Mediheal, Aloe Vera Hydrogel (Hydrożel aloesowy z kwasem hialuronowym i ekstraktem z kwiatów lawendy)

Mediheal Aloe Vera Hydrogel - Hydrożel aloesowy z kwasem hialuronowym i ekstraktem z kwiatów lawendy do twarzy i ciała.

Unikalna receptura hydrożelu aloesowego łączy w sobie innowacyjną koreańską technologię z mocą płynącą prosto z natury. Zawiera wysoko skoncentrowany aloes, który w połączeniu z kwasem hialuronowym i ekstraktem z kwiatów lawendy jest doskonałym antidotum na podrażnienia delikatnej skóry. Efekt intensywnego nawilżenia i nawodnienia jest wyraźnie widoczny już po pierwszej aplikacji.

Lekka, orzeźwiająca formuła zapewnia długotrwałe uczucie odświeżenia i przynosi ukojenie odwodnionej i podrażnionej skórze.

Przywraca skórze nawilżenie
Przywraca skórze nawilżenie, wygładza ją i łagodzi już od pierwszej aplikacji.

Doskonały po depilacji
Niezbędnik Twojej pielęgnacji: doskonały po depilacji i goleniu, do złagodzenia podrażnień, oparzeń i wyprysków, jako nawilżające serum lub maska do twarzy, a nawet jako lekki, orzeźwiający zamiennik balsamu do ciała

preparaty punktowe
sucha, wrażliwa, normalna
łagodzące
w słoiczku
lekkie
żel

Aloes dobry na wszystko

Na recenzowany żel trafiłam już dawno temu stojąc przed półką z pielęgnacją koreańską w jednej z drogerii.

Żel zamknięty jest w plastikowym "słoiku" o naprawdę dużej pojemności. Zapach ma przyjemny, typowy dla produktów na bazie aloesu. Nie pamiętam już w jakim celu go kupiłam, jednak okazał się mieć wiele zastosowań. Szczególnie lubię go stosować latem - nakładany na twarz daje bardzo przyjemne uczucie chłodu, ukojenia i orzeźwienia. Uratował mi również skórę, i to dosłownie, na wakacjach w Egipcie, gdzie już pierwszego dnia kompletnie spaliłam sobie dekolt, ale na szczęście miałam go ze sobą i nakładany w dużych ilościach na spaloną skórę cudownie ją koił i schładzał. Ze względu na właściwości nawilżające stosuję go również jako maseczkę na twarz. Warto też wspomnieć o wydajności - stosuję go bardzo długo i dopiero zaczyna mi się kończyć.

Jednym słowem aloes jest dobry na wszystko i jak dla mnie to must have, szczególnie latem.

Cudowny ;)

Mediheal aloesowy hydrożel z kwasem hialuronowym i ekstraktem z lawendy to moje nowe odkrycie w codziennej pielęgnacji.

Żel zamknięty jest w 300ml, zielonym półprzeźroczystym słoiczku w którym bardzo fajnie widać ile kosmetyku zużyłam.

Konsystencja jest bardzo lekka, orzeźwiająca i przyjemnie pachnie. Przy nakładaniu towarzyszy fajne uczucie chłodzenia, nie lepi się i bardzo szybko się wchłania. Skóra po nim jest odżywiona i nawilżona. Rewelacyjnie sprawdza się po goleniu ponieważ łagodzi podrażnienia które mogą powodować uczucie swędzenia oraz niweluje powstające krostki.

Żel można stosować zarówno do ciała jak i do twarzy dlatego też po całym dniu pracy można zrobić z niego fajna i przyjemną maseczkę. Kosmetyk wcześniej schłodziłam w lodówce. Efekt był naprawdę fajny skóra była odświeżona, rześka, nawilżona i wygładzona. Efet kojacy był mega. Dzieki zawartosci ekstraktu z lawendy żel ma także właściwości oczyszczające, tonizujace, antybakteryjne i regeneracyjne. Hwas hialuronowy jest tak powszechny ze za wiele tu pisać nie trzeba.

ZAPACH

Plusy(+)
- nawilża
- zapach
- konsystencja
- dostępność
- cena
- momentalnie się wchłania
- uniwersalny produkt (ciało, włosy, twarz)
- opakowanie (dodatkowa pokrywka)
- schładza (żeby wzmocnić efekt można włożyć do lodówki, chwilę przed użyciem)
- koi skórę
- dobry na pogryzienia

Minusy(-)
- alkohol w składzie

Podsumowując hydrożel jest bardzo przydatni i do wielu rzeczy, moje nowe odkrycie.)

Lubię tego produktu używać po depilacji wtedy podrażnienia po goleniu nie są aż tak uciążliwe. Jest wydajny i w atrakcyjnej cenie dlatego warto go kupić. starcza na dość długo.

Wielofunkcyjny ratunek dla skóry :)

Hydrożelu aloesowego od Mediheal używam już od dłuższego czasu, to moje kolejne opakowanie i jestem z niego bardzo zadowolona.
Przede wszystkim żel ten kupiłam z myślą o stosowaniu na skórę głowy, która bywa miejscowo sucha i swędząca. Produkt ten nie tylko bardzo dobrze nawilża, neutralizuje suchość skóry, ale przynosi szybką ulgę przy podrażnieniach i swędzącej skórze - spełnia postawione mu zadanie w 100%.
Żel ten niejednokrotnie ratował mi też życie, gdy przesadziłam z przebywaniem na słońcu, przyjemnie chłodził, nawilżał i regenerował.
Szczerze mówiąc nie stosowałam tego żelu np. po goleniu, ale po przeczytaniu innych opinii chętnie wypróbuję go po goleniu nóg zamiast standardowego balsamu, bo też miewam problemy z podrażnieniami i krostkami. Nie omieszkam wrócić wtedy z edycją recenzji :)
Co jeszcze dobrego można o tym żelu napisać, to na pewno to, że ma skład wzbogacony m.in. kwasem hialuronowym (bardzo na plus), przyjemną konsystencję, wygodne opakowanie i wiele wiele zastosowań, każdy z pewnością wybierze coś dla siebie i będzie zadowolony.
Żel ten dużo bardziej przypadł mi do gustu niż ten z Holika, a opakowanie (przekładające się na wydajność) jest większe, cena zaś niższa :)
Polecam wszystkim :)

EDIT: Rzeczywiście żel aloesowy świetnie sprawdza się po goleniu nóg, po jego użyciu nie pojawiają się już nieestetyczne czerwone krostki i nie zauważam podrażnień, jednym słowem super działanie :)

Wykorzystała: kilka próbek

300ml głębokiego nawilżenia

Super żel. Dobrze się wchłania, nawilża i co najważniejsze skóra nie klei się po użyciu! Lekka konsystencja. Super działa kojąco na skórę, w szczególności po intensywnym opalaniu. Polecam w codziennej pielęgnacji.

Dobry

Bardzo dobry żel aloesowy który świetnie nawilża, szybko się wchłania i nie pozostawi lepkiej warstwy na skórze. A to jest duży plus, bo nie lubię jak coś się lepi. Nie czuje się wtedy komfortowo.

Bardzo ok aloes od Mediheal

Żeli aloesowych koreańskich używam nałogowo od wielu lat, to jest coś co zawsze mam w domu, tego akurat od Mediheal nie znałam, był w jakiejś promocji bodajże w Ross więc wzięłam kilka pudełek tak dla odmiany od żeli których zazwyczaj używam i sprawdzenia z ciekawości czy czymś się będzie różnił , chyba w sumie niczego z tej firmy nie miałam jeszcze to był pierwszy raz spotkanie z Mediheal. Żel nie jest ani mocno wodnisty ani bardzo gęsty, taki pomiędzy żelem a galaretką, pachnie troszkę mocniej i inaczej niż inne jakich używałam, świeży ładny zapach, ta lawenda chyba daje taką nieco inną nutę, żel ma dodatkowo kwas hialuronowy to raczej fajny pomysł. Jest to bardzo dobry, uniwersalny, wielofunkcyjny żel wiadomo każdy ma swoje zastosowania czy do włosów, ciała, twarzy, po goleniu, po opalaniu no do wszystkiego, ja używam jak mam mam jakieś około-okresowe pryszcze zawsze w tych samych miejscach boki ust brody. Produkt spełnia oczekiwania, łagodzi krostki czy strupki kiedy już rozwalę pryszcza :D Używam też do skóry głowy do odświeżania, nawilżenia, masażu jako taka wcierkę. Ja jestem zadowolona z niego i polecam, nie znajduję w nim żadnej wady. Wszystko co ma robić robi, w promce niezła cena, wydajny.

Kupię ponownie !

Produkt dostałam od mojej koleżanki, jak dla mnie rewelacja używam do wszystkiego - włosów, twarzy i całego ciała (szczególnie nóg po goleniu). Włosy są miękkie w dotyku i rozczesywanie jest łatwiejsze, jeśli chodzi o twarz to znakomita baza pod makijaż, super nawilża:) Używam również po goleniu - likwiduje zaczerwienienia i krostki. Zapomniałam również dodać, że jest rewelacyjny na oparzenia słoneczne, zwlaszcza jak włożymy do lodówki. Jeśli chodzi o konsystencje to oczywiście żelowa, ale lekka nie zapychająca i nie klei się. Dla mnie bardzo dobry produkt i na pewno kupię sobie drugie opakowanie :)

300 ml nawilżenia

Żel zakupiłam już w zeszłym sezonie wakacyjnym, bo bardzo lubię nawilżać aloesem nagrzaną słońcem skórę. I od razu zaznaczę, iż żel jest ważny 12 miesięcy od otwarcia, więc spokojnie mogłam dokończyć go w tym roku!

Kosmetyk ma żelową konsystencję i pachnie jak inne żele tego typu. Cieszy mnie w składzie dodatek kwasu hialuronowego, ponieważ jest to kolejny dobry nawilżacz. Żel dobrze nawilża skórę, koi – zwłaszcza daje ulgę po intensywnym opalaniu i po goleniu – a także wygładza. Dobrze sprawdził się również jako produkt do twarzy. Zgodnie ze wskazówką zawartą na opakowaniu trzymałam żel w lodówce i muszę przyznać, że właściwości chłodzące miał niezwykłe. I bardzo szybko się wchłaniał, nie zostawiał tłustej warstwy.

Żel ma dużą pojemność, a kosztuje około 20 PLN.
Polecam!

Idealny żel aloesowy

Miłośniczką żeli aloesowych jestem od zawsze. Przetestowałam już większość dostępnych w drogeriach produktów tego typu. Mediheal okazał się strzałem w dziesiątkę i wyróżnia się na tle podobnych kosmetyków. Formuła jest przyjemna, żel nie klei się, dobrze się wchłania. Przyjemnie koi podrażnienia. Super sprawdzi się też do pielęgnacji włosów. :) Polecam z całego serca.

Wielofunkcyjne cudo!

Ten żel aloesowy to mój hit pielęgnacyjny.
Stosuje go zarówno do twarzy, ciała jaki włosów. Muszę przyznać, że jest to najlepszy żel aloesowy z jakim miałam okazję się spotkać.

Ma piękny delikatny zapach, przy nakładaniu towarzyszy przyjemne uczucie chłodzenia, nie lepi się, bardzo szybko się wchłania. Skóra po nim jest odżywiona, nawilżona, promienna. Sprawdza się po goleniu, łagodzi podrażnienia, polecam go do zimnych okładów (schłodzony w lodówce i nałożony na skórę działa cuda)

Nakladam go również na włosy przed olejowaniem jako podkład oraz czasami po myciu na mokre włosy jako dodatkowe nawilżenie. Za każdym razem pogłębia efekt nawilezenia, włosy są mięciutkie, lsniace i gładkie.

Polecam każdemu, warto mieć go w szafie :D