Beyonce, Heat Rush EDT

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Znana piosenkarka Beyonce wprowadza nowy zapach o nazwie `Heat Rush` jako następca zeszłorocznej edycji `Heat`. Jej pierwszy zapach okazał się wielkim sukcesem. Najnowszy zapach ma się pojawić na rynku w lutym 2011 roku.
`Heat Rush` to kolejna edycja tworzona we współpracy z Coty Beauty. Nowa wersja jest idealnym towarzyszem dla `Heat` ponieważ ciepło jest idealne dla nocy, gdy `Heat Rush` będzie ciepłem przeznaczonym na na codzienne spacery i spotkania. Beyonce przywiązuje dużą uwagę na tworzenie jej perfum i podchodzi do nich jak do pisania piosenek.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe: czerwona pomarańcza, wiśnia, marakuja, orchidea, hibiskus, kwiat mango, drzewo tekowe, ambra, piżmo

<50ml

60% jesień/zima 40% wiosna/lato

Szkoda, że nietrwałe

Woda toaletowa w ładnym flakoniku z zacinającą się i piszczącą zatyczką. Zapach dość ciekawy,słodki,ale delikatny. Czuć owoce i jakby gdzieś w tle mleczny zapach. Wszystko współgra ze sobą. Zapach otulający i bardzo przyjemny dla nosa. Niestety radość trwa krótko,bo zapach ulatnia się i po pół godzinie nie czuję już niczego. Może delikatnie zostawia ślad zapachowy na tkaninie,ale na skórze nie trwa długo. Myślałam,że woda toaletowa będzie utrzymywać się chociaż do 2 h,ale niestety... Cena trochę za wysoka na tak krótką trwałość.

HIT

Mój absolutny hit. Zapach należy do jednego z moich ulubionych i towarzyszy mi od lat. Wystarczy dwa razy psiknąć, a zapach utrzymuje się przez większość dnia, a co za tym idzie jest bardzo wydajna i przede wszystkim w korzystnej cenie

Beyonce, Heat Rush EDT to raczej mgiełka w eleganckim flakonie.

Szukałam owocowo-kwiatowego zapachu na lato. Po licznych próbach w drogerii uznałam, że Heat Rush będzie idealny. Niestety tak to już jest, że testery pachną ładniej i dłużej. Zawartość mojego flakonu okazała się nieco inna. Zapach jest bardziej 'płaski', nie rozwija się, szybciej ulatnia się. A szkoda, bo woda toaletowa Beyonce, Heat Rush ma potencjał. Tester pachniał naprawdę pięknie.
Flakon przyciąga wzrok i zachęca do zakupu. Jest elegancki i solidnie wykonany. Na dole szkło jest intensywnie pomarańczowe. Ten kolor przywodzi na myśl zapach letni, egzotyczny, ciepły. Ciekawy jest kształt flakonu. Na dole jest szeroki. Smukleje ku górze. Prezentuje się on naprawdę dobrze na toaletce.
Zapach nadaje się na wiosnę i lato. Jest typowo owocowy. Mało tu kwiatów. Ja czuję głównie marakuję i pomarańczę. I tak przez cały, ale krótki czas. Podstawę podobno stanowią piżmo, bursztyn i drzewo tekowe. Jaka szkoda, że ich w ogóle nie czuję. Gdyby to zestawienie było wyczuwalne chociaż przez chwilę, od razu byłoby lepiej. Beyonce, Heat Rush to zapach, który nie rozwija się. Od początku do końca jest taki sam, czyli owoce, owoce, owoce. Trwa to jakieś 2 godziny, a potem całkowicie znika. Wiem, że to woda toaletowa, a nie perfumowana, ale mimo wszystko trwałość powinna być lepsza. Beyonce, Heat Rush EDT to raczej mgiełka w eleganckim flakonie. Szkoda tylko, że za mgiełkę przyszło mi zapłacić (w promocji) blisko 100 zł.

Owocowy słodziak

Kupiłam te perfumy, ponieważ wyczułam je u mojej przyjaciółki i zakochałam się w tym zapachu! Od razu wyszukałam je w internecie i akurat trafiłam na promocje, trafiłam idealnie!
Zapach jest owocowy, słodziutki, ale ma w sobie też świeże nuty, które idealnie się równoważą. Najbardziej wyczuwalna jest nuta soczystej, słodkiej pomarańczy oraz wiśni. Myślę, że to perfumy idealne na ciepłe dni, są rześkie, wesołe, przy tym bardzo dziewczęce. Naprawdę ten zapach był strzałem w dziesiątkę i na pewno kupię kolejną butelkę!

Zapach gwiazdy ;)

Zapach nie kupiłam sama, choć wcześniej już miałam okazję go powąchać w drogerii, ale ostatecznie trafił w moje ręce w prezencie. Jestem osobą sentymentalną i zawsze rzeczy ofiarowane od innych, bliskim mi osób maja dla mnie większość wartość i podchodzę do nich z uśmiechem.

Zapach na pewno wzbudza ciekawość ponieważ jest on pod imieniem samej Beyonce, a kto z nas nie chciałby pachnieć jak gwiazda.

Kompozycja zapachowa jest zdecydowanie słodka, a dokładnie kwiatowo - owocowa. Nuty zapachowe, które komponują zapach to czerwona pomarańcza, wiśnia, marakuja, orchidea, hibiskus, kwiat mango, drzewo tekowe, ambra, piżmo.

Zapach utrzymuje się dobrze w ciągu dnia, zarówno na ciele, jak i ubraniach czy włosach. Jest wyczuwalny i zwraca na siebie uwagę innych osób, ponieważ zdarzyło mi się dostawać pytania co to za zapach.

Noszę go w zasadzie cały rok i niezależnie od pory dnia, więc to oznacz, że jest bardzo uniwersalny pod tym względem.

Flakonik jest bardzo ładny, elegancki, dobrze prezentuje się na toaletce. Cena w stosunku do jakości jest adekwatna.

Piękny zapach..

Perfumy te zawładnęły moim sercem od kiedy pierwszy raz je zobaczyłam na półce sklepowej - maja piękny, elegancki flakon który zachwyca jak się na niego spojrzy. :) Zapach jest słodki, ale nie przytłaczający. Możemy tak wyczuć owocowo- kwiatowe nuty które są bardzo kobiece, energiczne i zmysłowe. Możemy wyczuć zapach pomarańczy, czereśni, marakui, a także woń mango i orchidei które znane są z przyjemnego zapachu. Zapach bardzo długo się utrzymuje. Na ubraniu można je wyczuć nawet po kilku dniach więc jest to bardzo na plus. Cena jest przystępna, uważam, ze perfumy są warte swojej ceny, ja osobiście już posiadam któryś flakon z kolei. :)

Piękny owocowy zapach!

Perfumy ujeły mnie swoją lekkością i soczystym zapachem.
Fajny, dzienny, nie duszący.
Opakowanie bardzo ładne, trwałość nie najgorsza jak na edt 6h -skóra, ubranie - 10h.
Polecam kupować w internecie, bo cena w Ross. jest z kosomosu.

Używa produktu od: próbka

Cukierek albo psikus

Ulepna, zgrzytająca słodycz w złym tego słowa znaczeniu.
Lubię słodkie zapachy, ale w znaczeniu waniliowym, czekoladowym, kokosowym...
Nie w wydaniu rozpuszczonych, pomarańczowych cukierków Nimm2.
Czuję dojrzałą, czerwoną pomarańczę, której ociekające sokiem plastry leżą na słońcu i aż lepią się od słodkiej cieczy. Na to trochę cukru, trochę puply złożonej z bliżej niezidentyfikowanej mieszanki kwiatowo-owocowej i bum! Heat Rush gotowe.
Zapach skrajnie infantylny, dla mnie nie do przyjęcia. Nie otula, nie rozgrzewa, pojawia się na chwilę i zaraz znika.
Parametry słabe, szczególnie porównując do podstawowego Heat o solidnej trwałości i niezgorszej projekcji.
Żaden to rush, co najwyżej teenage crush.

Jak skóra skąpana sokiem owocowym!

Kupiłam ten zapach dzięki pozytywnym recenzjom na wizażu - dziewczyny, dziękuję :D!
Zanim przetestowałam ten zapach, miałam wrażenie, że to będzie kolejna, owocowa i nietrwała edycja limitowana od kolejnej piosenkarki. Większość "letnich" zapachów pachnie na mnie krótko, więc nie spodziewałam tu się przełomu. Dziewczyny pisały, że ten zapach pachnie jak owoce egzotyczne, jak sok owocowy multiwitamina, jak cukierki Nimm2 - to wszystko prawda, nic dodać, nic ując! Heat Rush są zapachem owocowym, słodko-kwaśnym, pachnie egzotyką. Są cudownie optymistyczne, poprawiają humor po ciężkim dniu. Nie znam lepszej pory roku dla tego zapachu, jak lato - dodają energii, energetyzują i wprawiają dobry nastrój. Dla mnie są też bardzo trwałe - jeden z najtrwalszych lekkich, letnich zapachów, jakie miałam.
Butelka jest piękna - złociste ombre wygląda jak promienie słońca. Ale faktycznie jest niewygodna ;)
Cena - bardzo niska, dostępność świetna. Z pewnością kupię ja na każde kolejne wakacje, ten zapach to must have ;)

Uwielbiam je

Perfumy Beyonce heat rush pokochałam za owocowo kwiatowy słodki zapach . Dominuje w nim pomarańcza, mango i wiśnia całość przebija drzewo tekowe i piżmo . Całość tworzy wyrazisty ale nie nachalny piękny zapach .Utrzymują się długo i są w przystępnej cenie . Flakonik jest bardzo ładny koloru pomarańczowego, który przyciąga uwagę i pięknie wygląda na półce .Są idealne na lato ponieważ wąchając je ta pora roku przychodzi mi na myśl . Myślę że przeznaczone są zarówno dla nastolatek jak i starszych kobiet . Zapach będzie pasował zarówno na dzień jak i na wieczorne wyjścia .

Jeden z lepszych celebryckich zapachów

Po wykończeniu wersji dezodorantowej kupiłam w internecie tester 100 ml za niecałe 60 zł.
Był to dobry wybór, gdyż trwałość jest kilkukrotnie wyższa niż w dns - około 4 h. Poza tym zapach jest identyczny, więc mogę tu śmiało powtórzyć tamtą recenzję.
Czuć w nim pomarańczę, mango i jakieś inne owoce. Całość jest niezwykle przyjemna, radosna, słodka, ale nie przesłodzona. Dobrze się spisuje w letnie popołudnia.
Wydaje mi się, że jest trochę podobny do wycofanego już dawno Adidasa Fresh Escape, który był moim hitem na początku liceum.
Polecam, w sam raz dla miłośników słodkawych owocowych zapachów :)

Uwielbiam. :)

Przepiękny zapach który długo się utrzymuje. Pierwszy raz poczułam te perfumy u przyjaciółki, której bluza tak długo i intensywnie nimi pachniała, ze stwierdziłam, ze musze je mieć. Jest to piękny słodki i przede wszystkim - co jest dla mnie najważniejsze długo pachną. Polecam serdecznie !! Cena w rossmannie jest wielka, ale na internecie można je zakupić dużo taniej. :) Maja również piękna buteleczkę. :)