Neutrogena, Deep Moisture, Hypoallergenic Body Lotion (Hipoalergiczny balsam do ciała)

Balsam do ciała Deep Moisture marki Neutrogena działa łagodząco i nawilżająco na skórę. Formuła kosmetyku została wzbogacona o drogocenne składniki aktywne, które intensywnie pielęgnują skórę ciała oraz poprawiają jej ogólną kondycję i wygląd. Balsam posiada hipoalergiczną formułę oraz nie zawiera substancji zapachowych. Bardzo szybko wchłania się w skórę, bez nieprzyjemnego uczucia tłustości.

W składzie balsamu Deep Moisture od Neutrogena znajdziesz glicerynę, która poprawia nawilżenie skóry oraz łagodzi wszelkie podrażnienia. Przy regularnym stosowaniu Twoja skóra będzie długotrwale nawilżona oraz wygładzona. Produkt polecany jest do pielęgnacji skóry suchej i wrażliwej.

Wybierz hipoalergiczny balsam do ciała Deep Moisture od Neutrogena i ciesz się gładką, miękką w dotyku i nawilżoną skórą!

w butelce, z pompką
lotion
>250ml
Skóra
wrażliwa, sucha
balsamy

Ten balsam to ratunek dla mojej przesuszonej skóry

Zdecydowałam się na balsam formułą norweską, kiedy miałam problem z przesuszeniem skóry, wywołanym nadmiernym przebywaniem w pomieszczeniach na przemian ogrzewanych i klimatyzowanych. Dla mojej wrażliwej skóry to był jedyny ratunek. Sprawdził się znakomicie, już od pierwszego użycia, wyczulam znaczną poprawę stanu skóry - głębokie nawilżenie i odbudowa. Bez kłopotów z wchłanianiem, czy konsystencją, nie pozostawia tłustego filmu - lekki, idealnie dopasowany do skóry. Jakość bardzo wysoka - naturalne składniki, nie uczula. Opakowanie o wystarczającej pojemności. Cena może odstraszać, lecz szybko zauważalny efekt rekompensuje wydatek. Polecam! Balsam na szóstkę!