Bandi, Fito Lift Care, Rejuvenating Eye Cream (Odmładzający krem pod oczy)

Bandi, Fito Lift Care, Rejuvenating Eye Cream (Odmładzający krem pod oczy)

Intensywnie odmładzający krem przeciwzmarszczkowy do skóry okolic oczu, także delikatnej. Wygładza, regeneruje oraz przywraca komfort optymalnego nawilżenia naskórka. Zawiera aktywny kompleks najskuteczniejszych fitosteroidów, tzw. roślinnych hormonów, które przeciwdziałają m.in. utracie elastyczności i napięcia skóry w wieku dojrzałym. Skuteczność intensyfikują bioprzyswajalna biotyna, skwalan oraz proteiny ryżowe, które nawilżają oraz chronią skórę przed przesuszeniem. Spłyca zmarszczki, spowalnia proces starzenia się skóry i zmniejsza już istniejące objawy upływu czasu. Nie zawiera substancji zapachowych ani barwników.

Wskazania: dojrzała, sucha skóra wokół oczu, wymagająca nawilżenia, regeneracji i spłycenia zmarszczek.

kremy pod oczy
regenerujące, nawilżające, liftingujące, wygładzające, przeciwzmarszczkowe
bezzapachowa
z pompką

Szkoda!

Kosmetyk przypomina mi formułowo bardziej maskę niż krem. Nie jest w ogóle plastyczny, można go nałożyć jedynie poprzez wyklepywanie co nawet w najmniejszej ilości stworzy nam dość grubą okluzję. Nie każdemu sprawdzi się przez to pod makijaż.
I nie każdemu sprawdzi się na noc - patrz: mi. ;) Niestety niezależnie od ilości i tego jak nisko bym go wklepała, ten produkt okropnie migruje do środka oka w czasie snu. Rano oczy są zawsze(ale to zawsze!) aż opuchnięte i wyglądają na bardzo zmęczone przez taki stan rzeczy, ilość tzw. śpiochów je po prostu przerasta.
I naprawdę wielka szkoda, bo krem sam w sobie doskonale nawilża i odżywia nawet bardzo potrzebującą skórę. Pod tym względem jest naprawdę fantastyczny i żałuję, że robi takie kuku, bo mało który kosmetyk dedykowany tej okolicy ma tak fajne działanie.
Opakowanie wykończę, ale raczej jako kurację kilka razy w tygodniu, gdy nie planuję na następny dzień wyglądać jak milion dolarów, jednak raczej już do niego nie wrócę.

Lekko napina

Przy regularnym stosowaniu kremu zauważyłam, że lekko napina skórę pod oczami. Niestety nie mogę potwierdzić, że jedno opakowanie skutecznie odmładza. Opakowanie kremu jest niewielkie 30 ml, plastikowe, z ładną szatą graficzną, z pompką dozującą potrzebną ilość kosmetyku.
Jak dla mnie krem ma taki dziwny, jakby nieco chemiczny zapach. Krem jest biały o lekko lejącej konsystencji. Po nałożeniu pod oczy dość długo się wchłania, trzeba odczekać z nałożeniem makijażu ok. 15-20 min.

Swietny nawilżacz

Po pierwsze opakowanie na ogromny plus, pomka idelana do dozowania.
Po drugie siła nawilżenia bez podrażnień.
Po trzecie wydajnośc - bardzo duza, wystarczy odrobina by nawilżyć okolice oka.
Po czwarte mocno rojaśnia - idealny dla osób z problemem z cieniami wokół oczu (pamiętajcie jednak o silnym nawodnieniu)
Niestety krem nie zmneijsza opuchnięć a na tym najbardziej mi zależało.
Zmniejsza za to drobne zmarszczki wokół oczu z sposób widoczny i napiecie powiek.
Na dzień jak najbardziej sprawdza się ale w malutkiej ilości bo wchłania się szybko.
Czuć, ze jest to bogaty krem i widać różnicę na skórze dojrzałej. Niestety nie działa na opuchliznę.

Likwiduje zmarszki

Używam od kilku lat i wracam jak bumerang do niego...niestety. Bo ma nieekologiczny skład, jest mało wydajny, drogi i trochę za tłusty pod makijaż. Jako jeden a bardzo nielicznych wystarcająco nawilża odżywia i chroni moją mega suchą skórę pod oczami 50+. Dodatkowo ta skóra ma skłonnośc do podrażnien i zaczerwienienia...koszmar. Niestety jestem zmuszona spedzac sporo czasu na silnym wietrze wiec oprócz okularów ochronnych muszę zabezpieczac tez skórę. Zabezpieczam najpierw nim a potem kremem z filtrem Avene sun (suchy dotyk)który jako jedyny spf nie podrażnia mi oczu. Krem BanDi prasuje mi zmarszczki wynikłe z przesuszenia i podrażnień. Na szczęście czasem można go kupić na promocji. Jak pzestaję go używać to zmarszki oczywiście po jakimś czasie wracają.

Działa

Ostatnio stawiam na Polskie firmy :)
O Bandi słyszałam już wieeeele lat temu od kosmetyczki, ale jakoś tak nigdy nie było nam po drodze.
Mam krem pod oczy i krem do twarzy.
Skupię na tym.
Opakowanie estetyczne, aplikacja z pompki bardzo wygodna. Ktoś napisał, że za dużo się wyciska, ja swobodnie mogę decydować czy mniej czy więcej pobieram krem.
Zapach średnio wyczuwalny, może i ciut specyficzny , ale naprawdę trzeba "wytężyć" węch żeby się zagłębić. Osobiście lubię jak produkty ładnie pachną, ale to nie dyskwalifikuje go w mojej ocenie.
Jest gęsty, nie trzeba wiele aby nałożyć na skórę.
Nawilża cudnie. Wnika w skórę świetnie. Nakładam rano i wieczorem. Po śnie skóra jest nawilżona, zmarszczki troszkę wygładzone. Dobrze sprawdza się pod korektorem. Wg mojej oceny działa.
Nie budzę z buzią niemowlaka, ale naprawdę odczuwam, że moja skóra dostaje porcję całkiem dobrego produktu.

Dziwny

Krem ma dość zbitą konkretną konsystencję, nie pachnie pod palcami miałam wrażenia takiego jakby piasku czy granulek. Nie wiem co kremy pod oczy z Bandi mają ale to już kolejny kolejny krem po którym szczypie mnie okolica oczu. Krem fajnie nawilża ale zostawia taka hydrofobową dziwną warstwę. Na dzień jak dla mnie się nie nadaje.

Porządny krem pod oczy z drogerii

Szukałam kremu pod oczy, który by w końcu odżywił skórę pod oczami w znośniej cenie i w końcu znalazłam. Po krótkim użytkowaniu widać, że skóra jest odżywiona i przyjemnie miękka. Mam naturalnie dość suchą okolice pod okiem i ten krem radzi sobie z tym fenomenalnie. Jestem alergikiem, a on mnie nie uczula co jest kolejnym plusem. Bardzo polecam!

Czasem warto posiłkować się opiniami na Wizażu :)

Szok, że w tak niskiej cenie można znaleźć taką perełkę. Krem Fito Care to po prostu rewelacja! Ukojenie, otulenie i pożądna dawka nawilżenia do skóry pod oczami. Zregenerował mi całą strefę pod okiem, która po nieudanym kremie od REN była masakrycznie przesuszona i przypominała papier ścierny. Przy regularnym stosowaniu produktu, zauważalna jest poprawa napięcia skóry pod okiem. Poprawia się także jej koloryt. Strefa pod okiem jest dogłębnie nawilżona, rozświetlona, zauważyłam również nieznaczne spłycenie drobnych zmarszczek. Pojemność to aż 30ml! Pompka funkcjonuje bez zarzutu. Krem jest bezzapachowy, więc też nie powinien podrażniać. Według nie jest mega delikatny, a swoje robi. Stosuję go na noc, ponieważ na dzień nie używam kremu pod oczy, bo dość intensywnie się maluję. Polecam serdecznie, bo w tej cenie niczego lepszego nie znajdziecie! Serio!

Cudowny krem

Krem nakładam na noc, bo uważam że jest dość ciężki i pod makijaż się niestety nie nadaje. Ale ten krem robi cuda z okolica oczu. Skóra jest nawilżona, ujędrniona, nie ma opuchnięcia pod oczami. Generalnie cudowny krem. Dodatkowo ma super opakowanie z pompką dzięki czemu jest bardzo higieniczne. Polecam gorąco!!!

Wykorzystała: kilka próbek

Bardzo dobry do nocnej regeneracji skóry wokół oczu

Do mojej cery jeszcze nie aż tak bardzo zmagającej się ze zmarszczkami i do tego mieszanej, ten śnieżnobiały, delikatny w dotyku, i pięknie, lekko się wmasowujący krem, jak na dzień okazał się jednak zbyt treściwy, nie wchłaniając się idealnie i pozostawiając mi pod oczami tłusty, cieniutki film, świetnie przyswajający odbicia tuszu do rzęs na dolnych powiekach.

Posiadane próbki zużywałam zatem na noc, co zajęło mi kilka tygodni, bo krem jest bardzo wydajny, i jednorazowo wystarcza do aplikacji malutka, wyciśnięta z opakowania kropelka.
Ale odkryłam drobny minus.

Dosłownie widzę – na zdjęciu w Internecie, bo ja korzystałam z saszetek z próbkami, że w celu sprzedaży kosmetyk zamknięty został w ładnym, estetycznym cylinderku z pompką, mającą ułatwić dozowanie produktu i zabezpieczającą go przed przedwczesnym utlenieniem. Ze zdjęcia wynika, że sprawdzony przeze mnie przy okazji innego produktu, ten kaliber pompki nie jest zbyt kompatybilny z kremem pod oczy, bo zbyt duży jak na potrzeby precyzyjnego dozowania małej ilości kosmetyku. Otworek jest po prostu zbyt duży jak na preparat pod oczy, którego wystarczy do aplikacji niewielka kropla, i chlupie na raz solidnym kleksem, którym można byłoby okrasić całą twarz. Kwestia wprawy i wyrobienia drygu w bardzo subtelnym operowaniu pompką.

Jeszcze mogę się przyczepić do zapachu kremu, który jest lekki, ale dziwny, specyficzny, i trudno nazwać go ładnym, choć na tyle subtelny, że da się wytrzymać.

Poza tym być może pozostawiany przez krem niewchłonięty, delikatny film i apteczno-laboratoryjny zapach świadczą na jego korzyść – dowodząc braku w składzie silikonów dających "poślizg" przy aplikacji i syntetycznych substancji zapachowych.

Tym bardziej, że krem – skutecznie działa.
Skóra pod oczami, po zaaplikowaniu na noc i po przebudzeniu była świeża, dobrze nawilżona, pozbawiona cieni i drobnych linii od zmęczenia, bo nagminnie się nie wysypiam. Po kilku nocach miałam silne wrażenie, że skóra pod oczami się rozjaśniła, optycznie "otwierając" oczy, i sprawiając automatycznie, że cała twarz wydawała się bardziej rozświetlona i wypoczęta.

Reasumując – na dzień do cery mieszanej zbyt bogaty, ale do kompleksowej pielęgnacji i regeneracji nocnej zapewne każdej cery – krem jest świetny, i wart polecenia – należy jedynie delikatnie operować pompką, żeby tego półpłynnego skarbu niepotrzebnie nie marnować.

Intensywnie nawilża delikatną skorę wokół oczu

Krem oceniam na podstawie jednej próbki,która była dołączona do ampułki przeciwtrądzikowej od BANDI.
Wystarczyło mi na 6 aplikacji. Krem jest bezzapachowy, mleczny i lekkożelowy.
Po nałożeniu na skórę czuć przyjemne chłodzenie i intensywne nawilżenie.
Najważniejsze dla mnie jest to,że krem nie wywołał pieczenia czy łzawienia co często zdarza mi się przy tego typu produktach. Początkowo skora się mocno świeci w miejscu nałożenia kremu,ale później ładnie się wchalania. Po 3 dniach stosowania skóra pod oczami była widocznie jaśniejsza i wygładzona. Myślę,że jest to wynik intensywnego nawilżenia.
Oczywiście nie zauważyłam działania przeciwzmarszczkowego,bo okres stosowania kremu był za krótki niemniej jednak uważam,że krem ma potencjał i warto go wypróbować nawet przy pierwszych zmarszczkach.

Odmładzający krem pod oczy-BANDI

Uwielbiam i polecam. Bardzo gęsty i treściwy krem pod oczy. Po aplikacji czuć odżywienie skóry. Rano okolica oka wygląda bardzo ładnie. Przyjemny zapach oraz jest to bardzo wydajny krem. Ma specyficzną formułę jakby z jakimiś drobinkami. Polecam wypróbować