St.Tropez, Self Tan Bronzing Mousse (Mus brązujący)

St.Tropez, Self Tan Bronzing Mousse (Mus brązujący)

St.Tropez, Self Tan Bronzing Mousse to superlekki, łatwy w aplikacji, aksamitny mus brązujący, który zapewnia piękną, naturalną, nieprzesadzoną w kolorze i intensywności opaleniznę. Nie pozostawia smug, wysycha w 60 sekund po aplikacji dając natychmiastowy efekt, więc można używać go zawsze i wszędzie.

St.Tropez, Self Tan Bronzing Mousse zawiera w składzie aloes oraz zaskakująco ładnie - w porównaniu do innych samoopalaczy - pachnie. Nie brudzi ubrań. Efekt opalenizny utrzymuje się około 5 dni. Zmywa się równomiernie i nie pozostawia przy tym żadnych plam na skórze.

Przydatny tip: mus brązujący St.Tropez, Self Tan Bronzing Mousse najlepiej nakłada się rękawicą przeznaczoną do aplikacji samoopalaczy. Przed użyciem warto zrobić peeling i nawilżyć łokcie, kolana, dłonie (nadgarstki) i stopy balsamem.

balsam
koloryzujące
z pompką, w butelce
100 – 250ml

Tragiczna pianka!!!

Nie wiem, skąd biorą się te cudowne opinie, dla mnie ten produkt kompletnie nie przypomina samoopalacza. To jest coś czym pastujemy skórę, czyli malujemy po wierzchu, schodzi bardzo nierównomiernie (używałam z welurową rękawicą), zapach śliczny ale ten produkt to totalna porażka! To jest coś w rodzaju cieniutkiej błonki, która później wyciera się miejscami. Nie nadaje się na dłonie i stopy oraz szyję, w późniejszym czasie w obrębie ramiączek biustonosza, pasków przy butach i innych tego typu rzeczach, zbiera się nie wiedzieć czemu pigment. Prawdziwy samoopalacz wchodzi w reakcję ze skórą i ją barwi i nie można go zetrzeć ot tak sobie, jeśli tak się dzieje to nie jest to prawdziwy samoopalacz tylko coś, co po wierzchu farbuje czy barwi nam skórę. Dlatego w samoopalaczach tego typu jest zastosowany kolor, który niby ma nam pomagać przy aplikacji produktu, tylko dlaczego im intensywniejszy efekt na skórze ma nam dać pianka tym i kolor pianki jest bardziej głęboki, a dlaczego? Czy nie mógłby zostać ten sam we wszystkich produktach typu pianki? Efekt jaki daje ten produkt, zaraz po nałożeniu, faktycznie jest brązowo oliwkowy (ale to od koloru pianki), po zmyciu jest już brąz z domieszką pomarańczy i to bardzo mało intensywny. Im mocniej się wyciera tym gorzej, bardziej żółto i pomarańczowo wygląda i potrafi zrobić plamy przy stopach. Ogólnie też nie podoba mi się efekt jaki daje - poświata niby opalonej skóry a pod spodem prześwituje biała. Dziwny samoopalacz za grube pieniążki. Kupiony w Douglasie, dwie małe 120 ml butelki. Stosowałam razem z córką i nasze odczucia co do tego produktu są takie same. Raczej więcej nie kupię, może kiedyś jeszcze spróbuję balsamy Gradual Tan ale jeszcze nie teraz. Nie mam teraz ochoty robić sobie krzywdę tym produktem.

Mój hit na lato

Ten mus jest dla mnie czymś obowiązkowym na lato. Najpierw robię pożądny peeling całego ciała rękawica z rossmana później dokładne usunięcie włosków i nawilżenie zwykłym kremem stóp, kolan i łokci. Na koniec aplikuje mus specjalna rękawica tej samej marki. Widzimy dokładnie gdzie ja aplikujemy wiec nie ma mowy o zaciekach i smugach. Po dokładnym wtarciu czekam chwilkę i ubieram długie spodenki oraz koszulkę z długim rękawem by nie ubrudzić pościeli. Zazwyczaj kładę się tak spac wiec po przebudzeniu szybko biorę prysznic. Opalenizna jest obłędna w pięknym brązowym kolorze, idealna dla bladziochow takich jak ja i osób które unikają słońca. Opalenizna przy dobrym nawilżaniu u mnie utrzymuje się koło tygodniu i z każdym myciem nieco słabnie. Dla mnie idealny nie zamieniam na nic innego.

Polecę każdemu !!

Nie używałam nigdy wcześniej takich kosmetykow do czasu gdy w moje posiadanie wpadł w/w produkt . Chodziło mi głównie o stosowanie na nogach ponieważ ogólnie posiadam ciemna karnację a jednak moje nogi zawsze białe . Efekt mnie zaskoczył ponieważ jest natychmiastowy. Wysycha dokładnie po kilku minutach, ubieram się i jestem gotowa do wyjscia . Nie brudzi ubrań. Efekt utrzymanie się około 5 dni. Zmywa się równomiernie i nie pozostawia przy tym żadnych plam . Zapach neutralny. Aplikacja bardzo przyjemna, ponieważ jest konsystencji piankowej łatwo rozprowadza się specjalna rękawica.

cudowny

jestem typowym bladziuchem. po opiniach wyczytanych w internecie, skusiłam się. płaciłam 129 zł, a w zestawie była również rękawica. pianka jest przecudowna! zero smug, natychmiastowy efekt. brak przykrego typowego zapachu samoopalacza.

niestety nie dla mnie.

Niby wszystko w porządku, opalenizna wygląda cudownie, pięknie się trzyma ma naturalny kolor...ale po każdym użyciu mam mega wysyp bomb pryszczy na twarzy ;( dlatego nie moge używać tego produktu...

Błyskawiczny efekt karaibskiej opalenizny

Do tej pory najłatwiejszy, najszybszy w nakładaniu samoopalacz z jakim miałam do czynienia. Nie pozostawia smug ( o ile nakłada się go mało, z umiarem). Szybko się wchłania, nie wydziela nieprzyjemnego zapachu. Jedna warstwa utrzymuje się ok. 2 dni, stosowany codziennie utrwala efekt. Idealny do nakładania z rękawicą w zestawie. Piękny kolor karaibskiej opalenizny.

Porazka.

"Opalenizna" wyglada okropnie. Mimo peelingu i rownomiernego nalozenia. Trzymala sie bardzo krotko. W ogole po zmyciu tej brazowej warstwy nogi dalej byly biale. Mam sucha skore nawilzam ja. Jednak mimo to. Jeszcze golilam nogi poprzedniego dnia albo jak juz uzylam samoopalacza a on i tak bardzo brzydko wchodzil w dziurki po wloskach. Nogi byly dalej biale a jak smarowalam np co dzien lub co 2 dni skora i tak wygladala nieestetycznie i jakos staro. Niestety nie polecam!
Juz wole tanie samoopalacze z drogerii mimo ze sa troche pomaranczowe. A nawet sun ozon dark choc on chyba zostal wycofany. Przynajmniej w nich wygladam jak czlowiek z mlodymi nogami :)

Ja mam wersję nawilżającą

Jestem zadowolona, używałam dwa sezony. Gdybym nie chciała mocniejszego efektu dalej bym go używała. Ale ja nie mam trochę umiaru z st tropez, najchętniej bym się zanurzyła w wannie wypełnionej tą pianką:D. Na pewno kupię mojej mamie na prezent!! Bo zawsze zachwyca się efektem.

Kolor nie jest pomarańczowy, śliczny brązowy chłodny zdrowy kolor.

St.Tropez express

Na pewno jest numerem 1 w szybkosci opalania i to mi sie podoba. Efekt jest rewelacyjny piekny brąz. Zmywa się rownomiernie, wyglada pieknie na skorze. W okresie letnim nakladam raz w tygodniu i jest wystarczająco, gdyz nie lubie opalenizny typu "pieczone kurcze". Zawsze przez zastosowaniem robie peeling kawowy wowczas utrzymuje sie na skorze te 5-6dni. Najlepiej naklada sie rekawicą przeznaczona do samoopalaczy. Nie smierdzi jakos strasznie, zreszta a ta cene nie powinien. Konsystencja mussu pianki powoduje komfort w nakladaniu produktu na ciało. Dla mnie to hit.

Super efekt:)

Kupiłam żeby zobaczyć jak moje ciało bedzie wyglądać i efekt jest naprawdę super :) jedynie zapach... pachnę jak kurczak ale jedynie jedna noc

Bardzo przyjemny

Używałam wiele samoopalaczy, od kolastyny po gosha i parę drogeryjnych. Każdy dawał efekt zadowalający jednak dla mojej bladej cery tylko ten okazał się zbawieniem.
Już przy nakładaniu daje lekko brązowy kolor, ułatwia to i utrudnia aplikację. Ułatwia bo widzimy gdzie mamy go np za mało, utrudnia ponieważ bez rękawiczek nie należy w ogóle do niego podchodzić. Bardzo trudno zmyc go z dłoni, jest to wręcz niemożliwe. Już po 8 h mamy opaleniznę jak po tygodniu w Turcji, kolor nie jest pomarańczowy ani też brudny. Równomiernie schodzi i nie robią się plamy. Nie brudzi pościeli ani ubrań, zapach przy nakładaniu przepiękny- potem wiadomo ale jednak nie tak okropny jak przy niektórych nawet kremach opalizujących. Po zimowym miesiącu bez solarium i wakacji nałożony raz dał na białek jak kartka skórze efekt zdrowej opalenizny- bardzo polecam!

Daje radę!

Samoopalacz całkiem fajny, bardzo szybko można uzyskać fajną opaleniznę. Trzeba bardzo przy nim uważać - nie zrobisz dobrego peelingu, nie nawilżysz skóry będziesz wyglądać jak krowa :)
Kolor jest prze cudowny, wygląda bardzo naturalnie, wakacyjnie...taka czekolada, którą każda dziewczyna chce mieć. Samoopalacz jest mega wydajny, chociaż cena trochę szokuję, wydaję mi się, że warto zainwestować.