Smashbox, Brow Tech To Go (Zestaw do brwi)

Smashbox, Brow Tech To Go (Zestaw do brwi)

Pojemność 3,1 g

Podwójny zestaw do brwi. Z jednej strony jest jest ołówek - cień - wodoodporny.
Dzięki niemu można stworzyć idealny kształt brwi.
Cień zapełnia brwi, sprawiają wrażenie naturalnych i uporządkowanych.
Z drugiej strony jest spiralka z bezbarwnym żelem, który usztywnia brwi.
Dostępny w dwóch kolorach: Brunette, Taupe.

żele do brwi, kredki do brwi

Najlepsza kredka jaką miałam.

Ta kredka jest doskonała. Wreszcie można zrobić ładne, równe wykończenia dzięki tej wyprofilowanej końcówce. Żel też ma swoje zalety, bo zauważyłam (mam bardzo jasne brwi), że nakładany na kredkę trochę brwi barwi, więc jak zmywam makijaż, to kolor na włoskach pozostaje.

Bardzo polecam :)

Ilość zużytych opakowań: dwa

rewelacja

jak dla mnie kredka jest rewelacyjna. mam jasne brwi a kolor wtapia się idealnie. Kształt kredki pozwala na precyzyjne nałożenie kosmetyku

za:
- kolor
-kształt
-trwałość

przeciw:
-cena
-zbyt mała ilość kredki za tą cenę

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Nie dla każdego

Kredka jest fajna, pomysłowa, jednakże ja mam gęste brwi i potrzebuję dobrze zaostrzonej końcówki, żeby się przez nie przebić. Kształt tej kredki jest dobrze przemyślany, jednakże jest ona po prostu dla mnie za gruba i wszelkie tutaj pomysły, eksperymenty odpadają, bo nie dość że to automatyk, to jeszcze kształt oraz konsystencja wyklucza zaostrzenie końcówki. Kredka jest dość twarda i niestety suchawa, krucha, co na pewno przemawia za jej trwałością, ale za niczym więcej. Kolor "Brunette" jest brązem, chłodnym, ale więcej w nim brązu, niż szarości, moje brwi są prawie czarne i niestety kredka nie wpasowuje się idealnie kolorem, trzeba przez to też precyzyjnie ją aplikować, a ja jestem raczej laikiem, w dodatku kształt nie ułatwia precyzyjności wbrew temu, co się słyszy, jest toporna i slabo napigmentowana.

Żel jest przezroczysty, niestety jest go malutko względem kredki, ale ma wygodną, niedużą szczoteczkę, twardą, dzięki czemu pięknie rozprowadza żel i rozczesuje brwi. Sama formuła ładnie ujarzmia brwi i nadaje im półblyszczące wykończenie, nie usztywnia brwi, ale sprawia, że przez cały dzień nie wymykają się spod kontroli i nie wychodzą poza łuk, sa przyczesane. Ładnie się to prezentuje. Niestety, tu klops, bo od tego żelu pojawiają mi się w brwiach wypryski. Nie wiem, czy to jakaś reakcja alergiczna, czy może w składzie są jakieś substancje generujące trądzik? Mam do niego skłonności, ale normalnie w brwiach nie pojawiają mi się nigdy wypryski, z tym produktem nagminnie coś wyskakuje. Z żelem Oriflame\'u nic podobnego nie miało miejsca.

Opakowanie zdecydowanie na plus, kompaktowe, solidny plastik, nic się z nim nie dzieje.

Generalnie spodziewałam się czegoś więcej biorąc pod uwagę cenę i pomysł.

Wydaje mi się, że produkt sprawdzi się tylko do mniej gęstych lub cieńkich czy przerzedzonych brwi, do normalnych jest ciężki w obsłudze.

Tylko dwie gwiazdki, leży prawie zapomniana głęboko w szufladzie, to mówi samo przez się...

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

Jest w porzadku

Kredka ta jest idealna opcja jesli chodzi o wyjazdy i poprawki makijazu w terenie.Mamy od razu kredke +zel do ukladania brwi.Sam zel jest na piatke z plusem:) Naprawde bardzo mi sie podoba.Ma bardzo malutka szczoteczke ktora nabiera odpowiednia ilosc kosmetyku.Ujazmia moje brwi na caly dzien w swoim miejscu.Co do kredki to niestety nie jestem juz az tak zadowolona.Za prawie 20£ spodziewalam sie nieco wiecej.Przedewszystkim kredka jest okropnie twarda i nie raz zdazylo mi sie bolesnie przejechac nia sobie po brwiach co konczylo sie zaczerwienieniem :( Niestety trzeba sie nameczyc zeby ladnie ja zaaplikowac.Pigmentacja nie powala.Nie jest moze jakos bardzo zla ale trzeba poswiecic czas zeby wygladala na brwiach dobrze. Plus za to ze nie trzeba tej kredki temperowac,ale z drugiej strony wydaje mi sie bardzo krucha i moze sie nam polamac :( Raczej nie chce ponowic jej zakupu w przyszlosci.

Używam tego produktu od: ok 10 mcy

Swietna kredka do brwi!

Najpierw plusy:
- idealny ksztalt kredki sprawia ze bardzo latwo zaznaczyc brwi
- kosmetyk 2w1 poniewaz zawiera takze zel ktory pomaga utrzymac nasze brwi w ryzach
- bardzo dlugo utrzymuje sie bez poprawek

Minusy.. sa dwa:
- cena
- kredka bardzo szybko sie zuzywa

Mimo wszystko rewelacyjna zestaw do brwi.
Napewno zakupie kolejna.
Polecam.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Produkt godny polecenia bardzo łatwo i szybko można podkreśli brwi nie osypuje się do zestawu dołączony jest wosk który bardzo fajnie modeluje brwi odcień też jest bardzo udany jest wersja jaśniejsza i ciemniejsza ja jestem posiadaczką jaśniejszej.

Produkt utrzymuje się cały dzień nie rozmazuje się ani nie traci koloru jak dla mnie rewelacja z czystym sumieniem polecam każdej kobiecie pragnącej szybko i łatwo podkreślić brwi

ReWeLaCyJnY :)

Bardzo dobry produkt tej marki do brwi.
\\nProdukt ma same plusy: ładnie się rozprowadza i do tego bardzo wygodnie, nie osypuje się, tworzy naturalny efekt, utrzymuje się cały dzień, ma wygodne opakowanie, jest wydajny. Super zestaw, wszystkim bardzo go polecam :)

godny zastępca genialnego Oriflame

Polubiłam od pierwszego użycia. A jestem prawdziwą znawczynią jeśli chodzi o upiększacze brwi, mam na tym punkcie fioła. Dotychczas używałam żelu Orflame, który bardzo lubię. Ten jest lepszy od Oriflame w jednym: wosk bardziej wygładza brwi i bardziej trzyma je "w ryzach".
Ogólnie ten kosmetyk nie ustępuje jakością Oriflame, być może nawet przewyższa, z uwagi na to, co napisałam powyżej. Mam jaśniejszy kolor, mimo że jestem szatynką (kolor super). Trwały, bardzo trwały, nic się nie rozmazuje. Wygląda bardzo naturalnie. Lubię bardzo i cieszę sie z tego zakupu. Mogę tylko polecić.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie