Sebastian, Body Double, Thick-In Conditioner (Odżywka nadająca objętość włosom cienkim i delikatnym)

Wyjątkowa technologia BondStyling sprawia, że włosy stają się naturalnie pogrubione i jest ich wyraźnie więcej. Odżywka nadaje Twoim włosom gładkość i połysk. Proteiny soi i pszenicy dostarczą Twoim włosom objętości i sprężystości bez dodatkowego ich obciążania. Zawiera formułę chroniącą kolor.

dobra odżywka

Odżywka jest dobra, ponieważ moje cienkie włosy łatwo się po niej rozczesywały, były bardzo dobrze nawilżone i odzywione, ale... ona sama nie dodaje objętości. Oczywiście nie obciąża też włosów, jak niektóre odżywki (do spłukiwania), jednak co do objętości - szału nie zauważyłam - w przeciwieństwie do pianki z tej linii - która jest fenomenalna!! W połączeniu odżywki z pianką (odżywka niestety się dużo szybciej zużyła), miałam bardzo ładne, odżywione i "powiekszone" włosy, co zauważyły również inne osoby :) Niestety produkty tej marki są u nas bardzo trudno dostępne - chyba dystrybutor nawalił i słyszałam, że w Polsce ich już nie będzie :( Co do ceny - 100 PLN za piankę warto wydać (tym bardziej, że jest bardzo wydajna), co do odżywki ... możliwe że tak, jeśli liczy się na nawilżenie i odżywienie, a nie na dodanie objetości. Plus za zapach - przepiekny.