Arko, Extra Cream (Mydło z dodatkowym kremem)

Arko, Extra Cream (Mydło z dodatkowym kremem)

Arko Mydło pielęgnujące skórę, wzbogacone w dodatkowy krem, głęboko nawilży skórę. Ulepszona receptura z woskiem pszczelim.

nawilżające
w kostce
50 - 100ml
Skóra
normalna
mydła

kremowe

Mydło Arko pamiętam jeszcze z dzieciństwa. Tutaj producent chciał stworzyć bardziej kremową wersję. Jest chyba najdelikatniejsze jakie stosowałam.
-Jest to klasyczne mydło w kostce o delikatnym , kremowym zapachu. Swieże i jednocześnie nieprzesłodzone.
-Bardzo podoba mi się, że nie rozciapkuje się nadmiernie w mydelniczce
-Jest bardzo delikatne i kremowe
-Troszkę przesusza , ale nie nadmiernie
- plusem jest także niska cena oraz Polski producent

jak na mydło w kostce zasługuje na 5 gwaizdek

ulubione i najlepsze na rynku

Jestem mydlarą :) Muszę mieć zawsze kostkę mydła bo po mydle w płynie czuję, że nie mam domytych dłoni.. Mydło Arko jest tanie i najlepsze, uwielbiam mydła kremowe i o kolorze białym. Mydło nie rozwarstwia się jak to ma np. Luksja. Uwielbiam je i ciągle wracam :)

Mój ulubieniec

Uwielbiam mydła Arko. Mam bardzo wrażliwe dłonie i większość mydeł niestety mnie uczula. Gdy kupuję mydła Arko, mam pewność, że nic takiego się nie stanie.
Mydło Extra Cream bardzo ładnie pachnie, jest niezawodne jak każde mydło tej marki i rzeczywiście nawilża. Zapach po umyciu wcale tak szybko się nie ulatnia, więc jestem naprawdę zadowolona.

Pięknie pachnie i dobrze myje dłonie

Mydełko to co jakiś czas przywozi mi brat, ponieważ otrzymuje je on w pracy.
Produkt znajduje się w błyszczącym papierowym opakowaniu. Szata graficzna to połączenie bieli i zieleni, plus logo, napisy, skład.
Bardzo delikatny i przyjemny dla nosa, długo utrzymuje się na rękach
Mydełko;
Biała kostka 90 g która obficie się pieni po kontakcie z wodą, dokładnie myje dłonie, pozostawia je odświeżone i czyste, a przecież na tym tak naprawdę nam zależy, spisuje się również przy większych zabrudzeniach po kilku namydleniach wszystko schodzi.
Nie mam po nim suchych dłoni wręcz przeciwnie powstaje lekka nawilżająca powłoczka.
Spotkałam to mydełko również w osiedlowym sklepie i kosztowało 1.75 zł , cena bardzo przystępna, a jakość fenomenalna.

Dobre do codziennego użytku

Mydło to jest obecne w moim domu odkąd pamiętam.
Kształt kostki jest dobrze wyprofilowany i łatwo się ja trzyma w dłoni. Zapach jest ładny i delikatny.
Mydło nie wysusza, nie podrażnia, nie rozmięka w mydelniczce. Dobrze oczyszcza i neutralizuje zapachy.

Przyjemne, o ładnym zapachu

Mydło oceniam na 5 gwiazdek, gdyż nie mam do niego żadnych zastrzeżeń:
- ładnie pachnie
- delikatnie się się pieni i nie wysusza skóry
- nie robią się na nim bruzdy czy pęknięcia
- nie rozmięka na mydelniczce, kostka jest cały czas zwarta
- kostka ma wygodny, dobrze wyprofilowany kształt
- jest chyba wszędzie dostępne, ja kupuje je w sklepie spożywczym
- występuje w wielu rodzajach i wersjach zapachowych
- jest tanie.

Ogólnie: bardzo przyjemne mydło do codziennego użytku, nie zauważyłam wprawdzie, aby to mydło zawierało dodatkowy krem, ale cała reszta jest bez zastrzeżeń.

Całkiem fajne

Mydełko ma przyjemny delikatny zapach. Dobrze sie mydli i myje. Czyli spełnia swoje zadanie. Nie zauważyłam, żeby jakoś specjalnie nawilżał skórę rąk ale też jej nie wysusza. Mydełko jest poręczne, nie zajmuje dużo miejsca.

nie mam zastrzeżeń

Mydło przyjemnie pachnie, dobrze się pieni, łatwo się zmywa ze skóry. Kostka jest poręczna. Mydło jest łatwo dostępne - można go kupić w większości drogerii i hipermarketów. Niestety głębokie nawilżenie skóry, o którym pisze producent, moim zdaniem można między bajki włożyć. Przy dłuższym używaniu produkt - podobnie jak większość mydeł tego typu - nieco przesusza skórę

Dobre mydło

Jak cała rodzina Arko to mydło nie wychodzi poza szereg. Pieni się super, oczyszcza dokładnie. Nie zauważyłam po nim żadnego wysuszenia skóry. Ma prosty skład i przede wszystkim wyjątkowo niską cenę, dlatego chętnie po nie sięgam.

Zapach dzieciństwa.

Kupiłam całkiem niedawno kilka mydeł Arko. Nie spodziewałam się, że będą, aż tak fajne.

Plusy:
+ tanie
+ dobrze się pieni
+ tworzy kremową pianę
+ nie wysusza
+ poręczny kształt
+ pięknie pachnie - przypomina mi najpiękniejsze chwile mojego dzieciństwa, kremowo, kąpielowo, świeżo

Minus:
- jest mniej wydajne niż mydła Nivea
- kostka niestety mięknie i zmienia kształt.

lubię ten zapach

Moja babcia używa tego mydła odkąd pamiętam a teraz używam go i ja. Lubie jego zapach- czystość. Bardzo dobrze się pieni i porządnie myje. Nie wysusza skory dłoni i jest bardzo tanie.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zwykłe mydło

Mydło jak mydło, nie wiem czemu pisze "deep moisturising".. bo strasznie wysusza. Arko znam od początków swojego życia, począwszy od podstawówki aż po dziś dzień.
-wysusza
-mydlany ale przyjemny zapach
-dobrze myje
-dostałam od niego dziwnych krostek na dłoniach
-tani
-praktycznie wszędzie dostępny
-fajna piana

Używam tego produktu od: od bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

1968