Tan Expert, Premium Line, Coconut Glow Self-tanning Foam (Pianka samoopalająca do twarzy i ciała)

Pianka samoopalająca do twarzy i ciała Coconut Glow TanExpert Premium Line posiada lekką konsystencję, która zapewnia pełen komfort aplikacji. Pozwoli Ci osiągnąć piękną, głęboką opaleniznę. Pierwsze efekty są błyskawiczne. Zauważysz je już po godzinie od aplikacji kosmetyku. Jeśli jednak chcesz bardziej wyraźnych rezultatów i wzmocnienia koloru opalenizny kosmetyk możesz spłukać dopiero po 8 godzinach. Formuła pianki została wzbogacona o naturalną wodę kokosową, która dba o odpowiednie nawilżenie skóry i chroni ją przed ponowną utratą wilgoci.

Pianka brązująca Coconut Glow doskonale się wchłania, nawilżając i odżywiając skórę. W szczególności polecana jest do ciemnych karnacji. Stosując ją nie musisz obawiać się nieprzyjemnego zapachu, DHA jest minimalnie odczuwalne. Ponadto kosmetyk nie pozostawia smug oraz pomarańczowych tonów.

samoopalacze do ciała, samoopalacze do twarzy
koloryzujące
zapachowa
z pompką
sucha, normalna, wrażliwa

Rewelacyjny produkt!

Nie mam dużego doświadczenia z samoopalacza mi, używałam może 3, z tańszej i droższej półki. Ten ze wszystkich testowanych jest zdecydowanie najdroższy ale...
Aplikacja jest bardzo prosta, produkt ładnie się rozprowadza (dzień wcześniej robię peeling i nawilżam ciało balsamem, zgodnie z zaleceniami producenta), ma delikatny kolor dzięki czemu widać gdzie produkt został nałożony. Do aplikacji używam specjalnej rękawicy.
Pachnie ładnie, kokosowo. Plusem jest to, że nie wysusza skóry jak mój poprzedni samoopalacz (swoją drogą niewiele tańszy od Tan Expert). Skóra po nałożeniu samoopalacza już wygląda ładnie, jest nawilżona i opalona. Z poprzednimi samoopalaczami miałam problem głównie na miejscach, które są problematyczne, suche tj. łokcie, kolana, stopy i dłonie. Tu produkt się bardzo mocno odznaczał mimo iż wcześniej robiony był peeling i porządne nawilżenie. Przy użyciu TanExpert nie ma najmniejszej smugi, żadnych zacieków, mocniej opalonych dłoni czy stóp. Wszystko wygląda bardzo ładnie, równo.
Ja zazwyczaj nakładam produkt na 5 godzin, czasami zostawiam na noc wtedy efekt jest mocniejszy.
Zgodnie z zaleceniami ciało spłukuje samą wodą przez 45 sekund.
Opalenizna przez kolejny dzień się rozwija, staje się bardziej wyrazista ale nie pomarańczowa! Kolor bardzo mi pasuje, nie jest ani za chłodny ani za ciepły.
Opalenizna schodzi równomiernie, nie robią się plamy. Zdecydowanie najlepszy produkt do opalania jaki miałam okazję używać. Na pewno po skończonym opakowaniu kupię następne.

Nie pozostawia smug, nie śmierdzi samoopalaczem i pozostawia piękny kolor

Jest to pianka z przeznaczeniem do ciała oraz do twarzy z dodatkiem wody kokosowej. Produkt bardzo szybko się wchłania nie pozostawiając przy tym wysuszonej skóry. Woda kokosowa sprawia, że moja skóra jest lekko nawilżona.
Co bardzo ważne po wyschnięciu nie czuć na skórze zapachu typowego samoopalacza. Piankę aplikuję zawsze rękawicą. Produkt nie pozostawia smug i zacieków, rozkłada się równo. gwarantuje naturalną opaleniznę, nie pomarańczkę, ani zażółcone tony. Bardziej przypomina mi kolor orzecha. Piankę nakładam zazwyczaj jak idę spać, wtedy efekt będzie dodatkowo wzmocniony, choć producent podaje, że trzy godziny w zupełności wystarczą.
produkt nie zawiera parabenów, odpowiedni dla vegan.

Co może zniechęcać do sięgnięcia po produkt - niestety jego wysoka cena, gdyż za opakowanie produktu musimy zapłacić 169zł.