MD Amber Beauty, Perłowy peeling myjący

MD Amber Beauty, Perłowy peeling myjący

Cena PLN 164.00

Zanurz się w pięknie perłowego blasku dzięki naszemu Perłowemu Peelingowi Myjącemu. To wyjątkowe połączenie naturalnych składników przyniesie Twojej skórze niezwykłe doznania oczyszczenia, odnowy i promienności.

Nasz Perłowy Peeling Myjący to luksusowa pielęgnacja dla Twojej skóry. Delikatnie usuwa martwe komórki skóry, odsłaniając jej zdrowszą, bardziej promienną powierzchnię. Pył bursztynowy działa jak magiczne mikrokule, które przywracają skórze gładkość i blask.

Ekstrakt z perły to prawdziwe bogactwo dla Twojej skóry. Jego odżywcze właściwości regenerują skórę, przywracając jej elastyczność i jędrność. Dodatkowo, kwas cytrynowy rozjaśnia przebarwienia, wyrównuje koloryt skóry, nadając jej zdrowy, promienny wygląd.

Przywróć swojej skórze naturalne piękno, gładkość i miękkość dzięki Perłowemu Peelingowi Myjącemu. Jego delikatna, jedwabista tekstura otuli Twoją skórę czułością, odmładzając ją i przywracając witalność.

Poczuj się jak prawdziwa perła w morzu pielęgnacji, korzystając z naszego Perłowego Peelingu Myjącego. Zanurz się w luksusie i ciesz się widocznymi efektami, gdy Twoja skóra otrzymuje piękno i doskonałą pielęgnację, która przyciąga uwagę.

odświeżający, oczyszczający
zapachowa