Eveline Cosmetics, Choco Glamour Eyeshadow (Błyszczący cień-toper do powiek)

Eveline Cosmetics, Choco Glamour Eyeshadow (Błyszczący cień-toper do powiek)

Pełna blasku i energii formuła cienia-topera do powiek sprawdzi się doskonale, gdy poszukujesz dla siebie dodatku nadprogramowego rozbłysku! Luksusowa receptura pozwoli Ci błyszczeć, gdy dookoła będzie ciemno! Toper sprawdzi się jako dodatkowa aplikacja na cienie, dodając im fantastyczny charakter. Zadba o efekt mokrej powieki, dzięki temu Twoja kreacja powali Cię na kolana! Powabna barwa cienia z serii Choco Glamour pozwoli stworzyć niespotykany makijaż, zarówno wieczorowy, jak i dzienny z nutą szaleństwa! Produkt nadaje się jako samodzielny cień lub toper. Można go aplikować na mokro i na sucho.
• Doskonała trwałość
• Jako cień lub toper
• Rozświetla makijaż
• Do aplikacja na mokro i na sucho
• Wyjątkowe opakowanie

prasowane
pojedyncze

• Opakowanie: 4

Wow wow wow!

Przez długi czas zastanawiałam się skąd tyle zachwytów nad zwykłym cieniem do powiek w klasycznym kolorze. Gdy w końcu udało mi się go dorwać i przetestować dołączyłam do grupy jego fanek.
Ten zwykły cień, wygląda niepozornie w opakowaniu, ale na powiece dzieje się magia. Przepięknie błyszczy, nie odkleja się i nie zbiera w załamaniach. Utrzymuje się na miejscu cały dzień, rozświetlając powieki i podkreślając makijaż. Daje bardzo elegancki efekt, który sprawdza się zarówno na co dzień jak i na większe wydarzenia. To mój must-have w kosmetyczce <3

Najlepszy cień jaki miałam

Długo polowałam na ten cień, bo trudno było go dostać zarówno stacjonarnie, jak i przez internet. Wiedziałam, że od razu go pokocham, gdy widziałam recenzje innych użytkowniczek. Tak też się stało. Uzywam go prawie codziennie, a denka nie widać. Jest z pewnością bardzo wydajnym kosmetykiem. Pięknie podkreśla też dolną powiekę. Błyszczy się już z daleka. Na promocji można go kupić nawet za 17zł.

Kupiony w: Drogeria Hebe

Niezły, ale to nie Moonstone

Wreszcie dorwałam i ja. Nie miałam nigdy Moonstone od BB , ale miałam okazję zaaplikować go sobie u koleżanki. I przepadłam. Nie kupiłam jednak nigdy. Pojawił za to "odpowiednik" od Eveline. Czy ten produkt to "jeden do jednego"? Oczywiście, że nie. Są nieporównywalne. Toper od Eveline jest jednak naprawdę dobry. Przede wszystkim w cenie promocyjnej kosztuje poniżej 20 zł, ale i regularna cena nie jest jakaś zaporowa. Opakowanie plastikowe, nie do końca dość dobrze się otwiera, ale do przeżycia. Ma dość duże drobiny co w momencie kiedy zaaplikuje zbyt zamaszyście (zawsze palcem- jak wszystkie błyski) jest problematyczny ponieważ może spać na policzek i niestety tam upiększać nam makijaż (zatem ostrożnie). Jest zbity, nie rozwala się, co ma duży wpływ na wydajność. Pięknie mieni się w słońcu. Naprawdę robi dobrą robotę. Nakładam bez bazy, wcześniej aplikując na powiekę jakiś cień (najchętniej) beżowy. Następnie palcem ten toper. I już. Makijaż oka gotowy. Czy polecam? Zdecydowanie. Zwłaszcza dla osób nie do końca biegłych w makijażu oka, blendowaniu etc. Ten toper i jakiś matowy cień pod spodem robi całą robotę. Dodam jeszcze, ze jest trwały, nie wchodzi w załamanie i nie ściera się jak cienie (przynajmniej u mnie Tarte). Zdecydowanie polecam.

Efekt wow

Miłość od pierwszego użycia. Cień idealny. Zapewnia piekny blysk. Cudownie prezentuje sie na powiece. Uzupełnia każdy makijaż. Aplikacja jest szybka , bezproblemowa. Atutem jest dostępność oraz korzystna cena. Produkt jest wydajny. Zamknięty w niewielkim opakowaniu z ładną szatą graficzną. Z pewnością będę wracać do tego kosmetyku.

Cień Choco Glamour Eveline

+ piekny blask
+ piekny efekt na powiekach
+ świetna jakość
+ korzystna cena

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

• Opakowanie: 5

Perełka wśród cieni do powiek

Nie zliczę ile razy próbowałam kupić ten cień. W końcu się udało!
Czy było warto? Absolutnie!

Cień ma przepiękny odcień. Daje niesamowity blask! Mieni się przepięknie. Już niewielka ilość produktu wystarczy by uzyskać taki efekt. Jest przy tym bardzo wydajny. Można go dokładać - stopniując w ten sposób intensywność.
Wygląda jak bardzo drogi cień do powiek, a jego cena jest naprawdę niska jak na taką jakość. Ma dość duże drobinki.
Osobiście nakładam go palcem - efekt jest nieziemski.

Polecam każdemu.

Hit minionej zimy

Cień w kolorze 01 Moon Sparkle z mocno błyszczący cień do aplikacji na mokro i na sucho. Ja polecam wklepac palcem. Świetnie sprawdza się przy makijażu wieczorowym

Niesamowity blask

Zakochałam się w tym cieniu.
Pięknie się mieni, przy świetle wygląda genialnie, niesamowicie błyszczy.
Idealnie napigmentowany, łatwo się z nim pracuje, osobiście nakładam go zwilżonym palcem bądź pędzlem wtedy efekt podoba mi się najbardziej.
Wizualnie opakowanie prezentuje się bardzo ładnie, błysk na pierwszy rzut oka,
złota ramka, no piękne.
Cena jest bardzo niska jak za taką jakość, a każdy zauważy nas blask.
Produkt niby dostępny w drogeriach, ale stacjonarnie miałam problem,żeby go dostać :).
Polecam,cudo.

• Trwałość: 4

Piękny efekt na powiece

Cień bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Wygląda pięknie już w samym opakowaniu. Na powiece daje piękny, złocisty efekt. Świetnie wygląda nawet nałożony solo. Lubię go do codziennego makijażu.

Jeśli chcemy delikatny efekt - nałóżmy go pędzelkiem. Nakładając palcem uzyskamy za to prawdziwą taflę.

Jedyną wadą produktu jest jego lekkie osypywanie.

Kupiony w: Drogeria Natura

Gimme Chocolate <3

W mojej recenzji nie będę się odnosić do cienia Moonstone z Bobbi Brown, powód jest bardzo prosty-to cacko nie jest na moją kieszeń. Zresztą, nawet nie kierowałam się tym porównaniem przy zakupie.
Błyszczącą czekoladkę z Eveline kupiłam, bo po prostu spodobał mi się ten cień gdy testowałam go w drogerii. Wychodząc z budynku, wprost w styczniowe popołudniowe słońce, na wewnętrznej stronie nadgarstka zadziała się magia-istne fajerwerki błyszczących iskierek oraz drobinek. Cudo po prostu <3
Ciężko jest go dostać w drogeriach, a już szczególnie na promocji. Ale mi się w końcu udało i jestem z tego powodu przeeeeszczęśliwa.

Bo ten produkt to piękny efekt daje. Jest to cieplejsze złoto, ale bez tonów żółtych, miedzianych czy oliwkowych-po prostu takie stonowane złoto. Cudownie rozświetla, pięknie migocze w świetle słonecznym oraz sztucznym, daje efekt migotliwych wymiarowych iskierek. Świetnie się dogaduje z każdą kolorystyką cieni-noszę z dziennymi beżami oraz brązami, łączę z bordo w makijażu okazyjnym, a gdy chcę zaszaleć oraz pobawić się makijażem to i zielenią lub fioletem lądował na powiece, a nieraz z tego cienia Eveline robię szybką opcję na dzienny makijaż(kreska, tusz i już)-w każdym makijażu ten cień wspaniale się sprawdza.
Kiedy go użyłam po raz pierwszy do pracy to dwie panie zapytały co mam takiego ładnego na powiekach ;)

Cień w opakowaniu jest zbity i twardy*, ale w aplikacji absolutnie bezproblemowy. Świetnie się przenosi na powiekę(ja używam do tego po prostu palca, jak zresztą przy większości błysków) i łączy z innymi cieniami, nie muszę go dokładać w nieskończoność, bo już jedno pociągnięcie palcem daje nasycony efekt bez prześwitów.
Świetnie się przykleja do zwykłej bazy pod cienie(u mnie Inglot lub Hean), daje wtedy delikatniejszy efekt, taki akurat na co dzień(ale nadal cudownie błyszczący). Nałożony na glitter glue daje mocno błyszczący efekt foil.
W obu przypadkach trzyma się bezbłędnie cały dzień aż do demakijażu. Nic się nie osypuje, nie roluje(czego się trochę obawiałam, bo podobne błyskotki z My Secret są lekko tłustawe i bez dobrego gruntu potrafią się rolować), nie blaknie ani nie migruje na policzki. Przetrwał nawet mocno łzawe krojenie kilku cebul :D

Kolor, wykończenie, aplikacja oraz właściwości-ja jestem zakochana.

*przeżył bez szwanku przeprowadzkę na drugi koniec Polski kiedy to straciłam dwa turboty, trzy pojedyncze cienie z Hean oraz Claresy, a także jeden z błysków MySecret-mimo zabezpieczenia każdej sztuki z osobna.

Kupiony w: Drogeria Hebe

• Zgodność z opisem producenta: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 3

O co cały ten zgiełk?

Od kilku miesięcy dorwanie cienia w drogeriach zarówno internetowych jak i stacjonarnych graniczy z cudem - ciągle go brakuje. Pomyślałam, że skoro jest taki rozchwytywany jako znacznie tańszy zamiennik innego cienia, w dodatku wychwalany na YT, to musi być to ósmy cud świata. Upolowałam i stwierdzam stanowczo - NIE JEST. Być może miałam wobec niego zbyt wygórowane oczekiwania, ale w mojej opinii jest to całkiem przeciętny produkt, napakowany dość dużymi drobinami brokatu, które owszem dają błysk, ale nie jest to efekt, jakiego oczekiwałam. Spodziewałam się bardziej efektu gładkiej, połyskliwej tafli, a nie produktu o dość nierównomiernej strukturze, jaką dają duże drobiny. Czasem lubią one przemieścić się pod oko i pobłyskiwać na licu.
Aplikuję zwykle palcem jako topper na inne cienie - jest dość suchy i przez to "tępy", aczkolwiek trzeba mu to przyznać, jest królem trwałości. Cały dzień w niezmienionym stanie to świetny wynik i za to brawa. Pudełko dość tandetne, kiepsko się otwiera, cena bez promocji zdecydowanie zbyt wysoka. Jednym słowem można kupić, ale jak się nie uda go dorwać, to nie ma co rozdzierać szat.

Kupiony w: Inna drogeria

Piękny blask

Opakowanie cienia/ toppera jest bardzo solidne i ładne. Przetrwa nawet w podróży co jest wielkim plusem.
Kolor jest obłędny.
Podoba mi się to że można nim uzyskać różny efekt. Inaczej wygląda nałożony pędzlem tylko na bazę czy korektor a zupełnie inaczej na klej nałożony palcem. Przez co można użyć go w makijażu dziennym i wieczorowym.
Trwałość jest super.

Dla mnie jest to produkt, który zawsze będzie w kosmetyczce.