Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
KWC LogobyWIZAŻ logo
Gąbki i aplikatory do makijażu

Sensum Mare Dermocosmetics Algotone, Gąbeczka do makijażu 

5 na 53 opinie
flame3 hity!
100% kupi ponownie

Porównaj ceny

cocolita.pl
Sensum Mare Algotone Gąbeczka do Makijażu Piaskowa
40,99  zł
topestetic
Sensum Mare, Algotone, Gąbeczka Do Makijażu, 1 szt.
49,00  zł

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
5 na 5
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Trwałość / wykonanie:
Design produktu:
Kupi ponownie: 100% osób
  • Milka05
    Milka05
    5 / 5
    10 stycznia 2025 o 18:51
    Idealna gąbeczka!
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Tą gąbeczka to cudo! Nakładanie nią podkładu to naprawdę przyjemność. Jest mięciutka, przyjemna dla skóry, wykonana z wysokiej jakości materiału - długo zachowuje swoje właściwości, nie odkształca się. Po zmoczeniu pęcznieje znakomicie wchłaniając wodę. Nie należy do najtańszych, ale zdecydowanie jest tego warta.
    Szczegóły:
    • Trwałość / wykonanie
    • Zgodność z opisem producenta
    • Stosunek jakości do ceny
    • Design produktu
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • Lukab
    Lukab
    5 / 5
    14 grudnia 2023 o 16:59
    Gąbeczka
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupiłam po obejrzeniu reklam, postaniwikam sama spróbować faktycznie czy działa. Kupiłam i nie zawiodłam się, jest mięciutka. Nie uczula, jest bardzo miła w dotyku.
    Zalety:
    • Jest idealnie mięciutka super się nakłada podkład.
    Wady:
    • Brak, no może mogłaby być trochę tańsza ????
    Szczegóły:
    • Trwałość / wykonanie
    • Zgodność z opisem producenta
    • Stosunek jakości do ceny
    • Design produktu
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 3 marca 2023 o 16:33
    IDEAŁ do BB
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedna próbka
    Gąbeczka od SensumMare... zwykle nakładałam podkład czy krem BB zwykłą wszędzie dostępną gąbeczką lub pędzelkiem, potem dostałam w prezencie tą i okazało się, że jakość, materiał i wykonanie ma WIELKIE ZNACZENIE. Nie oddała bym jej za nic :) idealnie nakłada krem BB, którego obecnie używam, jest delikatna i ma ciekawy kształt, dzięki któremu równe nakładanie BB czy podkładu nawet w okolicach oczu jest łatwe i przyjemne :)
    Zalety:
    • Kształt
    • Tworzywo/materiał z którego jest zrobiona
    Szczegóły:
    • Trwałość / wykonanie
    • Zgodność z opisem producenta
    • Stosunek jakości do ceny
    • Design produktu
    Produkt kupił/a w
    Otrzymałam w prezencie
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne


Artykuły

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.