Marc Jacobs, Daisy, Eau So Fresh EDP

Średnia ocena: 4.95/5

xperfume.pl
Średnia ocena: 0.00/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

`Daisy Eau So Fresh` to zupełnie nowy zapach, który dołącza do rodziny `Daisy`, po ogromnym sukcesie marki. Nowa woń jest kwiatowo - owocową dawką słonecznej energii, która pobudza do działania i korzystania z drobnych przyjemności, jakie oferuje nam życie.Ta swawolna, nieco kapryśna wariacja na temat pierwszego zapachu Daisy kusi nutami delikatnej maliny, zmysłowej dzikiej róży i ciepłej śliwki. Wysublimowana woń `Daisy Eau So Fresh` doskonale oddaje kobiecy, żywiołowy klimat projektów Marca Jacobsa.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: różowy grejpfrut, malina, gruszka
nuta serca: fiołek, dzika róża, kwiat jabłoni, liczi, płatki jaśminu
nuta bazy: piżmo, śliwka, drzewo cedrowe

50 - 100ml
Rekomendacja
na dzień, wiosna / lato

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Już myślałam że znalazłam idealne..

Już myślałam że znalazłam idealny zapach, jest piękny, świeży, dokładnie taki mój! Niestety bardzo słabo się u mnie utrzymuje, muszę się nimi oblewac, żeby były wyczuwalne:( jak za tą cenę spodziewałam się czegoś lepszego.

Mój ukochany!

Delikatny, kobiecy, słodki zapach- zakochałam się!
Idealny na wiosnę/lato, nie jest mdły co często zdarza się przy słodkich zapachach. Lekka owocowa nuta sprawia, że zapach jest świeży. Perfum należy do trwałych.

Kwiatuszki

Marc Jacobs słynie z dekorowania kwiatuszkami swoich flakoników,
Ja absolutnie się zakochałam w tym perfumie, przy każdej wizycie w galerii psikałam go na papierowy paseczek i towarzyszył mi podczas każdych zakupów, aż w końcu odżałowałam pieniądze i kupiłam go w promocji - bo cena regularna zabija :D
No i w końcu go mam i już mnie tak nie nurtuje...
Jest i ładnie wygląda na toaletce
zraziłam się do niego, bo trwałość daje wiele co życzenia
o dziwo zupełnie inaczej niż na papierowym drogeryjnym paseczku który ciągle mi pachniał :)
Ale jest fajny i lekki i nadaje się na lato i na wiosnę

Kobiecość, romantyczny spacer po łące, pełnia życia

Perfumy Daisy so fresh od Marca Jacobsa ,dostałam w prezencie od męża.
Jest to mój drugi ulubiony zapach w życiu, a przerobiłam ich wiele.
Otulona tym zapachem czuję że jesteśmy dla siebie stworzeni, idealnie dopasowani.

Perfumy są zdecydowanie ozdobą toaletki.
Nakrętka ozdobiona kolorowymi stokrotkami ze złotym środkiem jest po prostu przepiękna.
Wygląda luksusowo.Jak na ich cenę przystało.
Kartonik też wygląda ładnie pudrowy kolor ozdobiony kwiatuszkami.Całość do sobie pasuje.
Ale to nie wygląd butelki jest najważniejszy (mimo że jest cudowna) ale zawartość.

Daisy so fresh są zapachem kwiatowo owocowym.

Jest to zapach świeży, nie dusi, nie męczy, stojąc w kolejce w sklepie czy jadąc windą z osobą która ma na sobie ten zapach chcemy go wąchać ,sprawia nam przyjemność. Niektóre zapachy wręcz odwrotnie przyprawiają o ból głowy, ten wręcz przeciwnie.

Kiedy mam go na sobie czuję się świeża i bardzo czysta ,jakbym dopiero co wyszła spod prysznica, nie, nie pachnie mydłem :)

Gdzieś ktoś napisał że ten zapach kojarzy
mu się z odświeżaczem....serio ?

Jest to tak cudowny i radosny zapach ,do tego bardzo elegancki i kobiecy.

Większość osób twierdzi że jest idealny na lato i wiosnę i z tym się zgodzę, ale jesienią i zimą też jest równie wspaniały.
Nie musimy kiedy jest zimno nosić na sobie ciężkich zapachów.
Są zapachy owocowe które faktycznie zimą nie bardzo pasują ,jednak ta Daisy nie ma ograniczeń.
Sprawdzi się na spacer, na randkę, na dyskotekę, do pracy ,wszędzie..
Nie jestem w stanie jej zaszufladkować.
Nie potrafię wyczuć w niej jednej królującej nuty.

Zapach jest bardzo trwały, ubrania pachną nim aż do prania.

To jest mój pewniak .

Kocham kocham kocham.

Świetne

Wspaniały, lekki kwiatowo - owocowy zapach. Używam ich już od kilku lat i są moimi ulubionymi perfumami. Ich lekkość jest niesamowita, jednak nie są tak trwałe jak np. Daisy Honey. Mimo tego cenię je sobie za tą lekkość, idealne na lato, nie przytłaczają i nie przeszkadzają. Głównie używam ich na co dzień. Flakon jest cudowny, jak to w przypadku wszystkich z serii Daisy.

Jeden z Najlepszych!

Niesamowita buteleczka ozdobiona kwiatkami zwraca na siebie uwagę, taka samo jak sama kwiatowa woń. Jest to zniewalający bukiet zapachowy nasycony świeżością porannej rosy i kwiatów. Idealny dla każdej kobiety bez względu na styl ubioru. Idealny do pracy, idealny na wieczorną randkę. Zapach jest bardzo wydajny. Wystarczy niewielka ilość perfum,aby długo utrzymywał się na skórze. Szczególnie polecam używanie tego zapachu wiosną i latem. W przypadku tych perfum cena nie powinna nikogo szokować. Za jakoś i klasę trzeba zapłacić, ale na pewno warto.

Na lato przecudne

Nie wiem czemu ma tylko 3.9/5..
Przeciez ten zapach jest wyjatkowy.
Kobiecy
Letni
Slodko kwiatowy ale nie dla malolat
Elelgancki.i na luzne wyjscia
Jest cudowny!!
Nie umiem opisywac zapachow ale ten jest wrecz cudowny inny oryginalny. A trwalosc caly dzien

Moja ucieczka w nieznane

Perfum ten bardzo kojarzy mi się z chwila zapomnienia, z podróża w nieznane. Zapach jest bardzo subtelny , nieoczywisty, świeży. Jest w nim lekkość. Moj mąż go uwielbia. Super prezent dla wymagającej kobiety.

Tak pachnie Wiosna

Zapach jest typowo wiosenny, kwiatowo-owocowy. Można wyczuć: gruszkę, malinę, liczi, fiołek, jaśmin, różę. Zapach jest orzeźwiający.
Perfumy idealne na co dzień, subtelnie otulają i nie będą przytłaczające dla otoczenia. Są bardzo dobrze odbierane i myślę że może być to bezpieczny prezent. Do tego ten flakonik, który skradnie serce każdej kobiecie.
Niestety odnoszę wrażenie że zapach nie jest bardzo trwały i konieczne są poprawki w ciągu dnia.

Zakochałam się

Te perfumy marzyły mi się już bardzo długo i w końcu je dostałam. One są boskie mają niesamowity zapach, jak gdzieś idę to każdy je czuję zawsze się mnie pytają co to za perfumy wspaniałe uczucie. Ogólnie są to perfumy typowo wiosenne i letnie. Chciałabym zebrać całą kolekcje Marca Jacobs'a bo go ubóstwiam za te zapachy. Totalny plus moim zdaniem dałabym się pokroić, ale jak to mówią są gusta i guściki -mi się to podaba innym nie musi.

Kwiatowy zawrót glowy

Piękny, subtelny kobiecy zapach, mocno kwiatowy. Tak jak pisały inne użytkowniczki słodki i orzeźwiający zarazem. Zapach kojarzy mi się z kobietą w białej zwiewnej sukience, nad morzem, z naręczem kwiatów w ręku, przy słonecznej ale wietrznej pogodzie ;) super zapach na wiosnę i lato. Raczej na dzień wg mnie. Polecam

najlepszy z calej serii

baaaardzo swiezy zapach !!! Po uzyciu ma sie wrazenie czystosci i ochlodzenia , bardzo podobny do ysl saharienne lecz bardziej trwaly. Poczatek mocno duszacy i kwiatowy i wlasciwie w tej fazie nos sie przyzwyczaja do zapachu i przestajemy go czuc jednakze inni go nadal wyczuwaja i to bardzo intensywnie. Nie przepadam za swiezakami ale to jest moj hit! uzywam nawet w zimie.
\\nPolecam uzywac globalnie na skore wtedy naprawde bardzo ladnie sie rozwija i pachnie wielowymiarowo, na ubraniach pachnie dluzej ale za to bardziej "plasko"

Używam tego produktu od: 2015
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 75ml