Yope, Regenerujący olejek do pielęgnacji intymnej `Czuły dotyk`

Średnia ocena: 4.63/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA
Cena PLN 26.99

Regeneruje i nawilża skórę okolic intymnych w codziennej pielęgnacji. Wyjątkowy - dzięki bogatej zawartości olei roślinnych. Intensywnie pielęgnuje skórę i koi podrażnienia.

Działanie:
- przywraca elastyczność i nawilżenie nadając skórze miękkości
- idealny do intymnego masażu dla elastyczności i jędrności Twojej skóry
- koi skórę po depilacji
- uspokaja stany zapalne i wszelkie podrażnienia

Zalety:
- olejkowy eliksir w 100% z naturalnych składników
- łagodne działanie
- brak podrażnień
- zapewnia dobre samopoczucie intymne przez cały dzień
- lekka formuła
- skuteczna pielęgnacja połączoną z przyjemnością, którą zapewnią wyselekcjonowane składniki najwyższej jakości

50 - 100ml
Skóra
normalna, wrażliwa, sucha
oliwki
ochronne, nawilżające, łagodzące
w butelce

olejek

Olejek sprawdził mi się super. Ma on bardzo przyjemny zapach. Po nałożeniu go nie szczypie, nie powoduje ściągnięcia i łagodzi podrażnienia. Jest on bardzo delikatny i szybko się wchłania pozostawiając skórę miękką.
Produkt jest bardzo wydajny więc starczy na długi czas. Polecam

Kupiony w: Drogeria internetowa

BARDZO DOBRY

Olejek używam od jakiegoś czasu. I muszę powiedzieć, że jest to bardzo dobry produkt. Używam go głównie po stosunku do nawilżenia i zregenerowania okolic intymnych. Miałam już różne żele, maści ale ten olejek sprawdza się naprawdę dobrze. Po jego użyciu nie czuję pieczenia, ściągnięcia i ogólnie podrażnienia, które często występuje po zbliżeniach. Polecam!

Kupiony w: Drogeria internetowa

• Zapach: 3
  • Opakowanie: 4

W porządku

Produkt mi się sprwadził, łagodził podrażniania po goleniu. Nie brudził ubrań, nie zostawiał plam na bieliźnie. Jedynie zapach miał zbyt intentywny. Po za tym dość wydajny. Trudno było wydostać pipetką resztki olejku z dna opakownaia.

Działa

Olejek świetnie się sprawdza nie tylko w okolicach intymnych. Super działa po depilacji w celu zapobiegania większemu podrażnieniu.

Do tego ma przecudowny zapach

Fajny gadżet

Olejek do pielęgnacji intymnej nie jest czymś, co musi znaleźć się w każdej kosmetyczce, ale jak już się go ma, to zaczyna się rozumieć :) kupiony z ciekawości, bo mam dużo podrażnień po goleniu, a stosowanie w tych miejscach zwykłego balsamu często piekło. ten olejek łagodzi, zmiękcza skorę, wyraźnie zmniejszył u mnie widoczność podrażnień na linii bikini. W połączeniu z kwasem glikolowym przywrócił skórze miękkość i ładny wygląd. Buteleczka jest zgrabna, zapach mocny, ale przyjemny. Wydajność na plus, u mnie wchłania się kilka minut, ale tam zupełnie nie przeszkadza mi nawilżająca warstwa. Czy można go zastąpić zwykłym olejekiem w większej pojemności? Myślę, że tak. Czy kupię ponownie akurat ten? Tak! Bo paradoksalnie mniejsza pojemność sprawia, że łatwiej po niego sięgnąć i wiem, że zużyje go zanim cokolwiek złego będzie się z nim działo.

Wizażanki najczęściej polecają:

• Opakowanie: 3

Przyjemny olejek do pielęgnacji skóry, ale raczej nie zostanie moim niezbędnikiem. Niby robi to co ma robić, ale mam ochotę spróbować czegoś innego.

Olejek "Czuły Dotyk' od Yope już dawno znalazł się na mojej osobistej liście kosmetyków do kupienia. Podrażnienia po depilacji to niestety moja codzienność ! Szczerze powiedziawszy kupiłam ten olejek bardziej z myślą o moich pachach, gdzie te podrażnienia najbardziej dają mi się we znaki!
Ufam marce Yope, więc olejek wzięłam bez większego zastanawiania się. Czy mi się sprawdził ? Tak, robi to co ma robić, ale jakoś mam ochotę zobaczyć co zaoferuje mi konkurencja, więc kolejny olejek który kupię będzie od Hagi, albo Your Kaya.

Opakowanie to niewielka, plastikowa fiolka z pipetką. Mam spore zastrzeżenia właśnie do pipetki ! Pipetka zaciąga malutko kosmetyku i niestety mimowolnie go wypuszcza. Szata graficzna minimalistyczna, baardzo urocza typowa dla Yope.

Skład w 99% jest pochodzenia naturalnego i bazuje na olejkach naturalnych. Znajdziemy tam olej z wiesiołka, pestek moreli i marula. Olejek ma słomkowy kolor, jest raczej rzadki. Przyjemnie się go nanosi, ale długo się wchłania, pozostaje na skórze i brudzi odzież. Kosmetyk ma mega przyjemny zapach, kojarzy mi się z zapachem kosmetyków dla dzieci, mi baardzo przypomina zapach oliwki Bambino.
Co do działania to nie mam do czego się doczepić, olejek doskonale łagodzi podrażnienia i zapobiega powstawaniu nowych. Skóra jest miękka w dotyku i natychmiastowo ukojona.

Podsumowując, to dobry olejek na podrażnienia! Stosowałam go na pachy i ułatwia mi życie! Nie wiem czy do niego wrócę, bo mam ogromną ochotę przetestować inne kosmetyki tego typu.

Przyjemny olejek

Miły i sympatyczny produkt. Zawiera wiele olejków, ale sam w sobie nie jest tłusty, nie zostawia też tłustych plam, przynajmniej ja nie zauważyłam. Można też wcierać w skórę bezpośrednio albo dodać do balsamu do ciała - skóra będzie rozświetlona, miękka, odżywiona i gładka.
Olejek koi i działa łagodząco na podrażnienia, przynosi ulgę zmęczonej skórze, regeneruje i odżywia. Ma wiele zastosowań i nie jest to produkt stricte intymny. Oczywiście spełnia swoją deklarowaną przez producenta rolę, ale można go też używać do innych celów. Jest bardzo wydajny, parę kropelek wystarczy na jedną aplikację. Mnie totalnie zauroczył jego zapach - sensualny, kwiatowo-orientalny.
Warto też podkreślić, że opakowanie i szata graficzna są urocze, bardzo przyjemne, delikatne i kobiece, przywodzą na myśl łagodny produkt i taki też jest w rzeczywistości.

• Stosunek jakości do ceny: 3

Może być

Kupiłam skuszona opiniami.Miał zapobiegać podrażnieniom po goleniu-niestety tak nie jest.Dobrze natłuszcza, ma bardzo intensywny zapach.Zostawia tłustą warstwę na skórze przez co brudzi bieliznę i ubrania.Jedyne do czego go stosuje to do olejowanie twarzy na noc i od czasu do czasu po goleniu nóg.

jest okej

Zgadzam sie z poprzedniczkami - jest to olejek który, nie jest w naszej kosmetyczce niezastąpione. Można przecież uzyc zwykłęgo olejku do ciała - ale nie każda osoba uzywa ich na całe ciało i nie każdy olejek jest taki lekki, wręcz niewyczuwalny na skórze. Ma kilka fajnych zalet:
jest lekki i aksamitny, przyjemnie się go rozprowadza
ma ładny zapach, dla mnie nie jest za mocny
ma dobrze działająca pipetkę
łagodzi podrażnienia
nawilża
Używałam go również na dolna część brzucha na rozstępy. Nie wiem czy pomógł, bo nie używam go systematycznie, ale na pewno zmniejsza uczucie ciągniecia. Troche jest drogi jak na olejek w tak małej pojemnosci - 28 zł w ross :/

• Zapach: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 4

Ciekawy, ale można się bez niego obejść

Ostatnio nastąpił wysyp produktów do pielęgnacji okolic intymnych, podrażnionych np. przez depilację, otarcia od bielizny itp. Nie mogłam nie spróbować :)

ZAPACH
Dość intensywnie pachnie. Bardzo duże zaskoczenie, ponieważ z reguły tego typu produkty powinny mieć jak najmniej zapachów, które niejedną skórę mogą jeszcze bardziej podrażnić. Sama nie miewam alergii od perfumowanych kosmetyków, jednak do higieny intymnej zdecydowanie wolę używać jak najmniej pachnących kosmetyków.
KONSYSTENCJA
Produkt jest olejkiem roślinnym zamkniętym z buteleczce z pipetą.
DZIAŁANIE
Olejek jak olejek. Lekko tłusty, przyjemnie się rozprowadza po delikatnej i podrażnionej skórze. Przyjemnie koi, ale dla mnie tak działa generalnie każdy odpowiednio dobrany olejek. Nie musi to być koniecznie specjalnie stworzony olejek do okolic intymnych. Olejki z reguły są wielozadaniowe. Tak samo zresztą jest z tym. Nie wydaje mi się żeby to był produkt niezbędny w mojej kosmetyczce. Myślę, że spokojnie mogę go zastąpić innym produktem.

Mam mieszane odczucia

Kupiłam ten olejek świeżo po tym, jak pojawił się na sklepowych półkach, zatem był to zakup w ciemno, bo nie słyszałam wtedy o nim jeszcze żadnych recenzji. Do zakupu przekonała mnie przystępna cena.

Szata graficzna niezbyt do mnie przemawia, wydaje mi się trochę dziecinna, ale zdaję sobie sprawę, że taka jest estetyka marki.

Opakowanie zawiera pipetę, która jest dobrym rozwiązaniem w przypadku dozowania olejowych konsystencji.

Produkt ma dość intensywny zapach. Nie każdemu może to się spodobać. Wydaje mi się, że produkt stosowany w okolice intymne lepiej, gdyby nie był perfumowany. Substancje zapachowe mogą podrażniać delikatne okolice, które są już wystarczająco narażane na niedogodności przez golenie.

Ja jednak jestem zadowolona z olejku od Yope. Nie mam co prawda porównania z pierwowzorem od YourKaya, ale Czuły Dotyk robi to, co obiecuje producent. Zauważyłam, że nałożony po całym rytuale golenia okolicy bikini, faktycznie przyczynia się do tego, że podrażnienia nie powstają praktycznie w ogóle, ale jeśli jednak jakichś się nabawię, to je łagodzi. Zauważyłam, że przyspiesza gojenie krostek powstałych przez maszynkę.

Przez tłustą konsystencję nie nakladam tego produktu przy każdym goleniu, więc nie wiem, czy używany non stop nie zapchałby skóry. Stosowany od czasu do czasu dobrze nawilża i zmiękcza skórę.

Czy jest jednak niezastąpionym produktem? Zdecydowanie nie.

• Zgodność z opisem producenta: 3
  • Opakowanie: 3

Kupiony przez Tiktoka

Ładnie pachnie i natłuszcza skórę, ale u mnie spowodował jej wysuszenie. Nie widzę tez sensu dodawania tylu substancji zapachowych do produktu do higieny miejsc intymnych.