Oriflame, Love Nature, Fragranced Talc Cooling Delight (Perfumowy talk do ciała)

Chcesz, by Twoje stopy były świeże przez cały dzień chodzenia w butach? Zależy Ci na tym, by zapobiec otarciom ud w upalny dzień?
Talk Love Nature pochłania nadmiar wilgoci, pozostawiając skórę suchą i miękką, gdy tego potrzebujesz!
Specjalna formuła nie tylko pomaga pozbyć się nadmiernej wilgoci, ale także daje uczucie ochłodzenia i pozostawia na skórze odświeżający miętowo-lawendowy zapach.

pudry i talki
wygładzające
zapachowa
w tubie
50 - 100ml
Skóra
normalna

zapachowy talk, czemu nie

puder do pielęgnacji ciała jest bardzo przyjemną aplikacją, ładnie pachnie kwiatami, świetnie wchłania wilgoć skóry, matuje ją, chroni przed podrażnieniami.

Cudowny zapach, otwarcie do kitu

Zacznę może od początku, czyli opakowania.
Standardowe dla talków. Motywy mięty i lawendy na tle nieba z chmurkami - przyjemne dla oka.
Ale to otwarcie... Trzeba się namęczyć. Lubię talki, które są fabrycznie przedziurawione i zabezpieczone naklejką, którą wystarczy zerwać, by móc użytkować produkt. Jak tutaj trzeba się nadziobać.... Nie ma możliwość zdjęcia górnej części, by przedziurawić plastik w miejscach, przez które będzie się wysypywał produkt. Przy każdym opakowaniu muszę się namordować, nim przedziurawię ten dość twardy plastik i to jeszcze przez sitko, którego nie można zdjąć. A próbowałam. Nie rozumiem kto wpadł na taki pomysł. I za to odbieram gwiazdkę.

Jeśli chodzi o sam talk. Zapach ma cudowny! I pewnie dlatego zgadzam się na męki związane ze sprawieniem, że produkt będzie gotowy do użytku. Odświeżający mix mięty i lawendy. Zapach ten jest dość intensywny, ale z uwagi na to, że tak mi się podoba, zupełnie mi to nie przeszkadza.
Do tego po aplikacji daje wspaniałe uczucie chłodzenia.

Jest to co prawda talk wielozadaniowy (do ciała, przeciw otarciom i odparzeniom, może też służyć jako suchy szampon), ja używam go jednak jedynie do stóp. I sprawdza się rewelacyjnie.