Beyonce, Heat Rush EDT

Beyonce, Heat Rush EDT

Cena PLN 60.00

Znana piosenkarka Beyonce wprowadza nowy zapach o nazwie `Heat Rush` jako następca zeszłorocznej edycji `Heat`. Jej pierwszy zapach okazał się wielkim sukcesem. Najnowszy zapach ma się pojawić na rynku w lutym 2011 roku.
`Heat Rush` to kolejna edycja tworzona we współpracy z Coty Beauty. Nowa wersja jest idealnym towarzyszem dla `Heat` ponieważ ciepło jest idealne dla nocy, gdy `Heat Rush` będzie ciepłem przeznaczonym na na codzienne spacery i spotkania. Beyonce przywiązuje dużą uwagę na tworzenie jej perfum i podchodzi do nich jak do pisania piosenek.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe: czerwona pomarańcza, wiśnia, marakuja, orchidea, hibiskus, kwiat mango, drzewo tekowe, ambra, piżmo

Nuty
kwiatowe, owocowe
wody toaletowe
<50ml
Rekomendacja
na dzień, na wieczór, wiosna / lato

56% jesień/zima 44% wiosna/lato

• Trwałość: 4

Piękny zapach!

Mam duży sentyment do tych perfum. Wiem, że swoją premierę miały w 2010 r. i ja je poznałam niedługo później, jeszcze jako licealistka. Od tej pory uwielbiam ten owocowo-kwiatowy zapach, idealny na lato, bo jest przyjemnie lekki. Jego nuty zapachowe to:
Nuta głowy: czerwona pomarańcza, wiśnia, marakuja
Nuta serca: orchidea, hibiskus, kwiat mango
Nuta bazy: drzewo tekowe, ambra, piżmo

Nie mogę zaliczyć tych perfum do wyjątkowo trwałych, ale jednocześnie nie były one jakoś wyjątkowo drogie. Ja nie raz kupowałam po 2-3 opakowania, żeby mieć je w zapasie i kupić z jakimś rabatem. Niestety perfumy zostały wycofane z szerokiej sprzedaży i obecnie nie można ich kupić w popularnych drogeriach czy nawet w większych pojemnościach przez Internet, a szkoda.

• Trwałość: 3

Piękny zapach

Lubię słodkie zapachy, takie kwiatowo-owocowe. Beyonce heat rush dostałam w prezencie. Piękne opakowanie dobrze prezentuje się na toaletce jednak za duże żeby wrzucić do torebki:) Zapach bardzo mi podszedł taki wiosenno-letni ale niestety bardzo nietrwały. Po dwóch godzinach ledwo wyczuwalny. Szkoda bo to jeden z moich ulubionych zapachów. Dobrze sprawdza się na każdą porę dnia.

• Trwałość: 3
  • Zapach: 2
  • Flakon: 3

Nie podeszły mi

Jestem rozczarowana tymi perfumami, czytałam dużo dobrych opinii, a jak dla mnie pachną zdecydowanie zbyt słodko i tanio. Cena jest przystępna, szczególnie większych buteleczek, lecz mulący zapach odstrasza mnie od ponownych zakupów. Buteleczka jak na mój gust średnia. Trwałość perfum niezbyt zadowalająca.

• Zapach: 3

Cukierki

Perfumy są bardzo słodkie, typowo cukierkowe. Poza tym, wyczuwalna jest marakuja i wiśnia. W dużych ilościach mogą wywołać ból głowy. Wydają się być szczególnie męczące w deszczowe dni. Są dosyć mocne, ale i trwałe. Bardziej pasujące do młodych dziewczyn. Duży plus za ładny flakonik.

• Trwałość: 2
  • Zapach: 4
  • Flakon: 4

Oryginalny, soczysty i rześki lecz niestety ulotny

Heat Rush to super słodki mix owocowy z pazurem. Czerwona pomarańcza, marakuja i mango zarówno osłodzą jak i orzeźwią. Piżmo w składzie dodaje tym słodkim zapachowym nutom nieco pazura. Niestety wielki minus to krótka trwałość perfum, a co za tym idze kiepsko też z projekcją. Zapach jednak ma niewykorzystany potencjał. Piękny, poręczny flakon w stylu glam to dodatkowy plus.

Wizażanki najczęściej polecają:

• Flakon: 5

Nie ma dnia żebym nie miała go w torebce

Kobietki, uwierzcie mi na słowo, że nie ma dnia żeby nie znalazł się on w mojej torebce...mój narzeczony go kocha tak samo jak i ja. To cudeńko nazwałam "sucz na chłopów". Wyczuwać moje ukochane nuty zapachowe tj. MAKUJA!!, pomarańcz, piżmo, kwiat mango, hibiskus...i wiele innych. Uwierzcie mi , że jest to seksowny, zmysłowy, a zarazem słodki zapach, dla każdej kobiety.

• Trwałość: 1

Szkoda, że nietrwałe

Woda toaletowa w ładnym flakoniku z zacinającą się i piszczącą zatyczką. Zapach dość ciekawy,słodki,ale delikatny. Czuć owoce i jakby gdzieś w tle mleczny zapach. Wszystko współgra ze sobą. Zapach otulający i bardzo przyjemny dla nosa. Niestety radość trwa krótko,bo zapach ulatnia się i po pół godzinie nie czuję już niczego. Może delikatnie zostawia ślad zapachowy na tkaninie,ale na skórze nie trwa długo. Myślałam,że woda toaletowa będzie utrzymywać się chociaż do 2 h,ale niestety... Cena trochę za wysoka na tak krótką trwałość.

HIT

Mój absolutny hit. Zapach należy do jednego z moich ulubionych i towarzyszy mi od lat. Wystarczy dwa razy psiknąć, a zapach utrzymuje się przez większość dnia, a co za tym idzie jest bardzo wydajna i przede wszystkim w korzystnej cenie

• Trwałość: 1
  • Zapach: 2
  • Flakon: 4

Beyonce, Heat Rush EDT to raczej mgiełka w eleganckim flakonie.

Szukałam owocowo-kwiatowego zapachu na lato. Po licznych próbach w drogerii uznałam, że Heat Rush będzie idealny. Niestety tak to już jest, że testery pachną ładniej i dłużej. Zawartość mojego flakonu okazała się nieco inna. Zapach jest bardziej 'płaski', nie rozwija się, szybciej ulatnia się. A szkoda, bo woda toaletowa Beyonce, Heat Rush ma potencjał. Tester pachniał naprawdę pięknie.
Flakon przyciąga wzrok i zachęca do zakupu. Jest elegancki i solidnie wykonany. Na dole szkło jest intensywnie pomarańczowe. Ten kolor przywodzi na myśl zapach letni, egzotyczny, ciepły. Ciekawy jest kształt flakonu. Na dole jest szeroki. Smukleje ku górze. Prezentuje się on naprawdę dobrze na toaletce.
Zapach nadaje się na wiosnę i lato. Jest typowo owocowy. Mało tu kwiatów. Ja czuję głównie marakuję i pomarańczę. I tak przez cały, ale krótki czas. Podstawę podobno stanowią piżmo, bursztyn i drzewo tekowe. Jaka szkoda, że ich w ogóle nie czuję. Gdyby to zestawienie było wyczuwalne chociaż przez chwilę, od razu byłoby lepiej. Beyonce, Heat Rush to zapach, który nie rozwija się. Od początku do końca jest taki sam, czyli owoce, owoce, owoce. Trwa to jakieś 2 godziny, a potem całkowicie znika. Wiem, że to woda toaletowa, a nie perfumowana, ale mimo wszystko trwałość powinna być lepsza. Beyonce, Heat Rush EDT to raczej mgiełka w eleganckim flakonie. Szkoda tylko, że za mgiełkę przyszło mi zapłacić (w promocji) blisko 100 zł.

Owocowy słodziak

Kupiłam te perfumy, ponieważ wyczułam je u mojej przyjaciółki i zakochałam się w tym zapachu! Od razu wyszukałam je w internecie i akurat trafiłam na promocje, trafiłam idealnie!
Zapach jest owocowy, słodziutki, ale ma w sobie też świeże nuty, które idealnie się równoważą. Najbardziej wyczuwalna jest nuta soczystej, słodkiej pomarańczy oraz wiśni. Myślę, że to perfumy idealne na ciepłe dni, są rześkie, wesołe, przy tym bardzo dziewczęce. Naprawdę ten zapach był strzałem w dziesiątkę i na pewno kupię kolejną butelkę!

Zapach gwiazdy ;)

Zapach nie kupiłam sama, choć wcześniej już miałam okazję go powąchać w drogerii, ale ostatecznie trafił w moje ręce w prezencie. Jestem osobą sentymentalną i zawsze rzeczy ofiarowane od innych, bliskim mi osób maja dla mnie większość wartość i podchodzę do nich z uśmiechem.

Zapach na pewno wzbudza ciekawość ponieważ jest on pod imieniem samej Beyonce, a kto z nas nie chciałby pachnieć jak gwiazda.

Kompozycja zapachowa jest zdecydowanie słodka, a dokładnie kwiatowo - owocowa. Nuty zapachowe, które komponują zapach to czerwona pomarańcza, wiśnia, marakuja, orchidea, hibiskus, kwiat mango, drzewo tekowe, ambra, piżmo.

Zapach utrzymuje się dobrze w ciągu dnia, zarówno na ciele, jak i ubraniach czy włosach. Jest wyczuwalny i zwraca na siebie uwagę innych osób, ponieważ zdarzyło mi się dostawać pytania co to za zapach.

Noszę go w zasadzie cały rok i niezależnie od pory dnia, więc to oznacz, że jest bardzo uniwersalny pod tym względem.

Flakonik jest bardzo ładny, elegancki, dobrze prezentuje się na toaletce. Cena w stosunku do jakości jest adekwatna.

Piękny zapach..

Perfumy te zawładnęły moim sercem od kiedy pierwszy raz je zobaczyłam na półce sklepowej - maja piękny, elegancki flakon który zachwyca jak się na niego spojrzy. :) Zapach jest słodki, ale nie przytłaczający. Możemy tak wyczuć owocowo- kwiatowe nuty które są bardzo kobiece, energiczne i zmysłowe. Możemy wyczuć zapach pomarańczy, czereśni, marakui, a także woń mango i orchidei które znane są z przyjemnego zapachu. Zapach bardzo długo się utrzymuje. Na ubraniu można je wyczuć nawet po kilku dniach więc jest to bardzo na plus. Cena jest przystępna, uważam, ze perfumy są warte swojej ceny, ja osobiście już posiadam któryś flakon z kolei. :)