Montibello, Smart Touch, 12 in 1 Treatment (Odżywka do włosów 12 w 1)

Seria Montibello Smart Touch to ekskluzywna i inteligentna technologia stworzona do osiągania wyjątkowych rezultatów:
- wykorzystanie wiązań peptydowych dających natychmiastową odbudowę uszkodzonym włosom,
- filtry słoneczne chroniące przed promieniowaniem UVA-UVB,
- hydrolizowane proteiny uzyskiwane z roślin, które poprawiają nawilżenie i wzmacniają strukturę włosa.
Cechy odżywki do włosów 12 in 1 Treatment Montibello:
- odżywia włosy,
- intensywnie nawilża,
- odbudowuje uszkodzone fragmenty,
- ochrona koloru przed promieniowaniem UVA-UVB,
- zwiększa delikatność włosów,
- ochrona termiczna podczas suszenia,
- zdecydowanie mocniejszy połysk,
- większa objętość,
- zapobiega puszeniu się włosów,
- zwiększenie odporności na łamliwość,
- odbudowa końcówek,
- przywrócenie włosom młodego wyglądu.
Składniki aktywne Montibello Smart Touch 12 in 1 Treatment: roślinna kombinacja proteinowa - wyjątkowa kombinacja związków o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej, aby poszczególne składniki czynne działały na różnych poziomach włosów, nawilżając od wewnątrz, a w tym samym czasie, zapewniając nawilżenie i wzmocnienie kutikuli z zewnątrz

wielofunkcyjny

Lubię takie odżywki gdy gdzieś wyjeżdżam i nie chce pakować tony kosmetyków. Ale sam w sobie produkty jest dobry, fajnie nawilża włosy, są miększe i delikatniejsze, nie są obciążone odżywką. Starcza na długo bo wystarczy niewiele, aby rozprowadzić na włosach.

Katastrofa

Odżywkę kupiłam na serwisie aukcyjnym, zachęcona wieloma pozytywnymi ocenami tego produktu. Niestety od pierwszego użycia odżywka ani trochę nie spełniła oczekiwań, poczynając od zbyt slodkiego zapachu przy aplikacji , a konczac na szorstkości i suchości włosów po zastosowaniu produktu.

I tak i nie

Kupiłam z polecenia fryzjerki i szczerze spodziewałam się większych efektów. Moje włosy są w łamliwe i strasznie plączące więc głównie zależy mi na tym aby odżywka pomogła mi je wzmocnić i rozczesać. Po użyciu odżywki włosy były gładkie, pachnące i znacznie łatwiej się rozczesywały poza tym nie zauważyłam innych różnic. Zapach również bardzo ładny. Niestety cena dość wygórowana, podobne efekty uzyskuję używając kilku innych odżywek w przystępniejszej cenie.

Mój numer 1 od lat

Uwielbiam pod każdym względem ♥️♥️♥️♥️ pięknie pachnie, doskonale się wchłania, doskonale nawilża, chroni włosy przed czynnikami zewnętrznymi. Ten produkt uratowal moje włosy po spaleniu przez fryzjera bardzo szybko doszły do siebie i obeszło się bez ścięcia. Z całego serca polecam każdej włoso maniaczce takiej jak ja ???? nie wyobrażam sobie aby mogła nie korzystać z smarta. Stosuje maskę repair montibello i smart jest to połączenie idealne ♥️

Bardzo dobra, chociaż nie spełnia obietnic producenta

Odżywka 12 w 1 to trochę taki chwyt marketingowy- pomaga zachować młodość włosów, scala rozdwojone końcówki itd... ? Nic z tych rzeczy.
Co nie oznacza że jest to słaby produkt, wręcz przeciwnie.
Zacznę od opakowania, jest ładne, raczej minimalistyczne, w jakże kobiecym kolorze. Atomizer nie zacina się, konsystencja to taki mleczny płyn, pachnie przepięknie, tak słodko, pudrowo- jak kobiece perfumy. Po rozpyleniu na włosy tworzy natychmiast delikatny film, powodując jedwabistość włosów, bardzo ułatwia rozczesywanie co w przypadku moich długich włosów jest ogromnym plusem, miałam już bardzo wiele produktów które miały ułatwiać rozczesywanie, niektóre sprawdziły się lepiej inne gorzej, ta odżywka naprawdę radzi sobie świetnie. Eliminuje puszenie włosów, sprawia że są gładkie i pięknie błyszczą. Mam jednak świadomość, że to zasługa silikonów, bo skład jest niezbyt ciekawy- podobny jak w odżywkach za kilka złotych, mamy też naturalne składniki ale niestety pod koniec składu, jest też alkohol izopropylowy więc nie jest tak fajnie. Minusem jest wysoka cena, trochę nieadekwatna do składu. Obietnice producenta, sugerujące że ten produkt robi niemal wszystko co najlepsze są mocno przesadzone.
Uważam, że odżywka jest warta wypróbowania w przypadku długich włosów ze skłonnością do puszenia i plątania, mając ten produkt nie potrzebowałam już odżywki do spłukiwania, wystarczył szampon i włosy wyglądały pięknie.

Montibello, Smart Touch, 12 in 1 Treatment (Odżywka do włosów 12 w 1)

Montibello przedstawia nam kurację 12w1. Odżywka odżywia, nawilża, odbudowuje, dodatkowo ochrania kolor włosów farbowanych. Działa też termicznie na włosy, dodaje blasku, objętości. Włosy są gęściejsze, końcówki nie są tak rozdwojone. Świetna alternatywa dla włosów. Osobiście szału na mnie ta odżywka nie zrobiła.

Stop puszących sie włosów!

Ten zapach pokochałam od pierwszego poznania!
Poleciła mi moja fryzjerka gdyż moje puszenie włosów i elektryzowanie nie miało konca!
Pomijając obłędny zapach - juz po pierwszym użyciu włosy stały sie wygładzone i mięciutkie jak „nowe”.

Smart Touch, 12 in 1 Treatment (Odżywka do włosów 12 w 1)

Na odżywkę trafiłam u fryzjera, od razu zwrócił moja uwagę bardzo ładny świeży zapach (który długo utrzymuje się na włosach), bardzo ciekawa byłam jej działania - bardzo chciałam żeby działanie było adekwatne do jej zapachu, no i powiem Wam, że się nie zawiodłam! Moje włosy mają skłonność do przetłuszczania się, rozdwajania i elektryzowania. Po stosowaniu tej odżywki nie mam takich problemów!
Odżywka, co najważniejsze dla mnie:
- nie obciąża włosów
- włosy nie elektryzują się, nawet pod czapka!
- włosy bardzo dobrze się rozczesują i nie plączą
- odżywka sprawia że moje włosy łatwo się prostują.

Osobiście bardzo polecam tą odżywkę, zużywam właśnie drugą butelkę i pewnie będą następne.

To już moje 2 opakowanie, cudownie nawilża i pielęgnuje włosy, ślicznie pachnie i przeciwdziała elektryzowanie się włosów

Montibello. Smart touch 12in1
Odżywka na którą trafiłam przypadkiem, przy wejściu do fryzjera i z której jestem bardzo zadowolona.Moje włosy z natury są tłuste i łamliwe, mało która odżywka je wzrusza. Odnoszę wrażenie, że w pielęgnuje je jedynie dla własnego komfortu psychicznego a ich to zupełnie nie obchodzi. Wrzuciłam Montibello do torebki na fali dobrego humoru po wyjściu od fryzjera.Opakowanie jest małe, więc można ją wziąć wszędzie ze sobą. Produktu nakłada się minimalną ilość (jedno/dwa psiknięcia) więc starcza na długo.Czy jest to odkrycie sezonu? Nie. Efekt nie jest spektakularny.Ale włosy są odżywione i widzę różnice, opakowanie jest ładne i mobilne, a odżywkę można stosować zarówno na mokre i suche włosy.
No i cena, zapłaciłam za nią 20zł więc myślę że był to udany zakup.

Jak dla mnie ok :)

Tą odżywkę poleciła mi fryzjerka, więc postanowiłam spróbować. Po kilku tygodniach stosowania mogę stwierdzić, że produkt się u mnie sprawdził sprawdził. Po jej zastosowaniu moje włosy są nawilżone, gładkie i bardziej odporne na wysuszanie. Jednak zauważyłam, że jest to taki rodzaj odżywki, który należy stosować w niewielkich ilościach i tylko na końcówki włosów. Jeśli zastosuje się jej za dużo włosy są obciążone i ciężko się układają. To jednak sprawia, że produkt jest wydajny.
Dla mnie jedynym minusem jest jego zapach, który w moim przypadku nie do końca mi odpowiada (ale to już rzecz gustu:) A w tym przypadku plusy przewyższają tą niedogodność.

Od zachwytu do klapy

Odżywkę Montibello 12 in 1 dostałam od Mamy, z informacją, że na jej włosach się nie sprawdziła, ale może na moich coś zdziała.
Jako włosomaniaczka z chęcią przyjęłam podarek i nie zważając na negatywną ocenę rodzicielki przystąpiłam do testów.

Pierwsze wrażenia - cudo! Piękny zapach, wygodna buteleczka, spray. Zachwyt trwał kilka użyć, zaczęłam zauważać, że poza wspomnianymi atutami nie robi nic dobrego, a wręcz obciąża moje słabe i cienkie włosy, sprawia, że muszę je częściej myć i .... poszedł na półkę.
Po jakimś czasie wróciłam do różowej buteleczki, ale po tym użyciu wylądowała ona w koszu, bo faktycznie odżywka sklejała włosy, były szorstkie, sztuczne.... ale za to.... pachniały cudnie.

Używa produktu od: próbka

Rozczarowanie

Uprzedam, że piszę pod wpływem emocji.
Odżywka fatalnie rozpyla się włosach, jest za gęsta. Producent pisze "skleja rozdwojone końcówki" - owszem, tak je skleił, że nie mogłam włosów przeczesać palcami czy grzebieniem, "nadaje objętość" Czuje się jak w chełmie. Włosy są szorstkie, posklejane, sztywne, a końce unoszą się jak sterta siana. Dawno nie wyrwałam sobie tylu włosów przy rozczesywaniu. Włosy pachną jak po spryskaniu lakierem do włosów i takie też towarzyszy mi uczucie po zastosowaniu tej 'super' odżywki. Czuć alkohol. Znalazłam swój ideał wśród szamponów i odżywek, ale szukałam jeszcze czegoś na końcówki. Ten produkt zniweczył dotychczasowe osiągnięcia moich ulubionych produktów. Zastosowałam raz, więcej tego moim włosom nie zrobię.