KWC LogobyWIZAŻ logo

Średnia ocena:
4,8 na 5
Kupi ponownie: 93% osób
  • 6 marca 2023 o 17:29
    Doskonałe nawilżenie na bardzo długi czas
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Moja ulubiona maść sama nie wiem ile tubek użyłam ale musi być zawsze w domu doskonale nawilża skórę twarzy jest wszechstronna doskonale radzi sobie z suchym ustami czy pietami a czasem zastępuje mi krem do oczu czy okaże się że kupiłam jakiś bubel jest to naprawdę dobry produkt i tani zapach jest piękny bardzo go lubię jest długo tłusta na skórze wygodna tubka i bardzo wydajna kupiłam w aptece
    Zalety:
    • Dobre i długie nawilżenie piękny zapach niska cena
    Wady:
    • Brak
    48 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Renees
    3 / 5
    20 kwietnia 2020 o 21:23
    Ze względu na parafinę w składzie nie nakładam jej na twarz
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Maść z witaminą A jest chyba trochę takim tanim aptecznym hitem. Ma dużo zastosowań i bez problemu wszędzie ją dostaniemy. U mnie jest zawsze w domu ale często o niej zapominam. Witamina A ma działanie łagodzące podrażnienia, natłuszczające, nawilżające, przyśpiesza regenerację skóry. Jest polecana dla skór problematycznych, atopowych oraz trądzikowych. Efektem stosowania tej maści jest wygładzona, nawilżona i zregenerowana skóra. I teraz o ile na przykład świetnie sprawdza się nakładana na spierzchnięte usta, popękane kąciki warg, suche łokcie, skórę z rogowaceniem mieszkowym to absolutnie bym tej maści nie dała na twarz.. W składzie jest parafina, i mnie np zapycha oraz sądzę, że sporą ilość osób może zapychać. Ale na każdą inną część ciała jest super. Polecam stosować ją na noc, fajnie natłuszcza i chroni skórę przed otarciami o pościel, prześcieradło, i dla mnie to jest istotne szczególnie przy skórze na ramionach gdzie mam rogowacenie mieszkowe. Dużo osób ją stosuje na trądzik, ja bym się nie odważyła, ale już trochę wiem jak moja skóra twarzy reaguje na niektóre składniki. Natomiast tak czy tak polecam, często jest to najszybszy ratunek dla popękanych warg albo skórek wokół nosa.
    43 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 27 listopada 2021 o 14:27
    Wiele zastosowań
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    W tej maści fajne jest to, że można jej użyć do wszystkiego. Ja generalnie używałam pod oczy, na spierzchnięte wargi, w miejsca bardzo wysuszone i kiedy miałam mocno zniszczone i przesuszone skórki. Dla mnie maść była jak nawilżający krem. Jako preparat pod oczy fajnie się sprawdził. Dobrze nawilżał, a sama aplikacja na delikatnej skórze była prosta. Konsystencja płynnie się rozsmarowała, a samego preparatu nie trzeba wyciskać w wielkich ilościach. Efekt jeśli chodzi o wysuszone miejsca, nie był natychmiastowy. Działa powoli. Nie przypadł mi do gustu jeśli chodzi o usta. Tutaj efektów brak. Sama maź jakoś opornie się wchłaniała. Czuć było natłuszczenie, ale sama maść była widoczna. Trochę jak wazelina. Ostatecznie i tak po czasie to wycierałam. Design jak to apteczny preparat.
    37 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 11 sierpnia 2024 o 22:23
    Cudo!!!
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Krem ma wiele zastosowan glownie na przesuszona skore, Po zabiegach laserowych, na starzenie sie skory. Ja uzywam go na cala powierzchnie ust. Swietnie nawilza, dlugo sie utrzymuje, jest dosc tlusty ale w ogole to nie przeszkadza. Radzic sobie z bardzo wysuszona, spenkana skora/ustami. Swietny produkt
    Zalety:
    • Jest meega wydajny bo jednak tubka przy stosowania go codziennie po kilka razy wystarcza na dobrze 4 miesiace
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 15 lipca 2024 o 13:08
    Zawsze w pogotowiu!
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Maść ochronna Retimax 1500 od Farmina to prawdziwy ratunek dla podrażnionej i przesuszonej skóry. Dzięki zawartości witaminy A, skutecznie odżywia i regeneruje skórę. Jej bazą jest wazelina, która tworzy warstwę okluzyjną, nawilżając i chroniąc skórę, jednocześnie pozostawiając ją miękką i gładką. Produkt jest idealny do pielęgnacji szorstkiej i popękanej skóry, a także do stosowania po opalaniu i zabiegach skórnych. Stosuję ją na noc na suche usta i zawsze mam ją pod ręką. Bez substancji zapachowych, jest delikatna i bardzo skuteczna. Polecam każdemu, kto potrzebuje szybkiej i efektywnej regeneracji skóry! ????
    4 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne