KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 67% osób
    MissYou00
    19 kwietnia 2023 o 17:00
    5 / 5
    O wiele lepsze od poprzedniej wersji!
    Kupiłam je wyłącznie dlatego, że skończyło mi się moje serum samoopalające z St.Tropez i potrzebowałam na szybko podobnego specyfiku. Wprawdzie w mojej głowie kotłowała się myśl, że przecież te kropelki dawały u mnie słaby efekt, ale rzuciłam okiem na skład, opakowanie, uznałam, że to chyba coś nowego i kupiłam - w końcu 17 złotych to grosze, mogłam zaryzykować. Czy żałuję tego zakupu? Bynajmniej! Powiem więcej - ta wersja jest moim zdaniem o wiele lepsza od poprzedniej i chyba zostanie ze mną na dłużej!

25 osób uznało tą opinię za pomocną
    Alicjabor
    8 sierpnia 2023 o 11:05
    4 / 5
    Ulubiony letni produkt
    Produkt zakupiłam w drogerii za 20 zł, ale często pojawia się on na promocjach. Zamknięty jest w malutkiej szklanej buteleczce z pipetką, za pomocą której możemy nabrać odpowiednia ilość. Na płynna konsytencję, delikatny i przyjemny zapach. Latem staram się nie opalać twarzy i stosuje filtry SPF , jednak nie chcąc całkowicie rezygnować z efektu opalonej skóry sięgnęłam po krople Dax Sun. Dodaje kilka kropel produktu kilka razy w tygodniu do kremu, który nakładam na noc. Rano budzę się z pięknie muśniętą słońcem cera, która wyglada na wypoczęta i świeżą. Naprawdę z całego serca polecam te krople! Wydajność oceniam na 5/6. Jedyny minus to dość słaba trwałość opalenizny- należy powtarzać nakładanie co kilka dni.
    Zalety:
    • - cena
    • - opakowanie
    • - efekt muśniętej słońcem skóry
    Wady:
    • - słaba trwałość
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

19 osób uznało tą opinię za pomocną
    blueviolet
    7 maja 2023 o 15:54
    5 / 5
    Nie znalazłam lepszych, kocham je
    Oh ile ja się naszukałam samoopalacza do twarzy! Mam opalone ciało, ale twarzy Nie mogę opalać przez stosowanie retinolu. Nie chciałam wyglądać śmiesznie mając zupełnie dwa różne kolory na ciele... wypróbowałam naprawdę mnóstwo kosmetyków. Ale nic nie przebiło tych kropelek od takiej niepozornej firmy - Dax. Szczerze, to za tą cenę - śmiesznie niską - nie spodziewałam się niczego dobrego. A jednak! Zużyłam już chyba 6 buteleczek i nawet jak kupię inne to szybko do nich wracam z podkulonym ogonem, to chyba mówi samo za siebie.
    Zalety:
    • - Kolor - koleżanka mi raz powiedziała że ja to zawsze taka opalona jestem. Dla porównania, po Isle Of Paradise, dużo droższych kropli, byłam tak pomarańczowa że wstydziłam się z domu wyjść
    • - cena - jakoś zawsze trafiam na promki i kupuje za 13 zł, to grosze są (kropelki collistar 10x droższe leżą w szafie bo okazały się gorsze)
    • - wydajność
    • - NIE DA się zrobić nim krzywdy. Nie wiem jak to działa. Nawet jak nie przyłożę się do rozsmarowania równomiernego to rano i tak efekt jest jednolity i bez zarzutów. A zdarzało mi się z innymi produktami mieć różne linie, zacieki
    • - zapach - nienachalny, nie męczy
    • - skład - jak na samoopalacz cudny, większość kropelek ma alkohol wysoko w składzie a ten nie, zamiast tego ma ładne substancje nawilżające
    • - ładnie schodzi - właściwie nie schodzi, on po prostu blednie
    • - wydajność- używam dużo na raz a buteleczka i taka długo starcza, chociaż przy tej cenie to chyba nie ma znaczenia
    • - nie zmywa się po jednym dniu - a większość innych tak
    • - ładna elegancka buteleczka, nigdy mi się nie zepsuła pipeta za co duży plus
    Wady:
    • - ilość jaką trzeba użyć by mieć widoczny efekt. Ja wypracowałam sobie taki sposob: cała pipetka pod Krem, a później jeszcze kolejna pipetka zmieszana z kremem i nałożona jako druga warstwa. Łącznie 2 pipetki na raz co 3 dzień, to znacznie więcej niż 8 kropelek podanych przez producenta
    • - barwi brwi - jestem jasna blondynka i barwi mi brwi na rudo. Ale ja je zabezpieczam wazeliną, nivea czymkolwiek tłustym i to zapobiega. W sumie nie wiem czy jakikolwiek samoopalacz by umiał tego uniknąć. EDIT: jednak smarowanie tłustym kremem nic nie daje. Odkąd przestałam używać tego samoopalacza i patrzę na zdjęcia z tamtego okresu to łapię się za głowę, jak ja mogłam nie widzieć, że robi mi takie ŻÓŁTE brwi. nie wiem czy to kwestia składników czy samego koloru serum, ale powinni coś z tym zrobić bo dla blondynek się to nie nadaje
    • - zabarwienie. Jest dodany barwnik do kropelek który barwi je na taki karmelowy kolor. Barwi mi to kołnierzyk Piżamy. Ten barwnik nie wpływa na działanie produktu a tylko przeszkadza, warto by było z niego zrezygnować... tym bardziej że na skórze go nie widać więc wcale nie pomaga równomiernie rozprowadzić więc po co on jest
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań

10 osób uznało tą opinię za pomocną
    pattyskincare
    11 maja 2024 o 8:57
    Ulubione kropelki brązujace
    To moje ulubione kropelki brązujące. Nie są drogie, bardzo wydajne, nadają skórze bardzo ładny brązowy odcień. Można budować kolor. Trzymają się kilka dni. Nie zapchały mnie. Mają ładne estetyczne opakowanie.
    Zalety:
    • - cena
    • - kolor
    • - efekt
    • - ładne opakowanie
    • - nie zapychają
    Używa produktu od:kilka miesięcy

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    myxlife1
    2 maja 2024 o 11:38
    Uwielbiam
    Jako osoba nie opalająca twarzy stwierdziłam, że chce jej nadać trochę koloru. Wybór padł na te krople i jestem bardzo zadowolona. Mam suchą cerę, a one nic złego nie zrobiły. Mieszam je z kremami i aplikują się super. Zero plam, bardzo równomierny kolor. Są wydajne i bardzo wygodne w stosowaniu. Plus za pipetę. Efekt jest rewelacyjny. Zdecydowanie polecam i kupię ponownie.
    Kupił/a w:Drogeria Hebe

1 osób uznało tą opinię za pomocną