się pienią ☺️
Zapach jest intensywny, ale nie mdły. Ma się ochotę cały czas tym żelem polewać ????
Jeżyna jest jeżyną i zdecydowanie kojarzy się z wakacjami ????
Kremowa konsystencja ukoi skórę. Daje lekkie nawilżenie. Skóra jest przyjemna w dotyku bez lepkiej warstwy ????
Opakowanie wygodne choć dość duże.
Jeżeli ktoś lubi przyjemne, owocowe zapachy i chwilę przyjemności pod prysznicem to zdecydowanie polecam. W tej cenie produkt jest wydajny i wystarczy na długo. Jestem ciekawa innych zapachów-muszę to sprawdzić! ☺️

Używa produktu od: próbka

Smak wakacji

Barszo polecam ten produkt. Jest wygodny w użyciu i wystarcza na dlugo, a co najważniejsze zapach przypomina smak wakacji i świeżych owoców. Skład tez maja fajny wiec duuzy plus dla marki:)

Recenzja żelu pod prysznic Palmolive

Polecam żel pod prysznic Palmolive 'Aksamitna jeżyna'. Produkt super się pieni, jego zapach zostaje na skórze przez kilkanaście godzin. Moja skóra jest normalna w kierunku do suchej. Żel pod prysznic idealnie sobie z nią poradził i zapewnił nawilżenie przez wiele godzin. Produkt jest aksamitny i świetnie rozprowadza się po skórze. Jestem zadowolona również z jego prostego składu i niskiej ceny. Na pewno wrócę jeszcze po ten produkt;)

Cudowny zapach!!!

Obłedny zapach jeżyn w kąpielowym smoothie to jest hit tego lata. Idealnie nawilżona i gładka skóra. Zapach utrzymuje się jeszcze długo po kąpieli.
Konsystencja produktu jest lekko żelowa, delikatna - sprawdza się w gorące dni. Czułam, że moje ciało po zastosowaniu produktu jest idealnie odświeżone, tak jak lubię.
Naturalny produkt, naturalny zapach, naturalna ja. Idealne połącznie.
Dodatkowym atutem jest cena, która jest adekwatna do wydajności produktu. Poleciłam go już wszytskim moim przyjaciółkom!

Jeżynowa przyjemność

Obiecujący żel pod prysznic o delikatnym, jeżynowym zapachu. Opakowanie jest standardowe dla tej firmy i ładnie prezentuje się na łazienkowej półce. Żel jest biały, ma gęstą konsystencję. Niewielka ilość wystarczy do umycia się. Zapach zostaje jeszcze chwilę po umyciu więc jeżeli dla kogoś na dłuższą metę drażnią zapachy to nie musi się obawiać dyskomfortu. Polecam ten produkt!

Letnie marzenie

Piękny zapach, długo utrzymujący się na skórze. Fajnie się pieni i pozostawia skórę nawilżona. Kojarzy się z letnimi wieczorami. Otula skórę delikatnością i odświeża.

Używa produktu od: próbka

Jeden z moich ulubieńców!

Ten produkt na pewno trafi na listę moich ulubionych żeli do kąpieli.
Co dla mnie najważniejsze?
Nieziemski zapach! Aż ma się ochotę go zjeść. Jeśli pomyślę o kąpieli z użyciem tego produktu, od razu moja wyobraźnia działa. Ten cudowny wakacyjny zapach, morze, plaża.
Moja skóra po zastosowaniu go jest delikatna i świeża. Czuć natychmiastowe orzeźwienie.
Butelka bardzo poręczna, latwa w użytkowaniu.
Konsystencja produktu idealna - delikatna, gęsta.