Palmolive, Smoothies, Kremowy żel pod prysznic `Aksamitna jeżyna`

Palmolive, Smoothies, Kremowy żel pod prysznic `Aksamitna jeżyna`

Poczuj się bliżej natury, dzięki żelowi pod prysznic Palmolive Smoothies Aksamitna jeżyna. To kremowy żel pod pryszni, który pomaga zachować naturalne nawilżenie Twojej skóry, pozostawiając ją w dotyku gładką i miękką. Słodki aromat aksamitnej jeżyny sprawi, że poczujesz się jakbyś była w lesie.

Żel pod prysznic Palmolive Smoothies Aksamitna jeżyna to:
- kremowy żel z nawilżającym mleczkiem
- formuła z naturalnymi ekstraktami z jeżyny,
- 95% składników pochodzenia naturalnego*,
- formuła produktu w 95% biodegradowalna i nie zawiera mikroplastików.

Odrobina natury, aby poczuć się w pełni sobą.

*Woda i składniki pochodzenia naturalnego przetworzone w ograniczonym zakresie.

bez alkoholu, bez parabenów, zapachowa
w butelce

• Zgodność z opisem producenta: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 2

Wolałabym pompkę

Jest to wersja o zapachu jeżynowym. Bardzo mi się on podoba, jest intensywny i nie jest typowo sztuczny. Wadą tego żelu jest moim zdaniem gęstość. Jest ona zbyt duża, przez co połowa żelu spływa, zanim jeszcze zdąży się go użyć... Jest to wkurzające, bo przez to produkt jest mało wydajny. Może gdyby zrobili do niego pompkę to byłabym w 100% zadowolona. Póki co takie pół na pół.

Kupiony w: Inna drogeria

• Wydajność: 2
  • Zgodność z opisem producenta: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 3

Trochę mało wydajny

Żel bardzo dobrze oczyszcza skórę, nie wysusza jej. Ma kremową konsystencję oraz przyjemny zapach. Dobrze się spłukuje. Niestety jest trochę mało wydajny i średnio się pieni. Przez cenę i wydajność, nie wiem czy kupię go ponownie.

Fajny żel

Żel pod prysznic charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem oraz konsystencją kremową. Dobrze oczyszcza skórę, łatwo się spłukuje. Nie wysusza skóry. Produkt wydajny.

• Opakowanie: 4

Pachnie wakacjami u babci ;)

Uwielbiam żele pod prysznic przede wszystkim za zapachy. Lubię po całym dniu wejść pod prysznic i poczuć zapach, który przywołuje miłe wspomnienia. Taki właśnie jest ten żel- pachnie wakacjami u babci, gdzie wokół domu rosły krzaki jeżyn.
Żel jest kremowy, ma fajną konsystencję. Jest bardzo wydajny, nie trzeba go dużo nakładać aby umyć całe ciało. Nie przesusza skóry, ale nie zauważyłam aby ją jakoś szczególnie nawilżał. Nie odejmuję za to gwiazdki, bo to nie jest przecież kosmetyk do nawilżania a do mycia.
Opakowanie poręczne, ale denerwuje mnie jego zamknięcie. Pod prysznicem, z mokrymi dłoniami czasem ciężko jest go otworzyć. I za to punkt mniej.

Generalnie polecam go wypróbować bo zapach jest super, a sam produkt bardzo dobry.

Żel Palmolive

+ aromaterapia
+ wydajność

Wizażanki najczęściej polecają:

Ładny zapach

Żel Palmolive spełnia swoją funkcję. Oczyszcza skórę. Posiada kremową konsystencję
i przyjemny zapach, który uprzyjemnia stosowanie produktu. Żel jest wydajny. Ma wygodne opakowanie. Atutem jest dostępność we wszystkich drogeriach, a także korzystna cena. Produkt nie przesusza i nie podrażnia skóry.

Kupiony w: Otrzymałam w prezencie

• Opakowanie: 5

Latem, ale nie tylko, sięgam po owocowe kosmetyki do pielęgnacji ciała, które uprzyjemniają codzienne rytuały. Jednym z kosmetyków, który towarzyszy mi w tym roku jest żel pod prysznic Palmolive inspirowany słodkim Smoothie z jeżynami. Jest to kosmetyk, który w tym roku zdobył nagrodę KWC, a więc spore wyróżnienie na rynku kosmetycznym, ciekawił mnie, więc ucieszyłam się, gdy dostałam go w prezencie. Żel ma przyjemną, gęstą i mocno kremową konsystencję, świetnie oczyszcza skórę i pozostawia na niej długotrwały zapach.

OPAKOWANIE

Opakowanie ma typowy jak dla tej marki kształt, który nie pozwala pomylić jej z żadną inną. Jak reszta z serii posiada śliczną grafikę przedstawiającą jeżyny i mleko nawiązujące do głównych nut zapachowych. Opakowanie wykonano z dosyć miękkiego plastiku z zamknięciem na klik. Dobrze leży ono w dłoni i nie wyślizguje się podczas używania dzięki profilowaniu. Pod koniec można spokojnie postawić do góry dnem i zużyć produkt do końca. Praktycznie zamknięcie na klik ułatwia otwieranie i zamykanie.

ŻEL

Żel ma barwę białą, jest przyjemnie gęsty i kremowy, to prawdziwy kremowy żel pod prysznic, nie tylko z nazwy jak to ostatnio w przypadku wielu kosmetyków bywa. Zapach kojarzy mi się z słodkich smoothie– wyrazista nuta jeżyny gra tu pierwsze skrzypce, jest słodka, otulająca, ale zarazem rześka. Zapach jest odprężający i relaksuje po ciężkim dniu. Konsystencja jest dosyć gęsta, dzięki czemu żel nie spływa z dłoni ani z gąbki. Bardzo dobrze się pieni otaczając skórę przyjemną, aksamitną pianką. Plusem jest to, że zapach utrzymuje się na skórze długo po kąpieli. Kosmetyk nie podrażnia, nie wysusza skóry a po umyciu nie mamy uczucia ściągnięcia, co jest dla mnie dużym plusem, szczególnie jeśli chodzi o letnią porę, bo moja skóra ma wtedy tendencję do przesuszeń. Mogłabym nawet stwierdzić, że skóra zachowuje więcej nawilżenia niż po myciu innymi żelami. Wydajność również jest dobra – 1 opakowanie 500 ml starcza mi na ponad miesiąc. Produkt jest dobrze dostępny, ma korzystną cenę i często można spotkać go w promocji.

PLUSY:
+ ładny zapach
+ zapach utrzymuje się na skórze po kąpieli
+ dobrze się pieni
+ oczyszcza bez wysuszania
+ piękne opakowanie
+ korzystna cena

Kupiony w: Drogeria Hebe

Polecam!

Uwielbiam ten żel! Pachnie delikatnie, dobrze się pieni i przede wszystkim ma świetną konsystencję. Ma bardzo ładny zapach który utrzymuje się dlugo na ciele.
Opakowanie bardzo ładne. Na promocji można dorwac za dyszkę najczęściej w rosmannie.
Ma dobry skład i nie podraznia skory. Polecam każdej osobie, która lubi mieć nawilzoną i pachnącą skórę

• Wydajność: 3
  • Zgodność z opisem producenta: 3
  • Zapach: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 4

mieszane uczucia

Jeżynowy żel nieco mnie rozczarował. Mam wrażenie, że starsze wersje żeli tej marki były gęstsze, bardziej treściwe i dużo wydajniejsze.

Konsystencja żelu nie jest kremowa, jest glutowata, widocznie rzadsza od starszych wersji. Zapach jest intensywny i bardzo chemiczny, w minimalnym stopniu przypomina jeżynę. Wartościowe wyciągi z jeżyny oraz skórki cytrynowej są na samym końcu składu, w ilości tak małej, że chyba nie warto o nich wspominać.
Żel nie wysuszył mojej skóry, nie podrażnił jej, ale skończył się szybciej niż się tego spodziewałam. Stosunek ceny do jakości zdecydowanie niekorzystny dla mnie.

Kupiony w: Inna drogeria

Cudo:)

Żel Palmolive jest bardzo wydajny i gęsty oraz kremowy. Przepięknie pachnie. Dobrze się pieni i skutecznie oczyszcza skórę. Nie wysusza i nie pozostawia uczucia ściągnięcia. Butelka jest praktyczna i zapewnia wygodne używanie produktu.

Przyjemna konsystencja

Żel o przyjemnej, kremowej konsystencji.
Ma świetny intensywny zapach. Zapach unosi się po całej łazience.
Dobrze się pieni. Skóra oczyszczona, nawilżona.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Aksamitna jeżyna

Cudowny kremowy żel pod prysznic. Pięknie pachnie słodką jeżyną. Zapach ciepły i naturalny. Skóra po kąpieli jest gładka, miękka, nawilżona jak po użyciu balsamu. Żel dobrze się pieni, bez problemu spłukuje.