Evaflor, Whisky Double Men EDT

Evaflor, Whisky Double Men EDT

Double Whisky For Men to woda toaletowa od marki Evaflor. Drzewno-kwiatowo-piżmowa kompozycja zapachowa dla charyzmatycznych mężczyzn.

Nuty zapachowe:

Nuta głowy: jabłko, konwalia, mandarynka

Nuta serca: drzewo cedrowe, goździk (przyprawa)

Nuta bazy: piżmo, drzewo sandałowe, paczula

50 - 100ml
Rekomendacja
na wieczór

Uniwersalny w zastosowaniu

Dawno, dawno temu wodę toaletową otrzymał mój mąż ( wtedy jeszcze nie mąż), ale biedny student od swoich kolegów, współlokatorów akademika.
Flakon wyglądał imponująco - prostokątny, ze złotą nakrętką, szklany , ciemnobrązowy.
Zapach generalnie też się podobał - wyczuwalne goździki, piżmo sprawiały, że pachniał zmysłowo ,a paczula dodawała tajemniczości.
Niestety po kilku wyjściach woda poszła w odstawkę, ponieważ mąż , nie mąż pachniał jak to określił zbyt długo i intensywnie , (rzeczywiście zapach utrzymywał się bardzo długo na skórze i ubraniach, co młodego człowieka denerwowało).

Jakież było moje zdziwienie, kiedy zobaczyłam wodę toaletową w toalecie , a toalety nie były takie jak obecnie , WC przypadało na 4 pokoje, zatem na 10 osób.
Produkt zastąpił odświeżacz powietrza, na co wówczas studentów często stać nie było.

Każdy kto wychodził z toalety pachniał pięknie Whisky Double , a zapach wszystkim się podobał i był utożsamiany z naszym segmentem.

Teraz kiedy wodę toaletową zobaczyłam w sklepie wspomnienia powróciły.
Zdałam sobie jednak sprawę , że recenzowany produkt to zapach dla dojrzałych mężczyzn, nie dla młodego młokosa .
Zapach dla dorosłych, utwardzonych w swych poglądach na świat facetów, zmysłowy, nieco ciężki, tajemniczy , z przeznaczeniem na wieczorne wyjście.
I takim panom polecam produkt.

Kiedy zapytałam męża czy nie ma ochoty na tę wodę , po raz kolejny, odpowiedział mi żartobliwie, że teraz preferuje whisky w innej formie, a recenzowaną mile wspomina.