Garnier, Body Superfood, Cocoa Butter + Ceramide 48H Repairing Butter (Regenerujące masło z masłem kakaowym i ceramidami)

Twoja dzienna dawka składników aktywnych i superowoców. Regeneracyjna formuła wzbogacona w ekstrakt z masło kakaowe i ceramidy odżywia, nawilża aż do 10 warstw w głąb skóry* na 48H**i wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry. Odpowiedni do skóry ekstremalnie suchej.

*Górne warstwy naskórka. **Test instrumentalny, 24 ochotników.

Formuła zawiera 96% składników pochodzenia naturalnego
Wegańska formuła
Marka Garnier została oficjalnie zatwierdzona przez Cruelty Free International w ramach programu Leaping Bunny.

balsamy
>250ml
Skóra
normalna

Uwielbiam za zapach

Mam jasną karnację, skórę suchą i skłonną do podrażnień, alergii i wysypek.

Bardzo ostrożnie muszę dobierać kosmetyki, staram się raczej kupować apteczne produkty jednak tutaj skusił mnie zapach i nie żałuję.

Masło oprócz wspomnianego wyżej wspaniałego zapachu bardzo dobrze nawilża, wygładza i odżywia skórę sprawiając, że jest ona jędrna i wygląda zdrowo.

Kosmetyk dobrze się wchłania, nie pozostawia nieprzyjemnego tłustego filmu.

Nie uczula, nie podrażnia, nie zapycha.

Cudo

Tak jak z żelami pod prysznic, w ciąży odrzuciło mnie od dotychczas używanych balsamów. Wybawieniem okazało się to masełko. Ma piękny, nienachalny zapach. Jest bardzo wydajne, super się wchłania i doskonale nawilża - skóra jest tak nawilżona, że po kolejnym prysznicu skóra nie krzyczy o nawilżenie, jak miało to dotychczas miejsce z innymi smarowidłami. Latem używam malutkiej ilości, zimą na pewno potrzebna będzie trochę większa. Serdecznie polecam!

Super produkt

Balsam dobrze nawilża i regeneruje przesuszoną skórę.Posiada piękny zapach masła kakaowego.Bardzo przydał mi się po powrocie z wakacji kiedy moja skóra przesuszona słońcem potrzebowała odżywienia.

Świetny

Balsam treściwy, ale nie ciężki. Zapach piękny, delikatnie kokosowy. Wspaniale nawilża, skóra jest mięciutka, dobrze nawilżona i gładka. Opakowanie nie należy do moich ulubionych, wydaje się mało higieniczne.

Naprawdę super regeneruje i świetnie pachnie

Działa super regenerująca i świetnie pachnie konstytucja naprawdę super miałam sucha skore świetnie odżywiali moja skóra jest miękka i jak pachnie napewno dopasuje do każdego typu skory tym bardziej ze działa on naprawdę długo i widać efekty po stosowaniu tego produktu

Używa produktu od: próbka

Świetny balsam!

Jak tylko otworzyłam balsam to pierwsze co mnie uderzyło i jest dużym plusem to zapach. Pachnie przepięknie, do tego zapach utrzymuje się na skórze przez bardzo długi czas.
Moja skora jest bardzo sucha, ma skłonności do ekstremalnych przesuszeń a ten balsam sobie z tym świetnie poradził. Krem ma idealną konsystencje, nie podrażnia skory oraz zaskakująco szybko się wchłania !
Idealnie sprawdzi się na lato zamiast perfum również.

Produkt działa szybko i jest przyjemny w stosowaniu.

Produkt głęboko odżywia i nawilża skore ciała, jest odpowiedni dla skory bardzo suchej. Konsystencja produktu jest dosyć gęsta. Kosmetyk posiada przyjemny, kakaowy zapach, opakowanie jest duże i wystarcza na długo, jest wydajny.

Zapach i działanie masła to spełnienie moich kosmetycznych marzeń

GARNIER BodySuperfood regenerujące masło przeznaczone dla skór ekstremalnie suchych.
Każdy kto kojarzy kultową serię Garnier HairFood z pewnością wie czeki może spodziewać się po serii Garnier BodySuperfood.
Połączenie masła kakaowego i ceramidów to połączenie marzeń i na ślepo widziałam, że moja skóra je pokocha.
Zacznijmy jednak od opakowania. Masło jest w dużym, charakterystycznym dla tej serii plastikowym słoiku nadającym się do recyklingu. Opakowanie jest porządne. Nie wylewa się z niego produkt i nie uszkodził się przy upadku. Bardzo wygodnie nabiera się. Wadą opakowania jest brak dodatkowego zabezpieczenia, żeby mieć pewność, że nikt go wcześniej nie otwierał czy co gorsza nie próbował w drogerii.
Jak na masło przystało konsystencja produktu jest gęsta i treściwa. Przyjemnie rozprowadza się po skórze. Zapach jest obłędny pachnie jak ciasteczka i utrzymuje się na skórze co uważam za duża zaletę produktu. Masło jest bardzo wydajne, szybko się w wchłania i nie pozostawia tłustego filmu. Produkt jest idealnym wyborem dla skór suchych. Spełnia wszystkie obietnice producenta. Po zastosowaniu skóra jest przyjemnie miękka i gładka przez 48h. Zdecydowanie czuć długotrwałe nawilżenie, odżywienie i przede wszystkim regenerację skóry. Wersja z masłem kakaowym i ceramidami to produkt, w którym pokładałem największe najdziemy z całej serii BodySuperfood i nie zawiodłam się. Pokochałam ten produkt od pierwszego użycia. Z pewnością zostanie na długo w mojej kosmetyczce i kupię kolejne opakowanie przy najbliższej okazji na zapas. Szczerze polecam go dla wszystkich posiadaczy skór suchych a także normalnych. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że regenerujące masło do ciała to jeden z lepszych produktów jakie używałam do tej pory.
Serdecznie dziękuje Klubie Recenzentki Wizaż za możliwość przetestowania produktów Garnier BodySuperfood. Nie zawiodłam się na żadnym z produktów tej serii ale masło to zdecydowanie mój faworyt.

Jestem zadowolona

Produkt BodySuperfood ma przede wszystkim cudowny zapach, który utrzymuje się na skórze w miarę dość długo. Jego konsystencja jest dość gęsta i kremowa, ale przy tym bardzo dobrze i szybko się wchłania. Skóra po zastosowaniu jest aksamitnie miękka i przyjemna w dotyku. Pozostawia matowy filtr i się nie świeci. Mam wrażliwą skórę z dermografizmem, ale nie zauważyłam jakiegoś efektu uczulającego. Produkt sprawnie nawilża nawet skórę mocno opaloną na słońcu, choć nie niweluje uczucia swędzenia, a szkoda. Pojemność produktu jest optymalna, a zważywszy, że naprawdę niewiele trzeba go nakładać to sądzę, że będzie naprawdę wydajny. Generalnie jestem pozytywnie zaskoczona i chętnie znów sięgnę po produkty z linii BodySuperfood.

Idealny, gęsty krem

Na wakacje zabrałam ze sobą ten z masłem kakaowym, od dzisiaj będzie mi się kojarzył z wakacjami. Był świetny pod dniu na plaży ponieważ dałał ukojenie i idealnie nawilżenie skóry. Pięknie pachniał i był bardzo wydajny. Ma konsystencję gęstego masła do ciała która idealnie się rozprowadza.

Co za przyjemność!

Produkty Body Superfood spełniły moje oczekiwania w 100%! Bardzo przyjemnie pachną, zapach utrzymuje się długo. Konsystencja jest super, nie za rzadka, łatwo się rozprowadza i nie spływa po nałożeniu.
Bardzo wydajny produkt, stosuje już kilka tygodni i myślę, że wystarczy na dużo dużo więcej. Termin ważności na szczęście jest długi :)
Opakowanie jest solidne, zakręcane więc nic się nie wyleje.
Mam skórę suchą, wręcz odwodnioną, więc potrzebuje produktów, które utrzymają nawilżenie na długo - i takie właśnie są produkty Body Superfood!
Jestem bardzo zadowolona, będę polecać przyjaciółkom i na pewno sięgnę po produkty raz jeszcze z wielką przyjemnością!

Używa produktu od: próbka

faworyt.

Piękny zapach, taki mleczny, delikatny. Wchłania się szybko, bardzo dobrze odżywia i nawilża skórę. Zapach długo się utrzymuję na skórze. Opakowanie mega wygodne, łatwe aplikowanie produktu.