L'Oreal Paris, Elseve, Bond Repair, Szampon do włosów

L'Oreal Paris, Elseve, Bond Repair, Szampon do włosów

Średnia ocena: 4.64/5

Szampon Bond Repair od Elseve to drugi krok intensywnej pielęgnacji wzmacniającej wewnętrzne wiązania włosa. Formuła wzbogacona została w 5% Bond Repair Complex z kwasem cytrynowym. Szampon oczyszcza i wzmacnia wewnętrzne wiązania włosa, a jego kremowa konsystencja bardzo szybko się pieni oraz rozprowadza na wilgotnych włosach. Po raz pierwszy nasze formuły wzbogacone w kwas cytrynowy przenikają przez powierzchnię włosa, aby wzmocnić zerwane wiązania.

Natychmiastowe przywrócenie siły włosom*, +82% odbudowa struktury włosów*, -98% złamań**, +90% blasku**.
* Test instrumentalny po 6 aplikacjach Pre-szamponu, szamponu oraz odżywki Bond Repair.
** Test instrumentalny po zastosowaniu Pre-szamponu, szamponu oraz odżywki Bond Repair.

do włosów suchych i zniszczonych
oczyszczające, wzmacniające
Skóra głowy
normalna

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Kosmetyk który zostaje ze mną

Zakochałam się w tym produkcie.
Ma piękny zapach super moc wzmocnia włosów które były bardzo osłabiane przez koloryzację.
Ma świetna butelkę, kostytencje i zapach.
Zostaję ze mną na dłużej.

Mocny szampon

Szczerze mówiąc odzwyczaiłam się od używania tak mocnych szamponów i kiedy pierwszy raz go użyłam, nałożyłam go dużo za dużo. Ten szampon trzeba nakładać w mniejszej ilości, bo bardzo się pieni. Jest to mocny szampon i normalnie nie stosuję ich tak często. Nie zauważyłam jednak negatywnych efektów stosowania go przy każdym myciu, jako część całego zestawu. Skóra głowy była dobrze domyta, nie przetłuszczała się bardziej. Zapach jest przyjemny, a opakowanie komfortowe.

ELSEVE BOND REPAIR SZAMPON

Nowa linia ELSEVE BOND REPAIR do włosów zniszczonych jest obłędna, nakładając szampon na włosy po zastosowaniu pre-szamponu naprawczego z tej samej linii, szampon świetnie się spienił, oczyścił skórę głowy, a do tego obłędnie pachnie, włosy są świeże gładkie I pięknie pachną. Zostaje że mną! Moje włosy są pół długie, grube i codziennie myte układane prostownica i wyglądają zdrowo z kosmetykami ELSEVE

Szampon L'oreal

Mam suche włosy, zniszczone końcowki. Często mam problem z rozczesywaniem, końcówki sie plączą.
Szampon ma fajną konsystencję, nie pieni się ale to w niczym nie przeszkadza. Dobrze myje, wzmacnia włosy, nadaje im blasku. Włosy są gładkie i odżywione.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Dobrze odżywione i pełne blasku włosy

Cudowny zestaw , który mam okazję testować dzięki akcji Wizaż!
Szampon z innowacyjnym składem regenerującym, który stosujemy jako drugi krok podczas mycia włosów.
Szampon ma małą i zgrabną buteleczkę, a w środku szampon o dobrej kremowej konsystencji i mlecznobiałym kolorze. Zapach cudownie przyjemny, a piana jaka się tworzy podczas mycia niezwykle aksamitna i łagodna dla włosów.
Włosy nie są splątane i trudne do rozczesania.
Szampon spełnia wszystkie wymogi dobrego i skutecznego produktu do włosów.
Wydajność ma bardzo dobrą.
Po umyciu widzę poprawę stanu moich zniszczonych i suchych włosów.

Szampon do zadań specjalnych

Marka Loreal jak zwykle nie zawiodła. Od lat stosuje Państwa kosemtyki. Ten szampon.stal się niezbędnym elementem z całej serii pielęgnacyjnej ale myślę że można go również używać samodzielnie. Ładnie oczyszcza skórę głowy nie plączę włosów. Nawilża i odżywia po same końce. Pozycja warta uwagi.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

L`Oreal Paris, Elseve, Bond Repair Shampoo (Szampon do włosów

Do włosów blond idealny polecam na 100 procent włosy są bardzo lsniace i wyglądają fantastycznie są wygladzone i miękkie w dotyku zapach idealny po stosowaniu juz nie używam nawet prostownicy polecam

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Dobrze oczyszcza, nie plącze włosów.

Szampon z serii Elseve Bond Repair jest drugim krokiem w trójstopniowej pielęgnacji. Szampon jest gęsty, wystarczy niewielka ilość do umycia skóry głowy, dobrze się pieni. Pachnie tak jak reszta kosmetyków z serii - świeżo i cytrusowo. Od szamponu oczekuję dobrego oczyszczenia i braku plątania włosów. Ten szampon spełnia moje oczekiwania. Skóra głowy jest oczyszczona, ale nie przesuszona. Dodatkowo włosy łatwo rozczesać po myciu.

Totalna porażka

Opakowanie jest małe i poręczne. Konsystencja produktu jest w porządku. Zapach również mi się podoba. Posiadam włosy długie do pasa. Po użyciu szamponu włosy plączą się. Stały się łamliwe oraz znacznie zaczęły wypadać. Jestem strasznie rozczarowana serią Bond Repair.

Przecież to jest rewelacja! ❤️❤️

Szampon stosuję jako drugi krok kuracji intensywnej pielęgnacji wzmacniającej.
Jestem zakochana w tym, że formuła została opracowana bez silikonów.

Konsystencja pozwala na łatwą aplikacje produktu na wilgotne włosy. Bardzo dobrze pieni się na włosach, nie trzeba nakładać go dużo. Jest bardzo wydajny. Ma delikatny, przyjemny zapach, który nie drażni.

Opakowanie produktu jest ładne. Szampon jest umieszczony w opakowaniu koloru białego ze srebrnymi i czerwonymi akcentami, jak inne kosmetyki z linii: pre-szampon i odżywka.

5% complex bond repair z kwasem cytrynowym wzmacnia wewnętrzne wiązania włosów dokładnie tak jak zapewnia producent.

Produkt jest godny polecenia ❤️
fantastyczny, rewelacyjny.

Należy zaznaczyć, że szampon bardzo dobrze oczyszcza skórę głowy, oraz włosy. Świetnie odbudowuje struktury włosów.

Podczas kuracji włosy stały się:
- mocniejsze,
- intensywnie odżywione,
- pełne blasku,
- nie kruszą się
- naturalne w dotyku,
- bardzo zdrowe,
- nie przetłuszczają się.

Posiadam włosy bardzo cieniutkie, zniszczone, ponieważ rozjaśniałam je z koloru czarnego, do platynowego odcienia blondu. Często narażam je na działanie wysokiej temperatury, ponieważ często je prostuje. Dlatego miałam duży problem z tym, że bardzo kruszyły mi się włosy, łamały się i zostawały na szczotce. Były pozbawione blasku, bardzo słabe, matowe.

Kuracja poprawiła jakość moich włosów, dlatego chciałabym Gorąco ❤️ polecić produkt.
Jak sprawdzałam, cena szamponu to około 50 zł. Chciałabym powiedzieć, że zdecydowanie jest warty swojej ceny.
Polecam każdej osobie, która ma zniszczone włosy poprzez rozjaśnianie, farbowanie, lub narażenie ich na wysoka temperaturę.

Ta kuracja nie zawodzi! A ja dalej będę ją kontynuować! ❤️

Przyjemny.

Bardzo dobrze oczyszcza skóre głowy. Przy czym robi to delikatnie i bezpiecznie dla wrażliwej skóry. Dobrze się pieni i jest wydajny, do tego ten boski zapach! Uwielbiam ten produkt.

Godny polecenia

Szampon spełnił moje oczekiwania. Ma ładny zapach, jest wydajny i dobrze się pieni. Nie obciąża włosów, które są dobrze oczyszczone i miękkie w dotyku, a w dodatku odzyskują swój blask. Ponadto łatwo się rozczesują, nie łamią się i są miękkie w dotyku.