Artdeco, Color Lip Shine Lipstick (Kremowa pomadka do ust)

Artdeco, Color Lip Shine Lipstick (Kremowa pomadka do ust)

Pojemność 2,9 ml

Żelowa, lekka konsystencja pomadki, zapewnia ustom nawilżenie oraz subtelny blask. Delikatny połysk oraz intensywna pielęgnacja podkreślają naturalne piękno ust. Doskonały produkt dla osób, które do tej pory używały błyszczyków lub preferują naturalne produkty do makijażu ust. Pomadka nadająca delikatnie lśniący efekt na ustach.

w sztyfcie
nawilżające
Efekt
perłowe

Godny zamiennik po nieodżałowanych Bourjois Color Boost

Zacznę od tego, że pomadkami mojego życia były Bourjois Color Boost pomadka do ust 07 Proudly Naked. Póki jeszcze były w sprzedaży kupiłam ile się dało, ale w końcu się skończyły. Poszłam do Spehory z resztką tej pomadki i za pomocą sprzedawczyni szukałyśmy najbardziej zbliżonego odcieniu. Oto jest ten! Art Deco 74!

Jest naprawdę podobny. Świetlisty, miły dla oka i ust, lekko połyskujący drobinkami, bardzo naturalny, ale nie niewidzialny. Dokładnie tego szukałam. Dla mnie bomba. Zostanie ze mną na pewno. Cena również jest przyjemna, jak na tę półkę.

POLECAM!