L`Oreal Paris, Volume Million Lashes, Extra Black Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

Sprawdź ceny produktu

Tusz pokrywa rzęsy od nasady po końce, nadając im objętość i długość. Zawarte w mascarze czarne pigmenty nadają rzęsom nasycony odcień czerni. Dzięki szczoteczce "milionizer" rzęsy nie sklejają się, są rozdzielone, oraz wydają się gęstsze i dłuższe.
Aplikacja bez zbędnego obciążania rzęs:
- Szczoteczka "milionizer" - gęsta, elastomerowa szczoteczka dla efektu miliona rzęs. Wszystkie rzęsy są rozdzielone, a ich objętość zwiększona.
- Precyzyjny dozownik - optymalna ilość tuszu, bez nadmiaru, bez grudek, dla zapewnienia objętości rzęs.

Rozdzielenie i wydłużenie

Tusz zamknięty w eleganckim opakowaniu, z przyjemną szczoteczką, która dobrze rozczesuje rzęsy. Nie skleja się w grudki ani nie kruszy. Ładnie rozdziela włoski, podkreśla ich długość jedak w ogóle ich nie pogrubia. Za taką cenę liczyłam na efekt wow, a otrzymałam przyzwotość.

Beznadziejny

Ten tusz to dla mnie jedno wielkie rozczarowanie przez duże "R". Niestety w porównaniu z innymi tuszami z tej kolekcji wypada baardzo słabo. Rzęsy wyglądają dość ładnie na początku, a już po godzinie jest tragedia. Strasznie się osypuje i rozmazuje na dolnych rzęsach. Spodziewałam się po nim wiele, bo ma tutaj na wizażu bardzo dobre opinie, może zdarzyło się tak, że trafiłam na jakiś zły egzemplarz, a może po prostu chciałam, żeby był tak dobry jak so couture. Nigdy więcej do niego nie wrócę, a opakowanie wyrzucam już po niecałych dwóch tygodniach użytkowania.

Pogrubiernie i wydłużenie

Maskara dająca rewelacyjny efekt na rzęsach. Widocznie wydłuża i pogrubia. Nie osupuje się i nie rozmazuje w ciągu dnia. Mogłaby być tylko bardziej wydajna.

uwielbiam

Ten tusz u mnie daje efekt sztucznych rzęs, jest świetny. Pogrubia, wydłuża, nie skleja, nie osypuje się, jest intensywnie czarny. Szczoteczka jest silikonowa, duża ale dociera do każdej rzęsy. Nie wiem co więcej napisać dla mnie to ideał, jak prawie każdy tusz z serii VML. W internecie do kupienia za 25 zł, także tani i świetny tusz.

Lubię ten tusz jest jednym z moich ulubionych . Mam rzęsy raczej rzadkie ale długie i jak się nim pomaluje to odrazu jakby ich przybywa ;) fajnie wydłuża . Choć cena za niego wysoka ,lepiej poczekać na promocję

Jeden z fajniejszych

Używam tego tuszu z przerwami od kilku lat, jest jednym z moich ulubionych.
Przede wszystkim nadaje rzęsom intensywną czerń, wydłuża je i pogrubia, ale bez sztucznego efektu. Szczoteczka silikonowa, po nałożeniu na rzęsy nie pojawiają się grudki, nie skleja rzęs. Nie osypuje się, nie kruszy, wytrzymuje cały dzień.
Jedynym minusem tego tuszu jest fakt, że (w moim przypadku) dość trudno się zmywa. Demakijaż oczu trwa dwa razy dłużej niż innych tuszów.
Cena w drogeriach to około 65 zł, ja kupiłam w drogerii internetowej za 19 zł.

Dobry tusz

Volume Million Lashes to dobry tusz nadający objętości. Tak bym nazwała jego funkcjonalność. Dzięki gęstej szczoteczce z dużą ilością sylikonowych włosków dokładnie pokrywa każdą rzęsę niejednoczenie separując je od siebie. Delikatnie wydłuża rzęsy i nadaje im intensywny czarny kolor. Efektem maskary jest wachlarz ciemnych rzęs. Efektu sztucznych rzęs nie ma. Raczej pięknie uwydatnione rzęsy naturalne.

raczej nie

Kupiłam go tylko dlatego, że mój ulubiony tusz nie był dostępny. Ponoć miał nadawać objętość, otóż żadnej objętości nie zauważyłam. Wydłużenie a i owszem. Od pierwszego użycia nie miałam problemu z aplikacją gdyż szczoteczka nabiera tyle tuszu ile trzeba. Po paru godzinach zaczyna się niestety kruszyć i wpadać do oka, co nie jest zbyt przyjemne. Co do ceny. Standardowo koło 50zł, natomiast w drogeriach internetowych połowę mniej. Za ten tusz nie dałabym więcej niż 20zł. Raczej nie kupię go ponownie gdyż okrutnie mi podrażnił oko krusząc się wczoraj po 2 godzinach...

Ocena tuszu do rzęs

Witam. Kupiłam tusz na promocji w Rossmanie -55 %.
Głęboka czerń. Nie skleja rzęs. Dobrze się nim maluję rzęsy.
Wady osypuję pod koniec dnia, szybko się kończy :(

Super tusz dla mało wymagających

Kolejny tusz z Loreal, który mnie nie zawiódł. Bardziej się sprawdzi dla osób, które nie narzekają na swoje naturalne rzęsy a mianowicie jeśli są długie i bez problemu można je podkręcić to jak najbardziej ten tusz się sprawdzi. Szczoteczka silikonowa, dosyć mała ale gruba. Szczoteczka nabiera tuszu w odpowiedniej ilości, nie skleja rzęs i nie tworzy niechcianych grudek. Rozdziela i podkręca ale efektu pogrubienia nie widze. Tusz w ciągu dnia sprawdza się znakomicie, nic się nieosypuje czy rozmazuje. Tusz zaliczam bardziej do taki Hmm No fajny tusz ale nie zachwyca tak, że oh i ah ;) Całkiem możliwe, że kiedyś go zakupie ponownie ale jest jeszcze tyle tuszy do sprawdzenia...

Cudeńko

Tusz, który zawsze mam w kosmetyczce. Używam go na większe wyjścia bo nigdy mnie nie zawodzi. Przepięknie wydłuża moje rzęsy że aż dotyka brwi (mam sama z siebie długie rzęsy a on sprawia że moje wyglądają na stuczne), delikatnie pogrubia. Jak się za dużo warstw da to może sklejać. Aczkolwiek jest bardzo wydajny. Dopiero po pół roku zaczyna się kruszyć!! Bardzo go lubię :) koleżanka mi go poleciła ;)

Przez pewien czas mój ulubiony

Był jedną z tych zdobyczy w Rossmanie, z którym nie rozstawałam się, aż do następnej promocji. Odkryty około półtora roku temu, więc zdążyłam zużyć 2 opakowania. I o ile pierwszym byłam zachwycona, już w drugim coś mi nie spasowało. Być może miałam pecha i trafiłam na zły model, ale wydawał się lekko przeschnięty. Ale potrafię sobie radzić w takich sytuacjach więc po odpowiednim zabiegu, znów dawał mi poczucie długich i pogrubionych rzęs ( z mocnym akcentem na długich :) ). Niezbędnik codziennego makijażu. Natomiast myślę, że można znaleźć produkty o podobnych działaniu, ale w niższych przedziałach cenowych.